Jump to content

Slash & Slash's Snakepit


VampireBlues

Recommended Posts

Uff, jeste vi ljudi zaludjeni. Ja sam taj "imbecil" koji je to napisao, ne lupam gluposti nego je to cista istina. Sada hoce li to neki GnR fanboys vjerovati ili ne me stvarno nije briga.

Eh ne, prije da su morali pozvati profesionalne muzicare, jer on propalica kakav jeste nije uspio skoro nista od toga odsvirati.

Stvarno, umoran sam vise ovo objasnjavati zatucanim glavama, ali evo zadnji put...

Evo, na primjer, ko se razumije u sviranje i zna pazljivo slusati primjetice da solo od Sweet Child 'o Mine su zapravo dvije solaže slijepljene skupa, koje su odsvirali dvojica POTPUNO razlicitih gitarista od kojih necu izdatii imena, ali nijedan od njih nije nas decko Saul Hudson. Paradise City? Slash to svirao? HAHAHAHAHA! Dobar vic. Solo na toj pjesmi nije odsvirao niko drugi do tada nepoznati Paul Gilbertov ucenik Brian Caroll, user posted image

da, da, pogodili ste A.K.A BUCKETHEAD koji je do nedavno bio u Gunsima. "What goes around comes around" kako kažu. icon_smile.gif Slash je uvijek mogao da odsvirao neku ultra-brljavu verziju tih solaža live, ali to može da prođe kod pijane publike. icon_smile.gif

Ljudi odrastite, nije ovo nista novo u muzickom biznisu, ovakve stvari se dogadjaju od pamtivijeka i ne cudite se ako se za neke vase muzicke idole iskaze da su najobicnije pozercine. A nisu GnR usamljen primjer, u to mozete biti sigurni. Hocete jos primjera? Na Aerosmithovom albumu Get Your Wings su ama bas sve gitaristicke dionice odsvirali u to doba cuveni session duo Dick Wagner i Steve Hunter, iako pise da je Joe Perry (ironicno, Slashov najveci uzor) - vec priznato sa strane Aerosmitha. Isto tako su odsvirali citav Hotel California album od Eaglesa, da bas tako, njih dvojica, a ne Joe Walsh i Don Felder. Isto važi za KISS albume. Recimo isto tako su na drugom Van Halen albumu Steve Lukather i Simon Phillips iz grupe Toto, i stalni session muzicari svirali umjesto Michaela Antonya i Alex Van Halena na basu i bubnjevima. A one klavijature sto ih kao Eddie svira na pjesmi Jump je zapravo odsvirao David Paich, takodjer iz grupe Toto. I tako dalje, primjera je bezbroj...

Kazem vam, ovo nije nista novo, stare vijesti, a vecina ljudi za to ne zna. Mada vecinu nije briga ili ne zeli da zna.

E Dado izvini sto sam te nazvao imbecilom, nisam znao da si to ti...ali brate stvarno prvi put cujem za to pa zam zato tako regovao...inace daleko sam ti ja od GNR fana icon_smile.gif ...cak sta vise oni su mi jedan od najomrazenijih i najljigavijih Hard Rock bendova pukeface.gif ...doduse Slash mi je nekako i OK u odnosu na ostale icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ccccc, vidis kako i ti sama znas da je on bolji od sLeshaSamo, ne znam, sto necs da se kladis...?

 

nego da se vratimo na pricu glupo je volet gitaristu zato sto ima dobru bulju(nista licno9

Nisam ga mrzela dok nisam saznala da on ne svira na albumima! Tek tad mi se smucio i on i svi oni pozerski Gansi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...