Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moram da primetim! Mozda ste malo pozurili sa fan klubom... Pa mi postojimo tek pet godina, sacekajte bar jos 20ak, pa kad budemo YU grupa strings, onda se pravi fan club! Evo, ako ne mozete cekati 20 god. aj bar sacekajte 2-3 meseca, pa kad izadje, tamo pred leto album(Djole,ne komentarisi ovo), onda na sva vrata:

BROKEN STRINGS- Vas i nas super bend,konacno u prodaji, a mozete naci i njihov poster na Fan clubu, tu je i Dzonsonov intervju u najnovijem odeljku pod imenom '17 ti je godina', kao i Djoletove fotke sa misicama takmicenja: 'Nije bitno,samo nek je sisa'.

Ako nekog interesuju fotke basiste ovog benda sa Novogodisnje zurke koju je sam pravio,a potom zaspao,naci cete i to u najnovijem Fan klubu ! I konacno,moci cete videti i sveze fotke Bogijevog pozamasnog sala koga su uhvatili paparaci na jednoj od svirki pod nazivom: Trese li trese! Slike bubnjara necete nazalost videti, jer decko zeli da ostane anonimni profa... Hmm. Na kraju, on je najbolje i prosao, pored Djoleta naravno...

Eto,vec ima dosta materijala,ali samo malo strpljenja,bice toga jos....He,he,he... :red::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djoletove fotke sa misicama takmicenja: 'Nije bitno,samo nek je sisa'.

Ako nekog interesuju fotke basiste ovog benda sa Novogodisnje zurke koju je sam pravio,a potom zaspao,naci cete i to u najnovijem Fan klubu ! I konacno,moci cete videti i sveze fotke Bogijevog pozamasnog sala koga su uhvatili paparaci na jednoj od svirki pod nazivom: Trese li trese! Slike bubnjara necete nazalost videti, jer decko zeli da ostane anonimni profa... Hmm. Na kraju, on je najbolje i prosao, pored Djoleta naravno...

Eto,vec ima dosta materijala,ali samo malo strpljenja,bice toga jos....He,he,he... :red::rolleyes:

 

Znaci nema tu dalje sta da se prica, da pocnem da nosim fotoaparat na sledece svirke :) to ce da bude tr00

 

Nije ti se dopala ideja za fan klub :frown: a nama se bas dopala :frown:

 

STO SI TAKAV?!

STO SI TAKAV?!

STO SI TAKAV?!

STO SI TAKAV?!

STO SI TAKAV?!

STO SI TAKAV?!

STO SI TAKAV?!

STO SI TAKAV?!

STO SI TAKAV?!

STO SI TAKAV?!

STO SI TAKAV?!

STO SI TAKAV?!

:frown:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da primetim! Mozda ste malo pozurili sa fan klubom... Pa mi postojimo tek pet godina, sacekajte bar jos 20ak, pa kad budemo YU grupa strings, onda se pravi fan club! Evo, ako ne mozete cekati 20 god. aj bar sacekajte 2-3 meseca, pa kad izadje, tamo pred leto album(Djole,ne komentarisi ovo), onda na sva vrata:

BROKEN STRINGS- Vas i nas super bend,konacno u prodaji, a mozete naci i njihov poster na Fan clubu, tu je i Dzonsonov intervju u najnovijem odeljku pod imenom '17 ti je godina', kao i Djoletove fotke sa misicama takmicenja: 'Nije bitno,samo nek je sisa'.

Ako nekog interesuju fotke basiste ovog benda sa Novogodisnje zurke koju je sam pravio,a potom zaspao,naci cete i to u najnovijem Fan klubu ! I konacno,moci cete videti i sveze fotke Bogijevog pozamasnog sala koga su uhvatili paparaci na jednoj od svirki pod nazivom: Trese li trese! Slike bubnjara necete nazalost videti, jer decko zeli da ostane anonimni profa... Hmm. Na kraju, on je najbolje i prosao, pored Djoleta naravno...

Eto,vec ima dosta materijala,ali samo malo strpljenja,bice toga jos....He,he,he... :red::rolleyes:

 

He,he...pa Dole, mi smo se onda potpuno razumeli(znas na sta se misli) :) Dzonsone...nacice se nesto i za tebe...ali to sa maloletnicama... :) I finaly Bogi- neki misle da si bas privlacan... :red:

Ali ovi Stringi nista...zazalicete!

nadam se da nisi mislio ozbiljno za fun club.

 

I NEMA FUN CLUBA BEZ MOJIH DRUGARICA!!! VREDI, VERUJTE MI!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jooooooooooj...koliko si ti najebao kad te vidim... :evotigana::lol::lol::lol: Ali ipak, It's funny 'cause it's true...

 

Elem, naravno da ne obracate paznju na postove coveka koji bi odgovorio i mnogo ranije na celu pricu oko fan club-a samo da je provalio kako se pali komp...

 

@ Niking - zasto mislim dea si se i ti pronasao u toj prici... :D:)

 

Pardon, da si se pronasao u toj prici... :mrgreen::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Elem, naravno da ne obracate paznju na postove coveka koji bi odgovorio i mnogo ranije na celu pricu oko fan club-a samo da je provalio kako se pali komp...

 

 

Ej, dosadni ste vise sa tim pljuvanjem Bogdana oko kompa, daj smislite nesto drugo. meni se njegovi postovi najvise svidjaju... :):):)

 

O, pa Bogdani i ti si na forumu...

 

 

Sta li ces da napises...ajd da sacekam hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ljudi,salio se malo ja! Naravno da je extra fora ideja za fan club!

 

A,nemojte shvatiti ni onaj ostatak poruke za ozbiljno! Pa Djoletu je najvaznije kakva je riba iznutra,kakve crne sise?! A i Dzonson nikada nije bio sa maloletnicom,mislim bolesno bi bilo poverovati u tu pricu! I da li zaista verujete da je Silja zaspao na rodjenoj zurci? A sto se tice Igora, pa to je najextravertniji lik koga sam ikada upoznao! On bi se samo slikao i davao intervjue!!! Sto je i normalno,jel? A,posto sam i ja Bogi plocica u drustvu, jasno vam je da sam se skroz salio!

 

Ali stvarno je super ideja cela ova prica! Samo jos da je razradite malo,al tu vam vec ne mogu pomoci,stvarno sam duduk za te stvari...Mislim,kompjuterske stvari... :pivopije:

 

Hvala Wroomicu na podrsci! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):)

Ma, opusteno... Bitno je da pravimo fun club. A i uvek sam gotivio vise ljude koji se zajebavaju na svoj racun! Kao student psihologije, ajd da ti kazem da si stabilna licnost. E, ljudi, forumasi sta vi radite u zivotu, studirate? moram da znam s kim pravimo fun club. Ja mogu da vam pomognem sa manipulisanjem masa, da jos ljudi pridobijemo za fun club.I kada nam je prvo okupljanje? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...