Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

Preslusao sam komplet novi album i muzicki je veoma dobar. Ima vise klavijatura nego na prethodna 2 i to mi se svidja. Produkcija je uradjena veoma dobro, i to je za pohvalu. Sto se mene tice ostaje problem nekih textova koje niposto ne podrzavam.

 

Sto se njihove svirke tice, nemam zamerki na novi album, ali i dalje mi se stilski prvi najvise svidja iako je produkcija Svetogrdja daleko bolja.

evo par dan prslusavam album!

jos nisam stekao konacnu ocenu ali za sada je super!

bas kao sto rece odlicno uradjene klavijature, muzika mi je odlicna .. za sada nemam nijedne zamerke!

a i textovi licno meni nesmetaju , ipak May result dokazuje svoju velicinu!

slava im!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji srpski black metal bend. Tu su jos i The Stone i Simargal.

Moram da kazem da sam zacharan specijalnim izdanjem Svetogrdja.

slazem se sa tobom prijatelju!

sto vise slusam album sve mi je bolji!

neznam odlicno mi je sve odradjeno!

nekome se nesvidjaju textovi ali meni licno nesmetaju!

ali cela atmosfera je fantasticna!

a da i LTD mi je takodje jako dobar!

pogotovo spot!

ma nemam reci jednostavno , sada znam sto mi je May resutl uz The Stone bio jedan od najdrazi mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setih se da o njima nista ne napisah. A sta i da kazem! Kozeljnika znam jos iz vremena kad je bio samo obican nebitan deckic (isli smo u istu "skolu"), pa mi je malo tesko da budem objektivna (s jedne strane simpatije, s druge...). O.K. ipak svaka cast!

Edited by Morgana

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to 'crno belo' o cemu ti pricas nema nikakve veze sa corpsepaintom.

To su jednostavno boje koje su ratnici sa sjevera stavljali kako bi uplasili svoje protivnike, i ne treba da imaju veze sa mrtvacima.

Taj fazon su provalili Immortal i slicni bendovi, a kasnije ga pratili i pogresno shvatili moroni sirom Evrope, koji nemaju pojma o cemu se zapravo radi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

,31. 1. 2005, 12:00]icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

 

znaci, u zivotu nisam vidio nesto sto je jadnije od ovih novih slika  icon_smile.gif

 

user posted image

 

icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

Ok, mogli su da se potrude malo vise oko vizuelnog dela price.... Ali koliko se secam, da nije slucajno muzika ono sto je bitno? Ili ja gresim? Molim vas, ispravite me. Mozda ja nisam dovoljno "true" i ne razumem o cemu se radi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, mogli su da se potrude malo vise oko vizuelnog dela price.... Ali koliko se secam, da nije slucajno muzika ono sto je bitno? Ili ja gresim? Molim vas, ispravite me. Mozda ja nisam dovoljno "true" i ne razumem o cemu se radi....

kapiram ja da je bitnija muzika, ali bend koji hoce da se probije u Evropi mora da se malo potrudi oko ovakvih propusta.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, dobro... neka im onda neko javi da unajme stilistu, sminkera, frizera i profesionalnog fotografa i sve sto ide uz to...

Ja ne slusam bm a i boli me uvo za sve te paint tripove, sekire, nitne i ostala cuda. Meni je bitna muzika, a May mi se za promenu cak i svidja. Mada me nervira sto na Svetogrdju ima momenata kada gitare stvarno fenomenalno zvuce ali deluju nekako kao da su u drugom planu u odnosu na klavijaturu i bubanj... A jos da je Kozeljnik "izvrsistao" ceo album i da je Dusan imao malo vise clean deonica - to bi bilo savrseno (barem sto se mene tice)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...