Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

Meni je Gorgeous najbolji, tako da nisi jedini icon_smile.gif Uopsteno volim vise klavijatura, zenskih vokala i melodije od UG zvuka. Bio sam na nekoiliko svirki ranije i odlicni su uzivo. Nisu nista losiji od slicnih svetskih bendova tog stila. To kazem iako ne volim taj tvrdji black, ali sticajem okolnosti sam slusao jako mnogo UG black bendova. Problem su jedino ti explicitni textovi i image. Ne sto meni mnogo smeta, nego sto mogu imati stetan uticaj na ljude koji vole njihovu muziku a jos nisu mentalno sazreli da se postave razumno prema temama koje MR obradjuju u svojim pesmama.

 

Ranije sam vec pricao na drugim temama kako postoji opasnost da nas u medijima zigosu kao sataniste ako se oko toga digne malo veca buka. Zamislite da se u nekoj emisji javno procitaju textovi MR i skrene se paznja da oni sviraju tu i tu tog i tog dana? Onda ce nas staviti u isti kosh sa najomrazenijim drustvenim grupama, pederima na primer, i moze da nam se desi da se pred svaku metal svirku skupi ekipa nalozenih navijaca zeljnih obracuna sa satanistima. Bilo bi nam bolje da se manemo tog idiotskog imidza da ne bi svi ispastali zbog sacice lozanera. Vec se digla neka mini frka kad su gostovali Mystic Circle i cannibali. Ne daj boze da provale da tako nesto postoji i kod nas.

Bilo bi nam bolje da se manemo tog idiotskog imidza da ne bi svi ispastali zbog sacice lozanera.quote.

 

bash lepo.ajde da svi natakarimo sajkache i povedemo kolo.

ponekad me soli jednostavno odusevljavash.ubistvo 100% metal duha.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes malo da citas sta pise a ne da vadis stvari iz konteksta. Ne znam koliko si slusao metal, izgleda ne bas mnogo. Mozda si provalio da 90% metal bendova nema textove u kojima se kaze UBIJTE HRISCANE. Poslusaj malo vise pa ces cuti. U pesmam se mozes baviti bilo cime ne doticuci se tako agresivne mrznje prema hriscanstvu, a pri tome mozes ostati metalac. Ako mislis da si metalac zato sto nosis obrnuti krst a da ostali koji ne pale crkve nisu metalci to je tvoj problem. Napunices 15 godina jednog dana pa ces shvatiti o cemu pricam. Sta fali imidzu Deatha, Sepulture, Kreatora, Iron Maidena .... nista ... metalci ljudi, pa ipak ne pevaju o raspetom kopiletu. Koketiranje na temu satanizma i mracnjastva je OK, ali ovakva explicitnost moze doneti probleme. Ako si tr00 metalac, kakvim se predstavljas, nosis bodlje, kozne lone i obrnuti krst pre ili kasnije ces u gradu popiti preko picke od lokalnih seljaka, pa se onda zapitaj zar ti nije bilo lakse da obuces leviske, dux i texas jaknu i da slusas metal.

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo kako bilo MAY RESULT i THE STONE su najveci bendovi u srbiji , hteli to prihvatiti ili ne!

a ne samo u srbiji proglasavaju ih i jednim od najvecih u zapadnoj evropi!

 

a ujedno i ja imam malo vise od 2,5 decenije!

U pravu si sto se tice The Stone i May Result stvarno ih postuju u underground krugovima, ali ne smijemo zaboraviti Neguru koja je sjajna, pa Casketgarden, pa Root (ako cemo ih smatrati pod ovaj okvir)!!!

 

Hm....godine nisu vazne....

 

hahaha

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svojim postovima sam i rekao da su muzicki potpuno ravnopravni sa slicnim bendovima u svetu. To nikako ne zelim da poreknem. Od Negure su bolji po mom misljenju. Voleti njihovu muziku je jedno a voleti njihove poruke nesto sasvim drugo. Jedino sam u tom kontekstu pomenuo godine. Ozbiljan covek koji ima vise od 15 godina bi me zabrinuo da mu se svidjaju pojedini textovi sa zadnjeg albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest [Independor]
bilo kako bilo MAY RESULT i THE STONE su najveci bendovi u srbiji , hteli to prihvatiti ili ne!

a ne samo u srbiji proglasavaju ih i jednim od najvecih u zapadnoj evropi!

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam narucio onaj dupli juce jedva cekam da stigne.

 

osecam da je font opet neki osinuti tako da ako neko ima textove nek baci ovde..

Ha!

 

Velesovica, staroslovenski. Neke momente je veoma tesko procitati i shvatiti. Ali lepo izgleda.

 

Root je fantastican, The Book naravno.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva sam provalio slovo ch! Inace koriscenje tog fonta je ok za Srbiju i to pozdravljam ali ce strancima biti veoma zajebano ako se dokopaju ovog diska

Hahaha,pa sta bi strancima znacio i neki normalan font kad su sve pjesme na srpskom?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara
Ha!

 

Velesovica, staroslovenski. Neke momente je veoma tesko procitati i shvatiti. Ali lepo izgleda.

 

Root je fantastican, The Book naravno.

 

Poz!

Ne moze ono da bude VLesovica to ti je nista drugo do crta i reza a ono moze da bude cirilicia(ona prva cirilica)

 

A postajanje Vlesovice inace jos nije utvrdjeno..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze ono da bude VLesovica to ti je nista drugo do crta i reza a ono moze da bude cirilicia(ona prva cirilica)

 

A postajanje Vlesovice inace jos nije utvrdjeno..

Reci ti to coveku koji ih je pisao, a zove se Glad, i pevac je benda. To su njegove reci.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...