Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

@ bibi

ma ne mogu da verujem da neko ima POTPUNO ISTE oci kao ja, a ne mogu da verujem d bih to mogla da budem ja laugh.gif

 

jedva cekam '90 icon_cool.gif

gledala sam danas studio b i pricali su o otvaranju bastice mice.... musik19.gif

Edited by Ocean_Soul

Share this post


Link to post
Share on other sites

hocemo istu kombinaciju? alkos.gificon_mrgreen.gif

 

Moze! icon_rockdevil.gif

 

Joj, jedva cekam subotu. Dakle LTBR je u cetvrtak... Ako steknem uslov da izadjem na ispit iz genetike - IDEMO! 233.gif

 

Joj, koliko ce puno ljudi biti u subotu! biggreens.gif Jedva cekam!

 

Jovana, ko jos dolazi iz kraja? biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate bolje zbog ispita da propustas otvaranje baste nego kompletan exit icon_smile.gif

 

@jackie: aha icon_da.gif pa da im trazim poison - so tell me why wub.gif na svu moju zalost, samo jednom sam bila na LTBRu.

 

@shock!: braaaaaaaaavo!!!!! ej, castis nekim pivom! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha

Bila sam na 90im i jedno od boljih večeri u Kstu ikad...

 

 

Muzika je toliko bila extra u klubu da nisam ni išla u bašti. Najjači je bio onaj dens domaći blok kad je puštao 200 na sat, tap 011, funky g, djoganija, b3, kneza... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzika je toliko bila extra u klubu da nisam ni išla u bašti. Najjači je bio onaj dens domaći blok kad je puštao 200 na sat, tap 011, funky g, djoganija, b3, kneza... icon_rockdevil.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Bilo je ludo i nezaboravno.....

 

Napokon sam se ponovo uvukla u svoju veselu,roze kosuljicu... icon_redface.gificon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

90e su bile FENOMENALNE!

Ne secam se kada sam se onako dobro provela. biggrin.gif

 

Bibi, ja necu moci na LTBR posto sam dala uslov za genetiku i pomerili su mi ispit 5 dana unapred. icon_sad.gif Moram strebati da bi mogle da idemo na more! wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haaaaaahahahah!!! Bilo je eeeeextraaa!!! laugh.gif

Najbolji LTBR do sada! Bilo je (muzichki) boljih, ali su zato sad bile na repertoaru neke "rain" pesme... icon_smile.gif Djuskanje na kishi-zakon! icon_mrgreen.gifbiggrin.giflaugh.gif Cryiiiiing iiiiin theeee raaaiiin!!! wub.gifbiggreens.gif Mokra zurka-skroooz! icon_rockdevil.gificon_smile.gif Bilo je mnogo veselo, svi su se bash zezali, a bilo je i dosta ljudi, chak i onih koji su ostali da djuskaju na kishi. icon_smile.gifbiggreens.gif

 

Nego, ko je dobio upalu pluca? laugh.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...