Sign in to follow this  
[Nocturno]

Trivium

959 posts in this topic

Trivium ti je novo chedo roadrunner records-a. Mladi su a dobri su muzicari tako da ako ovako nastave... prejebace i ksE i SF...

' date='24. 9. 2004, 22:56'] Trivium ti je novo chedo roadrunner records-a. Mladi su a dobri su muzicari tako da ako ovako nastave... prejebace i ksE i SF...

NECE NECE ! KSE RULEZ ! mad.gif

Pa i ti si u picku materinu dosadan sa ovim cetovanjem iz koga je nastao citav haos na forumu...

"Znate, ja sam pusti bradu, ajde da nalupamo jedno 300 poruka na Sevendust-u"

"Znate, danas sam setao Knez Mihajlovom, ajde da pricamo malo o tome na Slipknotu"

Ja samo zelim da sve bude malo sredjenije, a ne da trazim npr. Dry Kill Logic na gothic-u i slicno...

Al' ti posto sa ovog foruma znas moderatora iliti Priest-a, odlucio da malo pravis sranja...

Ako se ikad desi da ponovo pocnu da traze da se Nu ukine kao forum, a grupe razbacaju po ostalim forumima (po zasluzi), ja cu biti medju prvima koji ce da to isto podrze... ako ne i prvi... pa ako sve treba da ide u picku materinu, pa neka ide.

• Downvote 1

Pa i ti si u picku materinu dosadan sa ovim cetovanjem iz koga je nastao citav haos na forumu...

"Znate, ja sam pusti bradu, ajde da nalupamo jedno 300 poruka na Sevendust-u"

"Znate, danas sam setao Knez Mihajlovom, ajde da pricamo malo o tome na Slipknotu"

Ja samo zelim da sve bude malo sredjenije, a ne da trazim npr. Dry Kill Logic na gothic-u i slicno...

Al' ti posto sa ovog foruma znas moderatora iliti Priest-a, odlucio da malo pravis sranja...

Ako se ikad desi da ponovo pocnu da traze da se Nu ukine kao forum, a grupe razbacaju po ostalim forumima (po zasluzi), ja cu biti medju prvima koji ce da to isto podrze... ako ne i prvi... pa ako sve treba da ide u picku materinu, pa neka ide.

ma ti si faca...

P.S. nisam ti ja kriv sto meni brada stoji 100x lepse nego tebi ... icon_da.gif

Ti si kurac na biciklu... razmazenko tatin...guci guci guuuu...

JADNO NIKOLA STVARNO JADNO..NADAM SE DA I TI NISI POSTAO JADAN KAO I TVOJI POSTOVI... ZALIM TE ! no.gif

• Upvote 1

Ti si kurac na biciklu... razmazenko tatin...guci guci guuuu...

Bravo majstore!!!!

JADNO NIKOLA STVARNO JADNO..NADAM SE DA I TI NISI POSTAO JADAN KAO I TVOJI POSTOVI... ZALIM TE ! no.gif

Em sto si naucio da besprekorno kucas, naucio si da koristis opciju Copy-Paste... "BRAVOU BRAVOU"....

Kakav si ti genije....ma pravi Pera Kojot SUPERgenije...

Evo je jebena tema, a ja se cimam da nadjem i josh pravim novu,nikad gluplju icon_sad.gif

Ko ce da mi narezhe ovo (ukoliko je iz Bga)?

Edited by R i d d l e R

E jebes ga,gadni Nu Metaleri otvorise temu na svom gadnom forumu...steta.Bend je inace strava,Ascendancy vrhcina od albuma.

Naravno, ovo nema veze sa ovim forumom.

Ascendancy je zaista odlican nastavak debija, bolji u svim parametrima. Opasno je pocelo da se prica o njima sada kada su presli u Roadrunner, mada je Lifeforce meni licno daleko simpaticnija kuca. icon_smile.gif

I neka se, posle kada postanu veliki, zna ko je prvi uradio vju mhihi.gif (broj 5 cini mi se)

nisam jos nabavio taj 2. album ali Ember to Enferno mi je odlican album..(skoro) sve pesme na albumu su hitovi bash su catchy, cujes ih jednom i upecas se! meni je 'If I could collapse the masses' najbolja pivopije.gif