Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

Evo sad zamisljam kako sam na ulazu Doma kupujem kartu a odozgo se cuje zagrevanje Stringsa!Neka nova pesma ne razumem reci ali tako imam zelju da je cujem u potpunosti!Trcim uz stepnice saplicem se i bum.Nema veze sa sve modricom na kolenu ponovo trcim i upadam a vi tek najavljujete pocetak sviraje!Jao tako je bilo dobro!I ta prva pesma!!(Nek prva bude nova da mi ne pokvarite viziju)

 

E sad u koliko sati da budem na ulazu Doma???

 

Najebali fan Stringsa icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifmetalac.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dodjoh kuci. Iz svike u svirku sve ste bolji i sve se bolje provodim. icon_mrgreen.gif

 

Nove pesme su prelepe. Sada ne mogu dobro da se setim one prve (ali znam da mi se i ona dopala) ali ona druga Moj grad ili kako se vec zove - ODUSEVILA ME JE! Trudila sam se sve vreme da upijem svaku rec. Tokom cele pesme sam bila najezena. Zaista je prelepa! orangelistening.gif233.gif

Macku ste super obradili. icon_rockdevil.gif

 

Ja ZAISTA ne mogu da docekam kada ce taj album da vam izadje i rekla sam da ima da ga kupujem svim prijateljima, ortacima i familiji za sve moguce praznike i rodjendane. biggrin.gif

 

I kada ce sledeca svirka?

Nemojte da opet prodje ovoliko puno vremena do sledece svirke u Beogradu!

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

do jaja svirka narode......

 

nove pesme su super mada nisam uspeo da pohvatam rechi.....machka wub.gificon_smile.gif

 

rekao sam i Bogiju sinotj......zvuchite mnoooooooooooooogo upeglanije nego ranije......poshto vas dugo nisam slushao osetila se razlika......

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno za pesmu,ustvari...Hvala je otrcana rec za sve sto sam procitao!

 

Pesma jos nema naziv ali...

 

Ogledalo svetli u meni i tebi

Na ulici odsjaji sakriju sve

Ko ponocni svitac mi letimo preko

svih sumornih ulica,pravo do nje... Ovaj grad...

 

Ovaj grad je zidan za nas

Uvek u njemu pronalazim bit

Vidim te negde gde pocinje sunce

i jutro, na ulici mi...

 

I uvek kad sanjam,otvorenih ociju

betonska pustinja,usamljen far

Od glinenih misli se same od sebe

izdizu kule...Kandahar.

 

Divni ste ljudi i ako ikada postanemo slavni,uvek ce se za vas naci mesta za VIP,Dz ulaz il nesto slicno...Stvarno ste to zasluzili!

 

A ovom prilikom zamolio bih i sve koji vole zivotinje da se raspitaju ili,prosto se odluce, da usvoje neko od tri slatka kucenceta rodjena pre mesec dana.

stenci su prelepi,jedna zenkica i dva muzjaka.Ovaj forum bas i nije za ovakav tip poruke,ali brate,tim kucicima je potrebna pomoc,a to je najvaznije!Inace,svi ce biti vakcinisani, a ko se odluci za ovakav potez, ili poznaje nekog ko bi se odlucio(ko ima uslove za to), javite se na 0641470891 !

Kuce su mesanci,a ne zaboravite,oni su najpametniji i najverniji!

 

Sto se tice buducih Beogradskih svirki,bolje da ne obecavam,a ni demantujem ista...Stvarno ne znam!Verovatno ne,zbog rada u studiju i snimanja,a opet...Nikad se ne zna! pivopije.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bih dala da mi dodje ovakva inspiracija...Ali ozbiljno...Kandahar i ostalo.....wowowowowowow...lepi epiteti pogotovo ono betonska pustinja.

 

KO je napisao ljubim ga u celo bwe..

 

 

Pa nek se zove onda Kandahar?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesmu sam napisao ja,a moze i da se zove Kandahar!

No,posto smo mi demokratski onako nastrojen bend(ocemo u EU),pricacemo o tome pa cemo da vidimo....

Ja se nadam da cemo biti mnogo bolji od Van Goga,jer u suprotnom ne bi bili nista posebno...Bili bi samo dobri... musik19.gificon_cool.gif

 

P.S. Mislite na one divne mesance!!! Ako hoce neko,stavicu i njihovu sliku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo, sto sam primetila, uglavnom kad odem na svirku nekih drugih bendova budu ili dobri ili losi i sve se na tome zavrsi. Kad vi svirate ja se uvek dobro provedem, nekako se oslobodim sve negativne energije koju sam na usput pokupila i odem kuci potpuno relaksirana...

 

@ bogi

 

Covece koliko ti lepo pises. Gde nalazis inspiraciju za takve tekstove? Inace ja imam vec jednog mesanca icon_biggrin.gif mnogo je sladak ali kad sam htela da usvojim jos jedno mace keva mi je rekla da cu spavati napolju sa njima ako nastavim da dovlacim zivotinje icon_sad.gif tako da ti tu ne mogu pomoci...

 

 

Edited by IRA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelji aj nemojte spamovati....

Je li Stringsi nista od EXITA??Ja kupila kartu jos odavno mislila sam da cete svirati i ko ce sad da mi vrati pare a???

Salim se..Kupila sam juche..Ali ipak je tuga sto ne svirate there!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...