Jump to content

Ljute Papričice


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pesma se zove "Izgubljen" ...upravo su je emitovali na radiju i ono ok je...Kada stignem prebacicu je na nas site..koji inace treba ovih dana da se potpuno updatuje i promeni...

"Kad pridjes mi blize adrenalin se dize , al polako , lagano...Dodji mi sada , hajdemo iz grada, ti i ja...zajedno ! " icon_smile.gif hheehhehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Zli 0bucjar

dechache, logika ti je na nivou retardiranog deteta koje ide na terapije u lekovitoj banji

 

zar nije svaka osoba na ovom svetu neponovljiva? a kamoli bend kao neka celina koju chini vishe osoba i kao lichnosti i kao muzichari...

 

dechko, ti si retardiran

nastavi sa tom terapijom

 

 

i nemoj misliti da se drkam na subjektivnom planu zato shto ti 'ne priznajesh' nas, zabole me kurac iskreno

rekao bih ti ovo isto ma na kojoj temi da si izvalio ovakvu glupost

nadam se da smo se razumeli, ziv bio

Share this post


Link to post
Share on other sites

dechache, logika ti je na nivou retardiranog deteta koje ide na terapije u lekovitoj banji

 

zar nije svaka osoba na ovom svetu neponovljiva? a kamoli bend kao neka celina koju chini vishe osoba i kao lichnosti i kao muzichari...

 

dechko, ti si retardiran

nastavi sa tom terapijom

 

 

i nemoj misliti da se drkam na subjektivnom planu zato shto ti 'ne priznajesh' nas, zabole me kurac iskreno

rekao bih ti ovo isto ma na kojoj temi da si izvalio ovakvu glupost

nadam se da smo se razumeli, ziv bio

To sam rekao iz zezanja zaboga !!!

Ma ne ljutim se nista, boli me uvo pisi sta oces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cjuti tu pijanduro, zakasnio si na autobus icon_smile.gif

hahahh a posle trchao kucji da se trezni

Kakva si lazhovchina,uopshte nisam trchao qtji da se treznim........ ph34r.gif

 

"Kad pridjes mi blize adrenalin se dize , al polako , lagano...Dodji mi sada , hajdemo iz grada, ti i ja...zajedno ! "  hheehhehe

Pa blizu si......pogreshio si jednu rech ali hajde netju da budem stipsa.....

 

@Wild Rose-Igrom sluchaja sam skinuo majicu jer nisam poneo rezervnu pa bi dobio upalu plutja.....

 

Ma Peppersi su neponovljivi i ja kao njihov veliki fan ne priznajem nikakve tribute bendove 

Ma tako je,jebesh tribute......ja bi se ubio kada bi bio u nekom tributu ili ne daj Bozhe peppers tributu.....datje Bog pa mi josh malo postatjemo autorski bend.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

datje Bog pa mi josh malo postatjemo autorski bend.....

Nemojte, nemam zivaca da slusam autorske demo bandove...... Oni dodju svi ponosni na svoj ulozeni trud i tripuju se nesto, a publika spava, sto znaci da to niko nece ceniti, a to sto radite je bas osvezavajuce! Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte, nemam zivaca da slusam autorske demo bandove...... Oni dodju svi ponosni na svoj ulozeni trud i tripuju se nesto, a publika spava, sto znaci da to niko nece ceniti, a to sto radite je bas osvezavajuce! Pozdrav!

Tacno je da niko ne ceni autorski rad... ALI

...zar se muzika pravi samo da bi bila prihvacena medju ostalima?

Ako idemo tom logikom onda u cemu je cela jebena poenta svih koji prave muziku uopste? Zbog DRUGIH?Da bi DRUGI bili odusevljeni? hmmmm....

Istina je da ljude u vecini smara da slusaju tudji rad, i mislim da je to cista predrasuda, jer bi svako od tih istih ljudi rado odslusao novu stvar svog fav banda, ali ne i `nekog tamo demo banda` jer u startu ocekuje da ne moze da dobije nista novo, jos manje posebno... zar to ne spada u predrasude...?

Enivej, mislim da ako nekoga cini srecnim da stvara+svira svoju muziku, treba to i da uradi! Jebes komerc.+popularnost. icon_mrgreen.gifmusik19.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu predrasude, ok, ali - ima jedno ali sto nam srecu kvari - nije bas tako. Naravno, treba odrediti da li pravis muziku za sebe i onda te ne zanima da li se to bilo kome svidja, ali onda ne pravis svirke nego sviras za sebe u svoja 4 zida ili pravis muziku koja bi se svidela ljudima koji dolaze da te slusaju i ako je tako onda ljudi najpre treba da cuju te pesme jer retko kad mogu da cuju pesme na svirci prvi put i da se bas prime na potpuno nepoznate stvari, narocito ako nisu na srpskom. Muziku fav banda prvo cujemo na radiju, TV-u, disku, pa onda idemo da slusamo na koncertima. Jednostavno nije isti dozivljaj......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesme ce biti na srpskom, pa muzicar bez svoje publike nije niko i nista....Do autorskih pesama ima jos vremena....naravno rhcp se nece zanemariti....Tako da ono uzivajte...Pa kako neko moze da stvara SAMO za sebe neku muziku....to nije normalno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Zli 0bucjar

promenio sam zice na gitarU!!!

ovog puta uspeshno

jebote pazio sam ko da gazim po jajima icon_smile.gif

 

skidamo Save the population posle ove svirke u Petrovcu, spremajte se polako

Stay all night...staaay all night.....stay all night we''ll save the populatiooon.

hahaha josh jedan pesmica koju cju upropastiti svojim 'pevanjem' icon_smile.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kako neko moze da stvara SAMO za sebe neku muziku....to nije normalno....

paaaa...kako za koga ocigledno...

valjda stvaras zbog sebe, tj krajnje sebicno i SAMO za sebe uz potrbu da to mozda kasnije negde i izlozis, ali ne da u startu razmisljas kako bi to trebalo da zvuci da bi tvoj rad neko favorizovao...

...to sam samo pokusala da kazem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

NE znam meni je jos davno govorio profesor gitare da ti ne vredi da si muzicar ako ces se okrenuti u sobi i svirati u svoja 4 zida...i da to niko ne cuje ne vidi....Mislim kada stvaras ne stvaras nesto sto ce da se svidi drugima a ne tebi , ali dok stvaras stvaras u nadi da ce se svideti drugima....

p.s. koliko vokala ima u toj pesmi , mogao bih i ja da se prikljucim icon_smile.gif hahahahh , pea mi je otvorila put ! icon_smile.gif heheheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...