Jump to content

Trivium


Recommended Posts

Slusao sam samo Ember to Inferno i ok su mi sto se tice mjuze, ali vokal je sranje i textovi su skroz bizarni, primer:

 

As I stand at the edge of existence

Nameless shores of infinity

Perpetual unbirth unraveling distance

Clandestine truths unveiled

Inborn imperfections preprogrammed shells

Spawning from the maelstrom

 

Jebiga icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ako pokusava da peva k'o Dzejms to mozda i nije lose... Dobijemo mladu i nalozenu Metaliku zeljnu svirke i dokazivanja... Mozda usput prestanu da se prave pametni i poprave i textove icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

video sam spot za neku novu pesmu, mislim da je we are the fire, ne svidja mi se uopste, potpuno su izgubili identitet, matt peva kao hetfield, pesma je sranje sto puta odsvirano i presvirano 80ih, i pred poslednji refren ima neki deo gde pevaju naizmenicno matt i publika uououoooooo koji je pisanje od smeha icon_smile.gif

 

a imidz bolje da ne komentarisem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa koliko sam ja shvatio (a mozhda i nisam) Anthem je relativno stara stvar...

Uzgred neshto slusham Ascendancy i kontam koliko su imali uticaja....mozhda greshim ali jedan dobar deo je doshao od Hypocrisy. Zanimljivo, zanimljivo..

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam video taj spot...ali mislim da je pesma novija...sve u svemu to je ta "We are the Fire" i meni je mnogo jaca od predhodnih sranja...

Ascendancy (album) sranje, a We Are The Fire do jaja? Ti ili nemas usi, ili si zesci eighties freak. Prva dva albuma su moderan trash metal a ova pesma je zastareli heavy metal i dosadna je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajoj,sad sam video na mtvu novi spot...jel se zove we are the fire? posto nisam lepo procitao...

 

razocarenje,...ascendancy mi je medju omiljenim albumima EVER...a ovo..zasto jebeno lici na metallicu???

 

bah.bas sam mislio da posle onakvog albuma treba da bude nesto Najmocnije...istina jos nisam preslusao the crusade..ali ne zelim jo jednu metallicu... bah..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam ''secret'' show u Njujorku, ajd' što kopira Hetfilda u pevanju, ali bre i scenski nastup. Kad je počeo sa onim, ''o-u-jeah'', ''motherfuckers, what's up?''...i onda, set obrada, Blink 182, Limp Bizkit...Heafy repuje...16-godisnjaci vriste, pola publike izgleda kao da je pobeglo sa bejzbol utakmice...

I biser: neko iz publike trazi slayer, heafy kaže ''we don't know slayer'', opet se neko dere, SLAAAAAAYEEER! a Heafy: Slayer...? i krenu da sviraju ''Walk'' od Pantere.

Heafy bre gore peva nego Alan Islamović. Užasni su. Verujem da ih nikad neće dovesti u srbiju. Mislim, i ne verujem da ono slušaju ljudi koji imaju preko 16-17 godina. Bar oni normalni.

Ako su oni thrash, Anal Cunt svira neo folk.

Edited by Syrant

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...