Jump to content

Defilement


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Odusevio me bend sinoc u Enteru, pa bih hteo da pitam odakle mogu da nabavim demo ovog benda (ako postoji) ili bilokakav snimak?

Vokal razbija, a bas je feeenomenaaalan! icon_mrgreen.gif Jedino kad bi gitara bila za nijansu glasnija (ne znam da li je to bilo do ozvucenja ili jednostavno tako treba da bude, ali sinoc skoro pa ih i nisam cuo), no dobro... Odlicno! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odusevio me bend sinoc u Enteru, pa bih hteo da pitam odakle mogu da nabavim demo ovog benda (ako postoji) ili bilokakav snimak?

Vokal razbija, a bas je feeenomenaaalan! icon_mrgreen.gif  Jedino kad bi gitara bila za nijansu glasnija (ne znam da li je to bilo do ozvucenja ili jednostavno tako treba da bude, ali sinoc skoro pa ih i nisam cuo), no dobro... Odlicno!  icon_rockdevil.gif

Ostavi mi adresu i poslacu ti demo Necrothedral sa vise live snimaka. A novi "The Sicknes Of Brutality" ces dobiti pocetkom aprila kada se zavrsi mixovanje.

Steta sto nisi bio kada smo svirali sa Ancient Ceremony, tada je ceo bend zvucao perfektno.

Edited by Ubica nevinih ljudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest AD_ASTRA

Pa gde ste LALE!

Sta se radi?Kako idu radovi na albumu?Jurite li sojke?

Ovde je ludnica.Javi ako nadjes neke snimke ili dvd-e bride i anatheme,

posto su javili da ce izaci neka zanimljiva izdanja.Javi ako neko ide u Novi Odma da ti posaljem one diskove.Treba da mi stignu neke nove stvari pa cu ti javiti!

 

Pozdrav od Kosore!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest AD_ASTRA

Pa nije valjda da stalno peglas!

Svaka cast ima nas dosta!

pukeface.gif

Naravno posle tone pivopije.gif

 

Za diskove nema da brines!Sigurno se vidimo u toku nedelja,a i terbace mi neka izdanja od tebe.Kad napravim tefter,ja cu ti i javiti.

 

Kako napredujete sa svirkom?

 

Pozdrav Lale!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...