Jump to content

Blizzard


Dark Archangel

Recommended Posts

BEND BLIZZARD-

Srdjan Todorovic-Gitara i Vokal(16)

Marko Vujovic-Bass(16)

Aleksandar Merzan-Bubnjevi(13)

Kikindski bend,svira obrade od Death-a-Denial Of Life

-Forgotten Past

-Defensive Personalities

-Lack Of Comprehension

-The Philosopher

-Flesh & The Power That It Holds

Possessed-Confessions

Nase Stvari-Priest Killer

-Morbid Expirience

Ako se organizuje neki koncert u BG-u,NS-u,ZR-u,SU-ci...Bend dolazi

ne treba nista da se plati,po mogucnosti 2 gajbe piva(Rogonje),heheheh(Ne zajebavam se)...Od razglasa imaju 16-kanalnu miksetu,jedno gitarsko

jedno bas pojacalo bez line-out-a,1 kutiju od 100w,naravno gitare,procesor,itd...

Kontakt-PP ili [email protected].(ali prvenstveno na pp)

ZASTUPNIK-SASA DEATHER

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imao sam prilike da vas cujem nekoliko puta, i jedini komentar koji bih mogao da dam na to sve otprilike bi glasio: Jos vi treba da vezbate momci... Mislim, treba te dve gajbe rogonje i zasluziti hehe. Mislim da se preterano zalecete, kakav Novi Sad, Beograd? Polako momci, sve ce to doci na svoje mesto... Dobra stvar je sto ste energicni, imate afiniteta da budete dobar bend, ali POLAKO... Da bi bili prihvaceni u okrugu sirem od rodnog grada, treba da budete nesto vise od obicnog cover benda... A, ako bas zelite da se ogranicite na to, onda poskidajte te stvari kako treba jer jos uvek ste vi daleko od Death-a... Bubnjar vam je jako los, konstantno bezi od ritma, a da ne pominjem gitaristu i njegovo brljanje... Basistu ne komentarisem jer sam ga slabo i cuo, al ok... Ali opet je sve to relativno, jer niko ne tvrdi da necete jednog dana biti ravni mnogim sada boljim bendovima od vas.. Samo vezbajte momci, znacete kad bude vreme za ozbiljnije stvari, ne moze to sve odjednom... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav nasim mladim sugradjanima. Znaci jos jedan metal bend u KI, odlicno. Gledam listu pesama, gledam vase godine, i moram priznati da ste veoma ambiciozni. The Final Cut je u pravu, treba mnogo da vezbate, mozda bi vam bilo bolje da za sada skidate neke jednostavnije pesme, mislim to je neki normalan put u muzickom razvoju. U svakom slucaju imate podrsku starijih kolega, samo napred!

P.S. Stvar se zove:Flesh And The Power It Holds.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam prilike da vas cujem nekoliko puta, i jedini komentar koji bih mogao da dam na to sve otprilike bi glasio: Jos vi treba da vezbate momci... Mislim, treba te dve gajbe rogonje i zasluziti hehe. Mislim da se preterano zalecete, kakav Novi Sad, Beograd? Polako momci, sve ce to doci na svoje mesto... Dobra stvar je sto ste energicni, imate afiniteta da budete dobar bend, ali POLAKO... Da bi bili prihvaceni u okrugu sirem od rodnog grada, treba da budete nesto vise od obicnog cover benda... A, ako bas zelite da se ogranicite na to, onda poskidajte te stvari kako treba jer jos uvek ste vi daleko od Death-a... Bubnjar vam je jako los, konstantno bezi od ritma, a da ne pominjem gitaristu i njegovo brljanje... Basistu ne komentarisem jer sam ga slabo i cuo, al ok... Ali opet je sve to relativno, jer niko ne tvrdi da necete jednog dana biti ravni mnogim sada boljim bendovima od vas.. Samo vezbajte momci, znacete kad bude vreme za ozbiljnije stvari, ne moze to sve odjednom... icon_wink.gif

A gde si ih ti cuo,na refuse 2,ili na jezeru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate sta-mi imamo u proseku svi po 15 godina,priznajte da li ste vi uopste slusali te stvari sto mi sada sviramo,znamo mi da sviramo Jazz profesore,daire,

i ostale provaljene sto svi sviraju,a na jam seison-u smo sluzili kao tonska proba,a prvi demo smo snimali dva sata svi zajedno,a ne posebno kao sto se to radi u studiju,a drugi demo imali smo samo nedelju dana.mi necemo da se

bas raspravljamo,ipak smo mi najmladji OLD SCHOOl Death Metal bend u scg,a

zamislite sta cemo raditi kada budemo imali 25 godina,to cete cuti,a ako neko hoce da kenja u vezi nas,neka se obrati nama u lice,a ne preko interneta...

p.s.nemamo nameru da menjamo ime benda a ti RNA ako imas bend menjaj ime kolko hoces...Hvala na podrsci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate sta-mi imamo u proseku svi po 15 godina,priznajte da li ste vi uopste slusali te stvari sto mi sada sviramo,znamo mi da sviramo Jazz profesore,daire,

i ostale provaljene sto svi sviraju,a na jam seison-u smo sluzili kao tonska proba,a prvi demo smo snimali dva sata svi zajedno,a ne posebno kao sto se to radi u studiju,a drugi demo imali smo samo nedelju dana.mi necemo da se

bas raspravljamo,ipak smo mi najmladji OLD SCHOOl Death Metal bend u scg,a

zamislite sta cemo raditi kada budemo imali 25 godina,to cete cuti,a ako neko hoce da kenja u vezi nas,neka se obrati nama u lice,a ne preko interneta...

p.s.nemamo nameru da menjamo ime benda a ti RNA ako imas bend menjaj ime kolko hoces...Hvala na podrsci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zman da li si cuo za Heretical Guilt (ako sam dobro napisao), oni su jebali keve sa 14 godina, ala Cannibal Corpse. Mislim da su i Brankovici prvi Psychoparadox snimili sa 14 godina, pa onda imas onu dvojicu klinaca iz Amerike kojima tata svira bas u bendu i sviraju kao predgrupa Cannibalu... Dobro, kada vezbas Death 10 godina i porastes, i ti ces biti dobar jednog dana! Podrzavam vas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

znamo mi da sviramo Jazz profesore,daire,

i ostale provaljene sto svi sviraju,a na jam seison-u

axa... 100%... icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

a na jam seison-u smo sluzili kao tonska proba

mozda ste bas zato imali specijalnu najavu... icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

za drugi demo imali smo samo nedelju dana

Doorsi su snimili jedan od najboljih albuma u istoriji r'n'r za nedelju dana icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

mi necemo da se bas raspravljamo

to se da primetiti!!! icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

 

a zamislite sta cemo raditi kada budemo imali 25 godina,to cete cuti

Nije receno da necete, nego je samo receno da niste jos dovoljno dobri, spustite se na zemlju

 

a ako neko hoce da kenja u vezi nas,neka se obrati nama u lice,a ne preko interneta...

to je bila kao neka pretnja, a?? laugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

p.s.nemamo nameru da menjamo ime benda a ti RNA ako imas bend menjaj ime kolko hoces...Hvala na podrsci.

Vrlo mudro receno... icon_biggrin.gif P.S. Nema na cemu i drugi put...

 

A sta ti mislis "Baba Rogo",da mi nismo svirali i ranije-svirali smo mi i pre tri godine ali ne sa ovom postavom i opremom...

Mozda u metlu icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif Mada, i to je nesto...

 

P.S. Moracete da naucite da primate i negativne kritike... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

p.s.nemamo nameru da menjamo ime benda a ti RNA ako imas bend menjaj ime kolko hoces...Hvala na podrsci.

ОК, ја ти само предочавам чињенице. Ја сам за свој ебнд одабрао име које нема нико на свету, преверено. Треба ипак бити оригиналан. Видиш да су и Nocturnal морали да га мењају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislili smo da ste momci iz nekih kikindskih metal bendova koje smo mi uvek podrzavali i slemovali na njihovim koncertima kada smo bili jos veca deca nego sto smo sad,pa smo zato pizdeli jer mislimo da to nismo zasluzili.Bubnjarev cale je pomogao darku i sredio im je taj metal fest na jezeru,a kad je Darko pravio REFUSE/RESIST 3 nas nije zvao imamo dosta razloga da budemo besni jer mi svima pomazemo,a za uzvrat nedobijamo nista osim pljuvanja.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga batice. Normalno je da vas neko ispali, a ti si mu pomogao. Ako ste klinci i ako ste perspektivni to sto niste pozvani na svirku moze da znaci da su mozda organizatori ljubomorni na vas rad. Nemoj trositi energiju na pizdjenje, od toga neces imati nista. Boli te krac sto te neko nije zvao. Nemoj ni ti njega zvati. Koliko vidim, ovde svi zele da ti pomognu, a od starijih uvek nesto mozes nauciti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusaj Marko (kontam da si ti Dark Archangel)... Ne zelim da se raspravljam sa tobom... Nikada nista lose nisam rekao o vama i dajem vam svu podrsku... Na RR3 vas nisam pozvao jer sam resio da ove godine bude sve u jednom stilu... Kapiras? Downstroy, Anestezija, Ground Zero i Overdrive su u veoma slicnom fazonu... Bilo bi glupo da vi sada izadjete i svirate Death Metal i onda izadje Overdrive i pici Metalcore... Da sam pravio mesano, tu bi se nasli i Amentes i Mandrake a naravno i Blizzard... A sto se tice Jezera, znam da je Meza tu sa njima ali nas je Voja pozvao a ja sam zvao i vas!!! Da li je tako bilo? Aj pozdrav i mogao bi da mi vratis onaj CD icon_smile.gif a i da mi narezes novi demo... Vidimo se u gradu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusaj Marko (kontam da si ti Dark Archangel)... Ne zelim da se raspravljam sa tobom... Nikada nista lose nisam rekao o vama i dajem vam svu podrsku... Na RR3 vas nisam pozvao jer sam resio da ove godine bude sve u jednom stilu... Kapiras? Downstroy, Anestezija, Ground Zero i Overdrive su u veoma slicnom fazonu... Bilo bi glupo da vi sada izadjete i svirate Death Metal i onda izadje Overdrive i pici Metalcore... Da sam pravio mesano, tu bi se nasli i Amentes i Mandrake a naravno i Blizzard... A sto se tice Jezera, znam da je Meza tu sa njima ali nas je Voja pozvao a ja sam zvao i vas!!! Da li je tako bilo? Aj pozdrav i mogao bi da mi vratis onaj CD icon_smile.gif a i da mi narezes novi demo... Vidimo se u gradu!

E pa nisam marko vec Sasa,posto Marku neradi net vec 2 meseca,pa se logujem na njegovu sifru...Reci cu Marku za cd,samo kazi koji?a za demo

to cu prvo njih da pitam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ЖдерачихкБаба

Ах, чух неки демо са неким крилатим дераном на омоту и контао сам да је бенд много старији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...