Jump to content

Info: * Kst * Program


Recommended Posts

icon_twisted.gif Zar onda ne bi bilo fer da muskarci dodju na mokru zurku u nekim belim lanenim pantalonama, naravno bez gaca icon_twisted.gif pa bar kad se "odmeravamo" da vidimo i sta muska strana "nudi"...icon_smile.gificon_twisted.gificon_smile.gif

Ima li neko od obozavatelja mokre zurke neso protiv ove ideje? icon_twisted.gif

neukusnije je neuporedivo, a i bilo bi jako zanimljivo da se posle toga neko takav proseta po gradu.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije poenta u tome da se na splavovima organizuju mokre zurke nego je poenta u musko-zenskom odnosu...

Na splavovima i slicnim mestima te procenjuju kao odrezak mesa u radnji i to je totalno degutantno ... sto do sada ja nisam dozivela u KST-u...

Neka se dize muskarcima na zene, ja to podrzavam, ali onda nemojte da se lazemo.

Devojke, ako imate lepe, oble i cvrste grudi a pritom zelite da ih svi prisutni muskarci vide, nemojte zaboraviti da zaboravite brushalter kod kuce kad budete kretale na mokru zurku rolleyes.gif

sta pricas bre ti? kao, na splavu te procenjuju kao meso i kao objekat, a u KSTu sve sami fini ljudi koji su tu da se druze s tobom. apsolutno nemoguce.drage moje zen postioci KSTa, uz sve duzno postovanje, na splavovima su neki kriterijumi mnogo visi. a ono sto ti pricas, IRA, me dovodi do sledeceg:

1)u zivotu nisi usla na splav nego pricas napamet

2)ako te u KSTu BAS NIKO ne snima...drzi se knjige.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_twisted.gif Zar onda ne bi bilo fer da muskarci dodju na mokru zurku u nekim belim lanenim pantalonama, naravno bez gaca icon_twisted.gif pa bar kad se "odmeravamo" da vidimo i sta muska strana "nudi"...icon_smile.gificon_twisted.gificon_smile.gif

Ima li neko od obozavatelja mokre zurke neso protiv ove ideje? icon_twisted.gif

ideja je savrseno glupa. sat, treba da se setam okolo kao upisan? plus, samo se jos Rusima dize u hladnoj vodi tako da bi ostala bez zabave...

ja ne znam zasto mi vodimo ovu raspravu. niko te ne tera da dolazis na takvu zurku, devojke koje dolaze rade to iz svojih razloga, i to je njihova stvar, nikom nista, samo si ti nasla da ovde izigravas neku visokomoralnu ribu...sorry, babe, al vise se niko ne lozi na to...mozda na Hilandaru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doshlo je do promene programa kluba...za sada vam kachim samo program za sledecju nedelju...

 

(Uto) After EXIT - KST enter - exit zhurka!

(Sre) Domcaica - DJ team Goran Che & Luke Selecta

(Cet) Electro - DJ Bogy

(Pet) Can't stop the rock - DJ Mouse J + dupli program by DJ Bogy

(Sub) Devedesete - DJ team Mouse J & Duca + dupli program r'n'b & house by DJ DDT

 

Kachim uskoro ostatak meseca!

 

Vidimo se! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista od domacice veceras al nema veze......Billy Idol je Billy Idol

 

sta pricas bre ti? kao, na splavu te procenjuju kao meso i kao objekat, a u KSTu sve sami fini ljudi koji su tu da se druze s tobom. apsolutno nemoguce.drage moje zen postioci KSTa, uz sve duzno postovanje, na splavovima su neki kriterijumi mnogo visi. a ono sto ti pricas, IRA, me dovodi do sledeceg:

1)u zivotu nisi usla na splav nego pricas napamet

2)ako te u KSTu BAS NIKO ne snima...drzi se knjige.

taj rad pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta pricas bre ti? kao, na splavu te procenjuju kao meso i kao objekat, a u KSTu sve sami fini ljudi koji su tu da se druze s tobom. apsolutno nemoguce.drage moje zen postioci KSTa, uz sve duzno postovanje, na splavovima su neki kriterijumi mnogo visi. a ono sto ti pricas, IRA, me dovodi do sledeceg:

1)u zivotu nisi usla na splav nego pricas napamet

Ne kapiras o cemu govorim icon_rolleyes.gif nema veze, to je u principu veoma pohvalno i za tebe i za Delikventa...

 

2)ako te u KSTu BAS NIKO ne snima...drzi se knjige.

 

icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto rece neko malopre "uzasno neobicna pojava da se muskarcima dize na zene"

 

a i suprotno - jako neobocno ako devojka voli da vidi lepo gradjenog lika

 

"skandalozno" stvarno nema sta rolleyes.gificon_smile.gif

Bez uvrede, ali ti se uopste ne javljaj po ovom pitanju ...

Tebe ribe merkaju kao da kupuju konja a ne kao da zele muskarca. A ako tebi to ne smeta, to je vec tvoja stvar ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez uvrede, ali ti se uopste ne javljaj po ovom pitanju ...

Tebe ribe merkaju kao da kupuju konja a ne kao da zele muskarca. A ako tebi to ne smeta, to je vec tvoja stvar ...

ovaj....ja sam malo zbunjen icon_confused.gif !?

 

ti znas ko sam ja? imam slicicu u profilu al ne verujem da bi me keva po njoj prepoznala icon_smile.gif .......ako nije po tome onda..... icon_confused.gif

 

i zasto bi mene merkale ko da kupuju konja?

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez uvrede, ali ti se uopste ne javljaj po ovom pitanju ...

Tebe ribe merkaju kao da kupuju konja a ne kao da zele muskarca. A ako tebi to ne smeta, to je vec tvoja stvar ...

Ako vi fine devojcice ne birate tipa kao konja, zasto ne popricate sa onim "lepim" raspalim cikama koji prilaze i cujete sta zele icon_smile.gificon_smile.gif

 

Hm konj se bira po izgledu i starosti... ne vidim what's wrong with that icon_smile.gificon_smile.gif Da ne zelis mozda knjizevno vece u kstu? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha bilo je reci za postavljanje neke sipke ali mislim da bi se devojke poubijale oko nje...ovako je svima bezbednije...

sto se tice sinocnjeg afterpartija bilo je sjaaaaaaajnooooo.... icon_wink.gifpivopije.gif

Edited by *lyllaby*

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha bilo je reci za postavljanje neke sipke ali mislim da bi se devojke poubijale oko nje...ovako je svima bezbednije...

sto se tice sinocnjeg afterpartija bilo je sjaaaaaaajnooooo.... icon_wink.gifpivopije.gif

pa cisto sumnjam u to!obicno kada ja igram oko sipke devojke se zavuku u cosak!tako da sve devojke ovom prilikom izazivam da kada budu postavili sipku sledeci put igraju oko nje! mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa cisto sumnjam u to!obicno kada ja igram oko sipke devojke se zavuku u cosak!tako da sve devojke ovom prilikom izazivam da kada budu postavili sipku sledeci put igraju oko nje! mhihi.gif

Pa to je cista diskriminacija! Znaci, ja kao muskarac ne smem da pokazem svoje plesacko umece? icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...