Jump to content

Trivium


Recommended Posts

chek bre, pa shto?

ok, ne lichi na prvi i drugi album... ali je sasvim ok... nije metalcore album, ali oni nikada ni nisu svirali metalcore (ako se za reper ove muzike uzmu bleeding through, shadows fall, ATR i slichno) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bleeding_Skies - Covece!!!Na kojim si ti drogama!?Pazi....Trivium je dobar bend.To stoji.Takodje stoji da je novi album govno ali i da je ASCENDANCY veoma dobar album.Ako te pitam sta si jeo danas ti ces mi odgovoriti : ''Jeo sam supu i kremenadle ali Trivium je dobar bend...kako kome....''.Vec je neko rekao da smo shvatili da sapunjas macora na Trivium i nemoj na svaki post ostavljen na ovoj temi JEBENO DA ODGOVARAS!Ako vec volis taj noviji zvuk idi slusaj Lamb Of God,ALT,Soilwork,Killswitch Engage ma sta ti ja znam imas milion dobrih ali pazi jebeno dobrih i boljih bendova od Triviuma!Ja njih volim ali pozeri su.Prvo sto su burzuji i izdali su album tako sto im roditelji nisu isli na pijacu te nedelje pa im je ostalo nesto para u zadnjem dzepu pa su hteli da daju ROADRUNNER RECORDS-u.TO JE JEBENO TO.

 

Zakljucak:Trivium se nekom svidja,nekom ne ali najbitnije od svega-NEMOJ VISE JEBENO DA SMARAS LJUDE NA OVOJ TEMI!!!!

 

Bez uvrede! :pivopije:

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

aman zaman prijatelju kakvi crni tributi !!!!.....to su samo obrade u pocetku.....vec ima autorskih....

a da ima boljih....daj ne lupaj....NIJEDAN od tih bendova nema jace i slozenije riffove od Triviuma....respect za momke jer stvarno ima delova koje ja mogu da odsviram ali ne mogu da zamislim sebe da pevam u isto vreme.......a od As i lay i KsE mogu da nabrojim [ZAJEDNO] na prstima dobre stvari...mene smara nevidjeno killswitch ali je ubachen gore tek zbog slicnog zvuka autorskih stvari....if you catch my drifft

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego sta si?

A, pa ja sam gitarista, amater, pochetnik, kako hocesh ;)

 

Ne stoji da je Crusade loš album.

Naravno da ne stoji. Crusade je odlichan album, samo niko nece da se potrudi da ga pazljivo preslusha :D

 

aman zaman prijatelju kakvi crni tributi !!!!.....to su samo obrade u pocetku.....vec ima autorskih....

a da ima boljih....daj ne lupaj....NIJEDAN od tih bendova nema jace i slozenije riffove od Triviuma....respect za momke jer stvarno ima delova koje ja mogu da odsviram ali ne mogu da zamislim sebe da pevam u isto vreme.......a od As i lay i KsE mogu da nabrojim [ZAJEDNO] na prstima dobre stvari...mene smara nevidjeno killswitch ali je ubachen gore tek zbog slicnog zvuka autorskih stvari....if you catch my drifft

 

Taj fazon. I mene KsE smara u pm. A As I Lay Dying ne mogu da smislim :P Samo mi Trivium lezhi, kao najkompleksniji od svih njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...