Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vratili smo se iz Bugarske puni utisaka!Stvarno je sve bilo na extra nivou,cak do te mere da sam se u jednom trenutku istripovao da smo zvezde!

Berkovica(mesto gde smo bili)je vrlo prijatan i jeftin gradic,ma savrsenstvo...

 

Sto se tice snimaka,mislim da je Bojana trazila,ja mogu da obecam,ali tek posle gitarijade jer smo sad svi malo u guzvi,a prekosutra palimo...Ako uspes da nadjes od nekog u medjuvremenu(ako ti se zuri),bolja ti je ova opcija preko foruma,odnosno nasih dragih prijatelja benda...

Inace,odlozeni snimak gitarijade bice na RTSu,za one koji ne budu isli u Zajecar,gledajte ljudi,bice brdo sjajnih bendova! Dakle,od 1 ujutro pa nadalje,svake veceri na prvom ili drugom,nisam siguran...

Zelim puno srece svima,a pogotovo Aetru(njih zaista najvise cenim,sjajni su!)

Naravno,Max,nisam te zaboravio,jebi im kevu,pa da udjete u polufinale! A,kad dodjete dotle,sve je moguce posle! musik19.gificon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bugarska rulaaaa!!!!!!! pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

Elem sviramo u cetvrtak 3. jula na Gitarijadi u Zajecaru, negde oko 21h.

Ko bude hteo da dodje, neka bude na vreme posto je satnica jako tesna, i ograniceni smo posto odma posle nas svira Uriah Heep.

 

Sviracemo negde oko pola sata, a pola svirke ce biti nove stvari... musik19.gifpivopije.gif

 

@ Max i Cr33p - iskreno se nadam da cemo se gledati u Zajecaru sva tri dana. jedva cekam!!!!! Puno srece i pozdrava!!!! pivopije.gif

 

 

 

Neke svirke u Beogradu ce biti tek na jesen, osim ako ne upadnemo na Beer fest...videcemo. Jbm li ga...

 

Pozdrav pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

wow i od mene...Htela sam isto da napisem sto i MAtija al me preteko..E to za Beer fest nije losa ideja...Upadnite kako znate i umete jer nisam u prilici da na bilo koji nacin dodjem do Zajecara...Sledece godine mozda kad pocnem da vozim!!!

 

 

Broken Strings Broken Strings

spomenite Uriah Heepu koliko imate fanova!!!hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, bio je prenos i bili ste super! pocelo je juce oko pola2...tako nesto na drugom rts-a.

Kad ce svirka u Bg-u?

Kad ce album, rece ona Olga juce na tv-u da cete izdati uskoro za PGP?!

PS. Videle su vas moje ortaki nje na aerodromu Tivat (Djordja i Bogdana), pih bili smo i mi dole, nadam se da niste svirali u CG... wallbash.gif

POZ pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...