Jump to content

Garbage


AmyLee

Recommended Posts

I treba. Chery lips je bolja od Silence os golden.

A posebno zbog nas koji i ne slusamo preterano Garbage  icon_smile.gif .

Taj treci album je takva jeza da bih najsrecniji bio kada bi ga potpuno izostavili. Nek sviraju vecinom prvi album, najbolji je!!!! Dodushe ni poslednji uopshte nije losh, ali ipak je roze - roze!!! icon_razz.gificon_da.gif Uh kako bih voleo da cujem Queer, Heaven is wide, My lovers box, only happy... uzivo, to su mi najomiljenije pesmice!!!!

Edited by Sentinel

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koncert pocinje u 00:00 icon_spava.gif Haha inace pocinju u 21 ja mislim.

 

Slazem se da je 3. album katastrofalan. A izgleda da su shvatili i oni laugh.gif

 

Sto se tice When I Grow Up to stalno ubacuju i izbacuju pa ne znam da li ce je svirati sutra.

 

Evo npr. u Grckoj su svirali

*4 sa prvog

*5 sa v.2.0

*1 sa treceg

*7sa novog

 

Sve u svemu ono sto su tamo svirali je bilo odlicno.

 

Inace sviraju samo jedan bis posto se posle toga popakuju. Jedino ih je publika u Madridu dovoljno odusevila da se ponovo raspakuju i odsviraju jos 3 pesme. Da li mi mozemo bolje? icon_mrgreen.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da pise da je 120 biggrin.gif a ja hocu skroz napred hehe.

 

koliko je bilo jako ozvucenje za metaliku?

 

meni je to nejasno da se muzika sa stageva ne mesa ali posto nisam strucnjak...

 

 

heh da vidis butcha moraces i ti napred laugh.gif

 

a inace ovaj celavi, Steve, je onaj koji je otkrio Shirley. A Duke je suvlasnik Smart Studios-a icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grrrrrrrrrrrrrrrr! Ja sam bio u prvom redu pred Garbage dok kisha nije pocela da pada! Nakon toga sam bio mokar ko mish, seo u kola i otishao kuci! sad.gif Pizda im materina, jebala ih organizacija!!!! Kako je poceo pljusak, ni jedno jednino obavestenje nije bilo dato u vezi sa daljim zbivanjima... ja mislio nece biti koncerta i otisao sam kuci! sad.gif(( Ako nishta drugo barem sam video I.Browna.

Edited by Sentinel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stajala sam ispred bine skoro sat ipo.Pokisla sam ko kreten i smrzla se.kad je onaj gari na bini rekao da je bend voljan da svira ali da nam ne garantuje da ce nastupiti,popizdela sam i otisla kuci sa drugaricom.nismo mogle vise da stojimo na vetru mokre do gaca.shvatile smo da nam je bolje da picimo ciku nego da ostanemo i umremo na licu mesta cekajuci koncert koji mozda nece ni biti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan gari iz obezbedjenja nam je rekao,kad smo ga pitali,oce biti sta,da se jos nista ne zna,bla bla.Uglavnom kad sam vec cekala 2 sata,nisam htela da odem(i jos da ispustim tako dobro mesto icon_wink.gif ),dok je drugarica s kojom sam dosla popizdela i otisla icon_smile.gif ,i tako ja ostadoh sama,al nije mi smetalo icon_mrgreen.gif

 

You bitch! Shto se nisi javila!!?!

 

 

A gde si ti bio? icon_biggrin.gif

 

P.S. Srecan rodjendan!!!!!!!    

 

 

Hvalauser posted image

Edited by stpgirl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, ja ostadoh i posle pljuska (iako sam bila mokra), ali VREDELO JE. icon_rockdevil.gif Najbolji provod u mom zivotu, i nesto sto cu sigurno pamtiti dok sam ziva. icon_da.gif A Shirley....tako slatka, tako harizmaticna, tako looda, da nemam reci...bas onakva kakvom sam je zamisljala... icon_da.gif

Poz za bleed_like_me i Goo pivopije.gif Kako vas izgurase posle nazad? icon_uhoh.gif Bili ste prvo odmah iza mene, ali sam vas na kraju videla malo dalje... icon_uhoh.gif

@ stpgirl - sto mi ne rece da ces da budes tamo? I ja sam bila u 2. redu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ stpgirl - sto mi ne rece da ces da budes tamo? I ja sam bila u 2. redu...

Ja sam ustvari dosla skroz neplanirano.Do pocetka Exita sam ostala skroz dekintirana,medjutim,jedna ortakinja to vece nije isla,pa mi je dala kartu,i tako se ja nekako nadjoh prvo na Brown-u,negde pri sredini,a kasnije mic po mic i eto mene kod ograde icon_smile.gif

Da,stvarno je vredelo cekati da prodje i onaj pljusak i sve sto nas je zadesilo u onih nekolko minuta pre pocetka Garbage-a icon_da.gif Shirley me je odusevila.Moracu da kupim novi album musik20.gif

Edited by stpgirl

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma shirley je jedna u milion... jednostavno, ta devojka, odn. zena, odn. zena-zmaj je rodjena da bude to sto jeste... sam nacin na koji peva, kako se krece po bini, blago-provokativni nastup (dobro je da je imala brus icon_mrgreen.gif), ma sve sve... sve to radi savrseno...

iako ja znam da je ustvari ona izuzetno ruzna, i da nju sminka samo cini tako neodoljivom, mislim da sam spoznao njenu unutrasnju lepotu... ljudi, dzabe se lozite... ona je M.O.J.A. !!!! da, da, video sam kako me gleda....

wub.gifwub.gifwub.gifwub.gifwub.gifwub.gifwub.gif

uhfffffff.... mislim da sam se zaljubio

 

(skroz sam prs'o.... treba mi sna....)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Zli 0bucjar

hmm nekako mi je delovalo kao da ne sviraju uzivo (pogotovu njeno pevanje)...al to je utisak preko tv-a, znao bih da sam bio tamo

 

ne svidja mi se neshto specijalno njihova mjuza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grrrrrrrrrrrrrrrr! Ja sam bio u prvom redu pred Garbage dok kisha nije pocela da pada! Nakon toga sam bio mokar ko mish, seo u kola i otishao kuci! sad.gif Pizda im materina, jebala ih organizacija!!!! Kako je poceo pljusak, ni jedno jednino obavestenje nije bilo dato u vezi sa daljim zbivanjima... ja mislio nece biti koncerta i otisao sam kuci! sad.gif(( Ako nishta drugo barem sam video I.Browna.

Totalni quote icon_smile.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...