Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

Pa covek kaze ucinili su mnogo za domacu scenu, a scenu cine svi domaci bendovi, a ne samo Gay result.

Da scenu cine svi domaci bendovi, ali pola tih bendova je krenulo sa radom kad je May Result vec imao bar jedan album iza sebe!! I ne cine scenu samo bendovi nego i fanzini, koncerti, ovakvi sajtovi... I bas me zanima da li ces otici na Gorgoroth ako Rakic bude to sredio a nadam se da hoce. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj,sto serete...Uhavtili se onih par recenica koje su,by the way,iz Rogosicevog pera,a nije ih sam Kozeljnik izjavio,pa drvite li drvite...I svi kenjate kako su pozeri,pa mi lepo navedite razloge i njihove postupke zbog kojih tako mislite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa covek kaze ucinili su mnogo za domacu scenu, a scenu cine svi domaci bendovi, a ne samo MAY result.

Pa i jesu, jer da nije bilo njih i The Stone, neki bi jos uvek imali problema da pronadju Srbiju na karti evrope... Uostalom, sta neko treba da ucini da bi vi bili zadovoljni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocigledno je da ti tzv. underground likovi ne kontaju koliko su im i May Result i The Stone pomogli da dodju do mnogih bendova!! Ovo samo dokazuje da i medju nama postoje likovi koji su u fazonu ovih city likova samo sto umesto neke pinkove "dive" slusaju metal i samo seru o nasim grupama koje su stekle, nazalost, vecu popularnost napolju nego ovde! Btw nekada sam se divio grupi Simargal ali sada sam se potpuno razocarao u njih, i to najvise zbog njihovih krajnje glupih postova!! Sami ste sad vi krivi sto ce vas mnogi odbaciti a to nece biti zbog vase muzike nego zbog vasih usranih izjava!! Slicno ce proci i Sacramental Blood a Amon Din vec to oseca na svojoj kozi!

Slava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metal-Rules.com:

"Before listening to TMINA, I doubt I could have named but one Serbian metal band, let alone ever heard any metal coming from that particular area...

Reflecting on this album, I wonder why the Balkans are not known for producing metal. The area is rife with many struggles that I would think to be most inspirational to an aggressive music form such as metal. In any case, May Result’s TMINA is a very good album that fans of black metal should enjoy."

 

Shock Magazin (Madjarska):

"I don't know how many black metal fanatics are in Hungary who has ever heard about the name May Result, but neither had I until the December of 2001, when after a gig in Hungary they gave me this CD. Then I started to listen to it and my chin was fallen to the ground...

Such a sound I've never heard on Hungarian black materials. This is powerful, dense, raw, atmospheric but you can see it through clear."

 

Metal-Guide:

"Second album of this band, that is coming from Belgrade. Although I am not familiar with the first album of the band, this second album shows a band with a strong will to create something personal, but with also a lot of talent and composing skills...

For sure a very interesting suggestion from a country that has not a very famous Metal scene but has a great tradition in music."

 

EternalHate webzine:

"Even though I have been involved in the underground scene for several years now, I must admit I don’t know many bands and this was the case with May Result! When I first came across this Serbian band, I had no idea how they would sound like until the moment I received their cd and realized they aren’t here for fun!!...

… it truly has all the potential to beat some so-called big bands! I truly recommend it!! So contact them…"

 

Mislim da su Kozeljnik i ekipa ucinili mnogo za srpsku scenu, mozda vise nego sto ista zasluzuje. Kao sto Frankenchrist rece, a sto se moze vidjeti i iz nekih izjava gore, mnogi nisu znali gdje se Srbija uopste nalazi, a kamoli da ima metal scenu. Pa i da sebe nazove bm-guruom, Kozeljnik na to ima pravo. Na ovim prostorima, sto se tice bm-a, jos uvijek im niko ne moze ni prismrditi. Uostalom, to da li je Kozeljnik drzak, umiljat, prijatan ili kompletan supak je najmanje vazno. Vazno je kakvu muziku prave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam procitao intervju sa Kozeljnikom u Mex-u. Gori pozeraj u zivotu nisam procitao. Shvatam ja da Rogosic to treba da proda, ali bas ga pretera.

Uvek sam sumnjao da su pozercine, a sad sam i siguran.

Nemaju oni blage veze sta je pravi black metal.

Ja se u potpunosti slazem sa ovim covekom, a i nisam medju jedinima. Osim toga danom je sve vise i vise onih koji ovim bendovima okrecu ledja samo zbog lupetanja po medijima. Bilo sta oni urade ovde vise ispadne smesno nego ozbiljno. I intervju ovaj kao i mnogi drugi i jeste pozeraj. Jedino nakon sevega sto mogu reci jesta da je ljudska glupost ne unistiva. E bas da vidim hoce li taj kozeljnik da ode da zivi u sumu-bilo bi mu mozda i bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tekstovi im nisu paljevina...

 

Offtopic : Simargalov avatar je direktna posledica raspravke o avatarima i njegovom bivshem potpisu i on pokushava da bude sarkastichan i dobro mu ide pivopije.gif .

Edited by genius

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj,sto serete...Uhavtili se onih par recenica koje su,by the way,iz Rogosicevog pera,a nije ih sam Kozeljnik izjavio,pa drvite li drvite...I svi kenjate kako su pozeri,pa mi lepo navedite razloge i njihove postupke zbog kojih tako mislite.

Da,po stoti put isto pitanje,imate li nesto konkretno.

Muzika je vrhunska momci su po mom misljenju super,osim sto je Rakic malo neodgovoran,al jebiga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...