Jump to content

Ljute Papričice


Recommended Posts

Shto se tiche ove svirke u petoj,ona je sada pod znakom pitanja jer ako kasno pochinje netjemo motji da sviramo.To je zato shto je mojoj malenkosti matursko veche mada ozbiljno razmishljam da na svirq dodjem u odelu..... icon_mrgreen.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma nista to nije sigurno...sada cujem da ce biti previse bendova i da mora da se neki izbacuju ...a to nam inace ne odgovara tako da cemo je verovatno zaobici....Ako bude svirke napisacu ovde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oooo,pa to se mora posetiti...Kako li ce se jadan 3MAJcek rasentimentalisati jer se vraca u svoju skolicu icon_smile.gificon_smile.gificon_da.gificon_razz.gif

ma je8'o joj ja pas mater, jedva sam chek'o da pobegnem iz iste, a sada zbog ovih pozera moram da se vratjam nazad!!! user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

 

 

inache kada vetj spominjemo shkolu, meni je prvi maturski ispit za neka dva sata, tako da... wish me luck user posted imageuser posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma je8'o joj ja pas mater, jedva sam chek'o da pobegnem iz iste, a sada zbog ovih pozera moram da se vratjam nazad!!! user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

 

 

inache kada vetj spominjemo shkolu, meni je prvi maturski ispit za neka dva sata, tako da... wish me luck user posted imageuser posted image

Mili,ne nerviraj se...I maturski ce proci,ako vec nisu prosli.....

 

Srecno!!!!!

 

Ako polozis sa najvisim ocenema,ponovo cemo da organizujemo onako zanimljivo vece,ali sa nekom drugom tematikom.Vranu smo vec gledali icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa valjda 19-og...A ulaznice valjda nece biti vise od 100 din ali to stvarno ne znam...a sto se tice liste to ne postoji icon_smile.gif sta je to lista ?? icon_smile.gif Ni sam cuo za to 100 godinia...I tu svirku ne organizujemo mi finansijiski tako da ono....

Share this post


Link to post
Share on other sites

znachi, nishta od upada na fraj varijantu user posted imageuser posted image

 

nema veze, chak i papprichice treba (novchano) podrzhati user posted image

 

@tinea iskreno, nemam copyright na "svoje" fore, tako da svako mozhe da kupi od mene shta 'otje...

a ovo je chisto zayebancija, nemoj da s'vatash preterano ozbiljno (kao da je na yum-u neshto ozbiljno) user posted image

 

@irish... sorry, i'm a scumbag, ovijeh dana, nakachim se na net chisto na po sec. malo da spamujem yum, i o'ma se skidam... skoro da ne prilazim kompu...

dobijash sutra izveshtaj chasna lazhovska user posted image

Edited by 3MAJ

Share this post


Link to post
Share on other sites

@tinea iskreno, nemam copyright na "svoje" fore, tako da svako mozhe da kupi od mene shta 'otje...

a ovo je chisto zayebancija, nemoj da s'vatash preterano ozbiljno (kao da je na yum-u neshto ozbiljno) user posted image

vrati se par strana unazad, pa ces da vidis razlog... ovo mozes nazvati TINEA STRIKES BACK!!! mhihi.gif shalim se, nisam nista rekla blink.gif

 

P.S.gde nalazis te cwatke smajlitje wub.gif daj mi linkove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...