Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

Bluz Dzunior od 65W??? Sta je to jebote? (znam da je pojacalo, nego nisam cuo da ih prave u tim snagama)...Nego, Nurg, je l' si svirkao ove nove FENDER FM 212R (2x12" Speakers 100 watt, Spring Reverb)

DA...imaju oni neke uvrnute wat-aze...ja sam svirao tog twin reverba sa cetiri dvanaestice...ima 170W... icon_rockdevil.gif ...ubija na licu mesta...

Edited by darijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bluz Dzunior od 65W??? Sta je to jebote? (znam da je pojacalo, nego nisam cuo da ih prave u tim snagama)...Nego, Nurg, je l' si svirkao ove nove FENDER FM 212R (2x12" Speakers 100 watt, Spring Reverb)

I vise nego svirkao. Imamo 3 komada u radnji. Ajd pogodi na cemu probam gitare posto ih 'opravim icon_smile.gif

 

Mada moram da ti kazem da je Blues De'Ville classic mnogo mnogo mnogo bolji icon_smile.gif

 

Inace, fender opet ugradjuje ruske lampe u pojacala, sto znaci da je zvuk DO JAJA!

 

musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, znam, video sam to... Izgleda i vise nego simpaticno... musik19.gif Ja sam

ipak za pojacala na koja mogu da sednem bez da skachem... ph34r.gif

A meni blues junior previse nizak da sednem na njega icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

Baj d vej, stej ovej from d nju fender di es pi amplifajers. dej sak es veri bed (pa cak i lampasi sa DSP-em ugradjenim. kvare se samo tako)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I vise nego svirkao. Imamo 3 komada u radnji. Ajd pogodi na cemu probam gitare posto ih 'opravim icon_smile.gif

 

Mada moram da ti kazem da je Blues De'Ville classic mnogo mnogo mnogo bolji icon_smile.gif

FM je prilicno jeftina serija, mislim, jeste da imaju neke Brus Li Dzeki Chen zvucnike unutra, ali 2x12 je 2x12... Zato sam pitao... Ne znam da li ih imaju ovde negde kod nas, dugo nisam imao vremena da idem da probam opremu...

 

Ovu opasku za Bluz Devile cju da protumachim time shto si na kraju stavio smajlija koji se smeje grohotom! icon_wink.gif Mislim, samo mu ime kazhe - Bluz Ko Djavo! icon_smile.gif

 

A kada bi seo na Dzuniora mislim da bi zavrshio sa lampom u dupetu! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif I magnetom... Da svetlish i privlachish shpenadle!

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidite:

 

imam dva kombo sranja-VM 30 W i rucno radjeno od 80 w.

prevezao sam ih preko line outa i na ovo od 30 w su visoki a na 80 w srednji i duboki nadazgani.za rif je klanje,ali clean je slabiji jer na VM-u imam bruka reverb koji sad nemogu da koristim.

 

sta da radim?

Edited by umart

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo pustam stvari da idu svojim jebenim tokom jebene dvije godine i nikako da krenu!!!

 

sjeban sam sa vec navedenim sranjima od pojacala,ltd-om m-1020-kom,boshovim delayem(to mi je najbolje parce opreme) i morao sam da ostanem brez jackammera.

 

lako je tebi sa tim marshallima se zajebavat...

 

u svakom slucaju hvala na savjetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, matori, ja sam te Marshall-e trazio 4-5 godina.... i josh nisam zavrshio.

 

U planu mi je da do 30 godine imam 3 stack-a tj 6 Marshall kabineta, 2 50W i 1 100 W glave, JMP naravno. mrred.gif

 

Znaci josh 1 kosi + 3 ravna boxa + 1 50ica i 1 100tka.

 

icon_biggrin.gif

 

pivopije.gif

 

A za svirke cu da nosim i dalje mali box sa 2x12 i jednu od 50ica koje inace stalno sviram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...