Jump to content

Broken Strings


Stringer

Recommended Posts

Ja mislim da sve svi vi ludi, vi shto pljujete (iliti ti shto pljujesh), jer pljujete, a ne objasnjavate zashto pljujete, a i vi shto pljujete ove shto pljuju, jer valjda svako ima pravo na svoje mishljenje iliti pljuvanje...

Dakle, pljujte se vi, ja sam ovde najpametniji, dok ne dodje neko i dokaze suprotno!

 

:smajlikojipljuje:

 

i, tek da ne bude offtopic:

 

BS su do jaja.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

O brate, svaka cast za ovaj post pivopije.gif

 

 

POZDRAV ZA STRINGSE pivopije.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ Chuck - Jbg, ne idemo, u subotu smo u Zajecaru, tamo nesto sviramo, u humanitarne svrhe prave neku svirku. Ali idemo u Mol 15. biggrin.gif

 

@ Dea - E vidis, ne znam. Mislili smo da ubacimo i Break on through, ali dogovoricemo se tamo. Mozda i bude, posto nemamo neki plan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je bila dobra svirkica! biggreens.gif

Napisah vec jedan kometar na "Koncertima i okupljanjima"...

 

Vash nastup se potpuno razlikovao od svih koji su to veche svirali...

Bili ste tako veeeseeeli i slatki. Setila sam se dobrih starih vremena kad su cheshce bile punk svirkice... Nije to bash vash zvuk, ali imate tu vrstu nastupa, tj. imate dobar nastup, za razliku od gomile bendova.

Pesme ste odlichno odsvirali, ali me je ona vasha stvar besh odushevila.

Tako je smajli i vesela. Ranije su mi ljudi pominjali vas, i stvarno su u pravu kad kazu da ste dobri...

Kao i Bibi, i mene ste razveselili maximalno to veche. biggreens.gif

 

Poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaaadaaan....... decko se uzbudio......... razumem ja to dnevnik, ratovi, sankcije....... icon_uhoh.gificon_spava.gif

dnevnik ratovi saaaankcije imas li ti dvopromilnu predstavu o tome shta prichash....ne mogu da citam sve 'skupstinke replike' , jasno rekoh shta mislim, meni je veoma zalosno kada vidim nekoga da se bavi muzikom sa manjkom elementarne samokriticnosti

 

pozdravljam vas iz unutrasnosti shto ce reci da ste mi izazvali spazam debelog creva AKA odoh da Kenjam.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dnevnik ratovi saaaankcije imas li ti dvopromilnu predstavu o tome shta prichash....ne mogu da citam sve 'skupstinke replike' , jasno rekoh shta mislim, meni je veoma zalosno kada vidim nekoga da se bavi muzikom sa manjkom elementarne samokriticnosti

 

pozdravljam vas iz unutrasnosti shto ce reci da ste mi izazvali spazam debelog creva AKA odoh da Kenjam.... icon_smile.gif

pa ti stalno i kenjas...na forumu i van... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...