Jump to content

Slash & Slash's Snakepit


VampireBlues

Recommended Posts

Da, upecaju se njegovi verni obozavaoci!

I naravno, pogresno shvate!

mada, to me ne cudi!

no.gifno.gif Ne shvataju "njegovi verni obozavaoci" pogresno, decko koji je pogresno shvatio nije njegov fan. Uostalom to da li neko voli nekoga ili ne nema veze s tim kako taj neko nesto shvata. Osoba koja je shvatila ozbiljno nesto sto nije trebalo ne izrazava time ni jednu losu osobinu. Svima nam se desilo da nekad nesto shvatimo na pogresan nacin, da nije tako (skoro) niko nikad ni sa kim ne bi dolazio u sukob.

 

BTW zasto hoces da se svadjas icon_confused.gif

Edited by Perla Ferrar

Share this post


Link to post
Share on other sites

no.gifno.gif Ne shvataju "njegovi verni obozavaoci" pogresno, decko koji je pogresno shvatio nije njegov fan. Uostalom to da li neko voli nekoga ili ne nema veze s tim kako taj neko nesto shvata. Osoba koja je shvatila ozbiljno nesto sto nije trebalo ne izrazava time ni jednu losu osobinu. Svima nam se desilo da nekad nesto shvatimo na pogresan nacin, da nije tako (skoro) niko nikad ni sa kim ne bi dolazio u sukob.

 

BTW zasto hoces da se svadjas icon_confused.gif

ej zar ti nije nadimak bio Dragana a ne neki besni auto?!?!?!? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogresno si me shvatila,nema veze da li neko nekog voli ili ne,mislila sam da svako cuje i razume stvari onako kako on/ona zeli!

A ne zelim da se svadjam zasto bi to zelela?

Nemoj da se ljutis na mene, ja slasha ne volim, ti ga volis, ja cu da ga zajebavam, ti ces da ga branis, i tako ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej zar ti nije nadimak bio Dragana a ne neki besni auto?!?!?!? icon_confused.gif

Jesam, promenila sam nick, samo sto to nije besni auto no.gif

 

 

Pogresno si me shvatila,nema veze da li neko nekog voli ili ne,mislila sam da svako cuje i razume stvari onako kako on/ona zeli!

A ne zelim da se svadjam zasto bi to zelela?

Nemoj da se ljutis na mene, ja slasha ne volim, ti ga volis, ja cu da ga zajebavam, ti ces da ga branis, i tako ....

 

OK, izvini ako sam te uvredila ili tako nesto, ali napala si cveka ni krivog ni duznog (ne SLash-a ne4go onog Maniak-a ili sta vec), a ja ne mrzim kad neko pocne da se svadja (pa sam pokusala to da sprecim)

Naravno da ces ti da ga prozivas a ja da ga branim, to je car diskusije

 

 

A i ti dragana ili kako vec...kako mozes da volis nekoga koga ne znas?Ja volim slashovu muziku a ne njega! I da je skrndelj nikad veci opet bih volela kako svira!Mada mi sad nije ni daleko od skrndelja posle neke slike...

Procitaj, pa onda napadaj, nisam rekla ni u jednom trenutku da ga volim, branila sam onog lika Maniac-a. Sto se Slash-a tice, lozim se na njegovo sviranje, jer je gitara najbolji instrument na svetu, a on svira na nacin koji u meni budi odredjene emocije. Svidja mi se i kako izgleda, jeste malo ruzan, ali je i lep na poseban nacin, i svidja mi se kao pojava. Kakva je osoba mogu samo da nagadjam, ali za sada nemam da kazem nista, bilo lepo ili ruzno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...