Jump to content

Trivium


Recommended Posts

...neću više da čujem ni jedan jedini jebeni pičkasti scream.... icon_smile.gif

 

...od sas slusas samo bunarsko dranje tipa 3:45 - 3:55 u Pull Harder On The Strings Of Your Martyr... icon_rockdevil.gif

 

znam ja tebe... icon_wink.gif

 

a ja odoh da slusam pickaste vokale... znas ti mene... icon_smile.gif

 

evo, bas sad mi ide As I Lay Dying - Forever

...preskacem sve osim onog dela kad gitarista zakuka iz pozadide "I gave my heart away" ... icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma,.. zivim za bunarsko dranje.... icon_wink.gif... kao shto vec znash, kad otkuca treća minuta i četrdeset peta sekunda preznoji mi se cela utroba, a onda postepeno pochne da izbija na povrshinu kože... icon_cool.gif

 

evo, bas sad mi ide As I Lay Dying - Forever 

...preskacem sve osim onog dela kad  gitarista zakuka iz pozadide "I gave my heart away" ...  icon_smile.gif

 

...iako ti je naravno Cherry Kiss - From Autumn To Ashes apsolutni favorit..... na 1:31 sve ostalo u zivotu deluje manje bitno... a kad na 1:46 prateci vokal dodatno zakuka, josh uverljivije nego shto je kukao lead-clean, zastanesh i pomislish: ''to je fuckin' to!''.... icon_wink.gif

 

da, da.... vrlo te dobro znam... icon_wink.gificon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

prica se vec da je ascendancy ride the lightning novog milenijuma... puno paralela, zaista.

pa da,... eto...

 

Trivium je Ascendancy-jem probudio duh stare Metallice.... U kompletu nosi taj senzibilitet i snagu, plus jaku notu new wave-a (killswitcha pre svega).... album je potpuno unikatno i neočekivano rešenje...

 

...a ta energiju dobrog starog metala, koju Ascendancy nosi, na krajnje nenasilan nachin dozivljava rebirth.... !!!... to mene impresionira.. !!!... otkidam ovde, a do juce bi' glavu dala da mi se Metallica feeling nikad nece povratiti... (sama ideja o tom crossover-u je potpuno u drugom planu.... ovde je efekat ocharavajući...)

 

Ascendancy mi je znatno bolji od Ember to inferno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaće!! icon_da.gif... Koliko sledeći put mhihi.gif... Stvarno je red... pivopije.gif

 

 

Pevach Trivijuma je najžešća muškarčina (od 19.god :ph34r) ikad.... Njegovo dranje je nešto najmuškije na planeti Zemlji... ogroman respect... On je takođe jedini lik o kome imam utisak da je veći muškarac i od mene!!!! icon_cool.gificon_smile.gif (kad bih mu se se svidela, mislim da bi mi on bez ikakvog straha prišao icon_cool.gif... icon_smile.gif )

 

...neću više da čujem ni jedan jedini jebeni pičkasti scream.... icon_smile.gif

 

 

Živo me interesuje razmišlja li Metallica o kolektivnom samoubistvu.. kad čuje ove dečake koji su savršeno povezali solo-e i duh stare škole sa NU wave zvukom,.... a oni su na jen dva oprali ruke od kvlta koji su sami postavili, balaveći nad trendovskim praskom oldschool nu metala.... no.gifno.gif.... grozno!... Da sam bilo ko it Metallica crew-a - ili suicide ili lanac fancy restorana... pa nek ide život...

Nije on ni pola muskarac kao Leo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hvala za link.

 

bas sam imao zelju da vidim neki njihov live snimak...

 

Zvuci lose kad peva clean (i to mnogo lose) ali kad se dere zvuci savrseno. Mada, ovde je pustio publiku da peva vise od pola pesme...ocigledno se nije trudio...

 

a onaj ride the lightning za kraj... cisto da se ne zaborave neke stvari... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

jel ima neko spot za Ember to Inferno?

Ja imam Like Light To The Flies i ovaj koji se i pominje Pull Harder On The Strings Of Our Martyr.

 

Odlican je Trivium, medjutim, ne znam sta je tu Nu metal... New wave da.

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma oni su fazon neki Trve NWOHM... icon_smile.gif ...nisu losi ali nisu nista extra. Solaze su im ono "ala sviramo power" mislim ok su ali mi nekako ne ide takvo soliranje na onaakav zvuk. U poslednje vreme mi se cesto vrti po winamp-u "Suffocating Sight". Ipak Killswitch! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...