Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

Guest [Independor]
Naravno,stvar ukusa...

E,da i nikad nisam upoznao covjeka koji je rekao da mu je "Gorgeous...:" najbolji album icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif (mozda nesto nije uredu sa mnom icon_smile.gificon_smile.gif ,ali meni je ono vrh! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Najnovi jebe kevu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

'proklet da si,raspeto kopile,

mrtvo seme umornoga starca' icon_smile.gif

Stvarno je smesno. icon_smile.gif A da tek vidite Rasinu i Kozerljnikovu sliku u bookletu,ko da im je cela familija pobijena icon_smile.gif Ali ipak,respect za njih,jedan od nasih najaktivnijih i najboljih bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno,stvar ukusa...

E,da i nikad nisam upoznao covjeka koji je rekao da mu je "Gorgeous...:" najbolji album icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif (mozda nesto nije uredu sa mnom icon_smile.gificon_smile.gif ,ali meni je ono vrh! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Meni je Gorgeous najbolji, tako da nisi jedini icon_smile.gif Uopsteno volim vise klavijatura, zenskih vokala i melodije od UG zvuka. Bio sam na nekoiliko svirki ranije i odlicni su uzivo. Nisu nista losiji od slicnih svetskih bendova tog stila. To kazem iako ne volim taj tvrdji black, ali sticajem okolnosti sam slusao jako mnogo UG black bendova. Problem su jedino ti explicitni textovi i image. Ne sto meni mnogo smeta, nego sto mogu imati stetan uticaj na ljude koji vole njihovu muziku a jos nisu mentalno sazreli da se postave razumno prema temama koje MR obradjuju u svojim pesmama.

 

Ranije sam vec pricao na drugim temama kako postoji opasnost da nas u medijima zigosu kao sataniste ako se oko toga digne malo veca buka. Zamislite da se u nekoj emisji javno procitaju textovi MR i skrene se paznja da oni sviraju tu i tu tog i tog dana? Onda ce nas staviti u isti kosh sa najomrazenijim drustvenim grupama, pederima na primer, i moze da nam se desi da se pred svaku metal svirku skupi ekipa nalozenih navijaca zeljnih obracuna sa satanistima. Bilo bi nam bolje da se manemo tog idiotskog imidza da ne bi svi ispastali zbog sacice lozanera. Vec se digla neka mini frka kad su gostovali Mystic Circle i cannibali. Ne daj boze da provale da tako nesto postoji i kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem su jedino ti explicitni textovi i image. Ne sto meni mnogo smeta, nego sto mogu imati stetan uticaj na ljude koji vole njihovu muziku a jos nisu mentalno sazreli da se postave razumno prema temama koje MR obradjuju u svojim pesmama.

U pravu si,ima mnogo nalozene decurlije.Bice veselo na svirci u martu. icon_smile.gif

Jel se seca neko kad se Glad na prosloj svirci u Domu krstio,ali...kako da kazem..'obrnuto'? icon_smile.gif Koja paljevina! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne volim da pisem za novine da ne bi ispalo da nekome namecem svoj stav. Vise volim ovako interaktivnu prepisku ... razmenu misljenja icon_smile.gif Vec su me neki ljudi pitali da pisem za neke fanzine ali izbegavam taku vrstu poslova. Moje recenzije se ionako svode na par redova, samo uopsteni sud, jer znam da i mene nervira kad neko nasiroko iznosi svoje vidjenje nekog albuma a uopste se ne slazem s tim. KAd napises nesto za novine onda te svi pljuju i prozivaju a ovako mogu odmah da odgovorim ako se neko ne slaze samnom icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest ... ima istine. Malo je nedoradjen, ali imajuci u vidu kad je to snimljeno, album prvenac i sl ... ne moze svima bas pevati Sarrah Jezzabel Deva jebiga. Nije sve tehnicki mozda na vrhunskom nivou ali za moj ukus album ima najbolji stil i atmosferu. Ostali albumi su produkcijski jaci, ali stilski mi se ne svidjaju. U tom slucaju je i najbolja produkcija dzaba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, onaj deo "a tamo samo chuchi raspeti bog" je A. Shantic... Juce mi rekla tetka, profa srpskog... icon_da.gif

icon_da.gif

 

I na Tmini ima dosta textova (recimo "Zacaran") koji su napisani po ugledu na Bodlera, pa cak i Ducica ("Doci ce smrt i imace tvoje oci").

Pametno dete je primetilo icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest [Independor]
Materijal obecava, ali nisam jos pazljivo preslusao. Dugacke su pesme, pa ne ulaze bas u uho.

 

Sledeci BV - intervju sa bendom, vec je uradjen.

 

Poz!

SVIDJA MI SE PRVA KAKO JE URADJENA.ONAJ INTRO MADA 5 MINUTA DO POCETKA MAN THAT wallbash.gif .ALI ALBUM JE ODLICAN.A ZA INTERVJU IMAM OSECAJ SMRT HRISCANSTVU POBITE HRISCANE KAO STO OBICNO BIVA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...