Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

-

---

----ZNAČI VEĆ...GODINU DANA?

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Da je to bilo ko drugi napisao, 'ajde,ali ti....

 

Mislila sam da si upoznat sa brojem mojih godina, ali se ne bih zalila na to da opet imam sesnest...Te su godine bile zanimljive...

 

 

Juce u KST-u je bilo simpaticno gothic-arenje...Ne toliko zbog muzike, koliko zbog nekih ljudi sa kojima sam provela veci deo veceri.... icon_da.gificon_da.gif Ako nema alkohola i dobro drustvo moze da posluzi da vece prodje dobro...Samo, falila mi je jedna drugarica da vece bude jos bolje... icon_da.gif

Edited by Jackie Brown

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='28. 6. 2006, 18:05'] (Sub)01.07 - Osamdesete (DJ team c.h.i.p.i. & Kuzma)

 

(Sre)05.07. - Rokanje (DJ c.h.i.p.i.)

(Cet)06.07. - Rock 'n' Roll 60's & 70's

(Pet)07.07. - Can't stop the rock (DJ Mouse J) + dupli program

(Sub)08.07. - Domacica Osamdesetih (DJ Lapac)

 

(Sre)12.07. - Domacica (DJ team Goran & Luka )

(Cet)13.07. - Electro (DJ Bogy)

(Pet)14.07 - Can't stop the rock (DJ Mouse J) + dupli rogram

(Sub)15.07. - Devedesete (DJ team Duca & Mouse J)+ r'n'b & house (DJ DDT)

 

(Sre)19.07. - The Brits (DJ c.h.i.p.i.)

(Cet)20.07.- Let there be rock (Dj ream Mancha & Goxy)

(Pet)21.07 - Can't stop the rock (DJ Mouse J) + dupli program

(Sub)22.07. - D.I.S.C.O. (Back to back DJ team)

 

(Cet)27.07. - Gothic (DJ team Bogy & Goxy)

(Pet)28.07 - Can't stop the rock (DJ Mouse J) + dupli program

(Sub)29.07 - Osamdesete (DJ team c.h.i.p.i. & Kuzma)

(Ned)30.07. - Whitesnake Afterparty (DJ team Mancha & Goxy)

----------------------------------------------------

+ specijalni program tokom meseca - MOKRA ZURKA!!!

 

KST

@Marija

 

icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideja mokre zurke je po mom misljenju potpuno degradirajuca za zenski rod icon_rolleyes.gif

Kao gomila naivnih devojaka koje su dosle da se "dobro provedu" i masa napaljenih majmuna koja je dosla samo da gleda devojkama u sise icon_evil.gif

Da me interesuje ta vrsta provoda verovatno bi odlazila na neki splav a ne bih dolazila u KST ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideja mokre zurke je po mom misljenju potpuno degradirajuca za zenski rod rolleyes.gif

Kao gomila naivnih devojaka koje su dosle da se "dobro provedu" i masa napaljenih majmuna koja je dosla samo da gleda devojkama u sise icon_evil.gif

Da me interesuje ta vrsta provoda verovatno bi odlazila na neki splav a ne bih dolazila u KST ...

uopste me ne zanima ta poenta, meni je bitno da cu se ispolivati sa drustvom i sasvim je nebitno ko je sta obukao laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah zaboravili ste izurkicu u utorak koji dolazi..kao posle exita..za dž ulaze ljudi sa kartom sa exita....

 

a stop se tice mokre zurke..uh sto pre to bolje..ne slazem se da je to toliko degradirajuce i da se vezuje samo za splavove..ljudi se zajebavaju sta je tu lose..nebitno..vazno da bidne icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@IRA

 

a na kojim splavovima se organizuju mokre zurke?

osim toga, svaka riba koja je na toj zurci zna sta je ceka(u vidu gomile napaljenih majmuna, uzasno neobicna pojava da se muskarcima dize na zene), prema tome, njen problem. ja ne idem zbog zene. olesila bi me od batina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@IRA

 

a na kojim splavovima se organizuju mokre zurke?

osim toga, svaka riba koja je na toj zurci zna sta je ceka(u vidu gomile napaljenih majmuna, uzasno neobicna pojava da se muskarcima dize na zene), prema tome, njen problem. ja ne idem zbog zene. olesila bi me od batina...

Nije poenta u tome da se na splavovima organizuju mokre zurke nego je poenta u musko-zenskom odnosu...

Na splavovima i slicnim mestima te procenjuju kao odrezak mesa u radnji i to je totalno degutantno ... sto do sada ja nisam dozivela u KST-u...

Neka se dize muskarcima na zene, ja to podrzavam, ali onda nemojte da se lazemo.

Devojke, ako imate lepe, oble i cvrste grudi a pritom zelite da ih svi prisutni muskarci vide, nemojte zaboraviti da zaboravite brushalter kod kuce kad budete kretale na mokru zurku icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma najbolje da ribe uvek idu u dugim sirokim (crnim) haljinama......a muskarci u npr. pantalonama i sirokim majcama da i se izbeglo "procenjivanje ljudi kao mesa u radnji".......

 

sto rece neko malopre "uzasno neobicna pojava da se muskarcima dize na zene"

 

a i suprotno - jako neobocno ako devojka voli da vidi lepo gradjenog lika

 

"skandalozno" stvarno nema sta icon_rolleyes.gificon_smile.gif

 

pa nismo u srednjem veku jebem mu mater

 

jedva cekam mokru zurku musik19.gif

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i suprotno - jako neobocno ako devojka voli da vidi lepo gradjenog lika

icon_twisted.gif Zar onda ne bi bilo fer da muskarci dodju na mokru zurku u nekim belim lanenim pantalonama, naravno bez gaca icon_twisted.gif pa bar kad se "odmeravamo" da vidimo i sta muska strana "nudi"...icon_smile.gificon_twisted.gificon_smile.gif

Ima li neko od obozavatelja mokre zurke neso protiv ove ideje? icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije poenta u tome da se na splavovima organizuju mokre zurke nego je poenta u musko-zenskom odnosu...

Na splavovima i slicnim mestima te procenjuju kao odrezak mesa u radnji i to je totalno degutantno ... sto do sada ja nisam dozivela u KST-u...

Neka se dize muskarcima na zene, ja to podrzavam, ali onda nemojte da se lazemo.

Devojke, ako imate lepe, oble i cvrste grudi a pritom zelite da ih svi prisutni muskarci vide, nemojte zaboraviti da zaboravite brushalter kod kuce kad budete kretale na mokru zurku rolleyes.gif

a cekaj, onolika masa u kstu je cisto radi muzike i mracne andergraund estetike, niko te ne gleda na Taj nacin....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...