Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Имам 4 песме, вероватно старији период. Јако ми се свиђају. На свиркама, рекао бих, има и новијих, али ми се претерано не свиђају. Такође сам, вероватно, пропустио неке свирке у скоријем периоду, па сад не знам какви су уживо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledala sam ih dvaput , na nekom hitu 202-ke, kada su me odusevili... super su trip , cini mi se da je jedna njihova autorska pesma bila jako u Doors-fazonu icon_da.gif i na onom Demo Masters Turniru u novembru kada ih nisam bas najbolje ispratila, a i ozvucenje je bilo krs, nista se nije ni culo kako treba... Bitno je da sam im dala 1 poen icon_biggrin.gif

 

E, sad. Mene zanima je l' ono njihov pevac non-stop nesto visi na RTS-u na raznoraznim emisijama????????? (generalna proba, garaza (valjda), pa onda ona emisija o ekologiji gde je on (ako je to on) good guy a neki gothicar bad guy i takoto) Ako neko zna neka odgovori, plz, bas me zanima icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pevac (Bogdan), i glumi u DADOV-u, i radi na RTS-u.

Vodi hit meseca, a emisija o ekologiji, tj. "Ekologija kod Bogija" je u potpunosti njegova; ideja, scenario i cela prica oko likova i kostima. U garazi nije on vodio, nego su pravili prilog o bendu, pa je on, jelte kao frontmen, pricao, o istom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pevac (Bogdan), i glumi u DADOV-u, i radi na RTS-u.

Vodi hit meseca, a emisija o ekologiji, tj. "Ekologija kod Bogija" je u potpunosti njegova; ideja, scenario i cela prica oko likova i kostima. U garazi nije on vodio, nego su pravili prilog o bendu, pa je on, jelte kao frontmen, pricao, o istom.

Lepo sto smo to razjasnili. Ja jesam coveka videla dvaput u zivotu i imala temperaturu skoro 40 kad je bila ta emisija pa sam mislila da tripujem... Super je ideja, a i evil gothicar icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Sto volim ove sto samo znaju da kazu mrzim wallbash.gif ... c c c... e pa svi vi sto samo znate da kazete da nesto mrzite => evotigana.gif ....

Hmm... Sta ima lose u tome da vam covek kaze da vas mrzi? icon_confused.gif

Jednom recju vam je lepo rekao da misli da ste sranje... Paaaaaa? icon_confused.gif

Ima jos ljudi koji dele to misljenje icon_wink.gif

Ili bi vi samo da cujete pozitivne komentere? Uuuuuf icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrzim muziku koju svirate, mrzim pevacha i njegov ego, mrzim izbor mesta na kojima svirate, mrzim cenu karte vashe usrane, mrzim vashu fensi publiku, mrzim sve ono shto vi predstavljate, i mrzim ono za shta se izdajete (bg grunge)... ukratko: mrzim vas

 

 

samo tako nastavite

mrzhnja je droga

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A neeeee! Ja stvarno mislim da su broken strings neverovatni! Skoro da su uveli novi prvac u muzici! Kada bi taj pravac imao naziv, pa , verovatno bi se zvao nesto kao snobovski grunge + volite zivot + nosite narandzasti dres. Da, stvarno neverovatno da je neko imao drskosti da tako fino pljuje grunge mozda cak i nesvesno. Divim vam se momci + svaka cast

Share this post


Link to post
Share on other sites

A neeeee! Ja stvarno mislim da su broken strings neverovatni! Skoro da su uveli novi prvac u muzici! Kada bi taj pravac imao naziv, pa , verovatno bi se zvao nesto kao snobovski grunge + volite zivot + nosite narandzasti dres. Da, stvarno neverovatno da je neko imao drskosti da tako fino pljuje grunge mozda cak i nesvesno. Divim vam se momci + svaka cast

jel to neko slucajno bio na svirci? ...hvala i do slusanja....

 

@lunja

mrzim te! - pogresno

mrzim te zato sto imas ruznu frizuru i nosis fensi cvikere! - pravilno

jel kapiras sad u cemu je poenta? i jos jedna stvar... mrznja proizilazi iz konflikta, do kog ne verujem da si bilo kako dosao, jer su LJUDI u bggrungeu uglavnom takvi da sa njima nema konflikata... a mrznja isto tako moze da proizidje iz zavisti... nekog treceg uzroka stvarno ne mogu da se setim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...