Jump to content

Boneyard


OceanSize

Recommended Posts

Cao Mimi! He, he, bila sam u cetvrtak na sajmu u BG-u i videla sam te! biggrin.gif A ja sam sve vreme bila u tripu da se ovde na forumu prepucavam s Dekijem... Nevermind. Ionako veceras idem na ekskurziju u Grcku, tako da cu sajt videti kad dodjem. Hoce li biti i nekih novih slika? Da, znam da ste ranije svirali te obrade koje se meni vise svidjaju (Pearl Jam - Jeremy; Foo Fighters - All my life) a sada ste poceli i sa Motorhead-om, Boysetsfire itd. Najiskrenije, na sve vase svirke sam dolazila samo zbog Duleta, ali sam se sad ohladila sto se toga tice... Ko zna, mozda jos nekad svratim... icon_confused.gif Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

E da, ja imam onih standard 16 pesama: Paying for heaven, Cinderella's left foot, Blind answer, Keep alive, I guess, The one who trusts, Would you be the new one, Sta sam ja, Question 6, Song of dying, Secrets, Addicted, i jos 2 live pesme + 2 kojima ne znam ime... Sta imas ti van toga? icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

BoniSMRADOVCI? icon_confused.gif

 

mimi,ljubavi, nemoj da se ljutis, ali to ime ste u gradu dobili zbog onog gabora joce...lepo vam kazu ljudi da on odskace

 

btw.uopste ne volim vasu muziku i mislim da je gora od najveceg sranja...

 

bez uvrede, ali ako vec otvoris temu moras biti spreman i otvoren za sve kritike(i dobre i lose) i da naucis da ih ne primas suvise k' srcu...ipak svako ima pravo na svoje misljenje, zar ne?

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kolachicu...

za pochetak o muzici prichaj shta hocesh...ali o ljudima u bendu NISTA, pogotovu ako ih ne znash...ooooovaj...to ne podnosim ok? da ne bi bilo wallbash.gif

uostalom nemoj jos uvek ni o muzici nista jer (verovatno) nista nisi ni chula...pozdravi brata...

i tako...

svirka je 11. februara...

BONEYARD & UNISON

kutija shibica...

 

snimljene 2 pesme...

LAST HOPE & CONFESSION

 

"pacifistichki" pozdrav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam u kojem ste vi fazonu... ovamo svi mazete clanove benda a u principu svi bre idete na certove i svima je kao super... pa kakva je to fora?! mislim "deco" pogledajte malo dalje od raspalog edija i maglovitih shuma skandinavije, krvavih drakulinih sekira i bla bla ko zna chega josh... ako vam se bre ne svidja, fala bogu idite na ajroniku i slushajte retardirane klince koji STVARNO SVIRAJU GODINU DANA... mislim... ne znate nishta dalje od edija i maglovitih shuma skandinavije... tupadzije jedne... kad neko od "vashih" bendova na kg sceni a ima ih 2.5 komada od kojih moze da se sastavi 0.001 kvalitetan bend uradi nesto slichno kao sto je boneyard uradio za ovo vreme postojanja onda mozete da prichate shta hocete... a to... ko dolazi na svirke i kakvu publiku imaju... pa to ste verovatno saznali posto i vi verovatno spadate u tu istu publiku?! tako?! ccc svasta... dosta mi je bre prekurchenih tvrdoglavih kragujevackih pametnjakovica koji dodju na cert i broje ispade... to ostavish za kuci pa sedish uz gramofon i taktiraj... tupadzije neotesane... a sto se clanova benda tice... heh... mislim da sam vas video sve zajedno ispod nechijeg nokta... ja mislim da je bash jocin nokat bio... ccc i da... deki uistinu ima gitaru koja starija od vecine posetioca ovog foruma... ccc

hvala na paznji

Nikola all known as SHAI evotigana.gif

 

www.hellrideorg.co.sr & www.hckg.tk kragujevac hardcore punk scene!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam u kojem ste vi fazonu... ovamo svi mazete clanove benda a u principu svi bre idete na certove i svima je kao super... pa kakva je to fora?! mislim "deco" pogledajte malo dalje od raspalog edija i maglovitih shuma skandinavije, krvavih drakulinih sekira i bla bla ko zna chega josh... ako vam se bre ne svidja, fala bogu idite na ajroniku i slushajte retardirane klince koji STVARNO SVIRAJU GODINU DANA... mislim... ne znate nishta dalje od edija i maglovitih shuma skandinavije... tupadzije jedne... kad neko od "vashih" bendova na kg sceni a ima ih 2.5 komada od kojih moze da se sastavi 0.001 kvalitetan bend uradi nesto slichno kao sto je boneyard uradio za ovo vreme postojanja onda mozete da prichate shta hocete... a to... ko dolazi na svirke i kakvu publiku imaju... pa to ste verovatno saznali posto i vi verovatno spadate u tu istu publiku?! tako?! ccc svasta... dosta mi je bre prekurchenih tvrdoglavih kragujevackih pametnjakovica koji dodju na cert i broje ispade... to ostavish za kuci pa sedish uz gramofon i taktiraj... tupadzije neotesane... a sto se clanova benda tice... heh... mislim da sam vas video sve zajedno ispod nechijeg nokta... ja mislim da je bash jocin nokat bio... ccc i da... deki uistinu ima gitaru koja starija od vecine posetioca ovog foruma... ccc

hvala na paznji

Nikola all known as SHAI evotigana.gif

 

www.hellrideorg.co.sr & www.hckg.tk kragujevac hardcore punk scene!!!

U al ti imas neki zesci problem... icon_da.gif

Bila sam na nekoliko kocerta BY-a, a ne secam se kad je bio poslednji put... Negde u avgustu prosle godine. A i kad sam isla, to je bilo zbog Duleta wub.gifwub.gifwub.gifwub.gifwub.gif , ali sada, hvala bogu, imam i Trulu koaliciju pa nije frka... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...