Jump to content

Ljute Papričice


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa ko ce sad da bude statican na sceni ako Zli ne svira mhihi.gif...

Ma lako bi mi za to.....uzmesh stalak i okachish gitaru.....

 

hvala Bogu pa je otkazana svirka......ja jedva pricham koliko sam bolestan,Milly je sinotj imao temperaturu 40 a uz to nema Stexa.....pa tamo bi tek kada mi zasviramo zavladalo vanredno stanje.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih da greshim dushu jer sam ljute paprichice slushala samo u 2 navrata preko radija (prenos nastupa nedeljom), ali ono shto sam chula bilo je dovoljno da zakljucim da bend zvuchi prilichno mrtvo... za pepperse je potrebna energija, gruv, jaka ritam sekcija i jos bolje gitare... glas vaseg vokaliste ne bih da komentarisem, jer kad malo bolje razmislim, pa ni taj chuveni Entoni kad peva uzivo ne zvuchi bash k'o na disku... potrebno vam je vishe sigurnosti i svirachkog iskustva da biste dostigli nivo da skidate pepperse na PRAVI nachin... i gledajte da shto vishe zaobilazite tablature s neta, oslanjajte se na sopstveni sluh kada skidate pesme (ovde mislim prvenstveno na gitaristu i basistu), jer cete na taj nacin doci lakshe do zakljuchka shta se to chuje u pesmi, i dobiti osecaj za pokrivanje npr. tri gitare jednom... ne mora (i ne moze) sve da bude idealno preneseno uzivo, ali se nadam da cete skontati o chemu pricham i "ustati iz groba"... icon_smile.gificon_wink.gif bubnjar mora josh MNOOOOOgOOOOOO da vezba, vokalista da malo poradi na ne-falshiranju prilikom live nastupa (ne znam kako to zvuchi na probama), i tako... icon_smile.gif

 

pozdr!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Power of equality sviramo ne znam da li si cula....svirali smo je samo jednom uzivo , tj. dva puta....Sa tog albuma sviramo jos i under the bridge i naked in the rain.......

pepersi uzivo sviraju sa 1 gitarom, i mnoge pesme ni ne sviraju uzivo..

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovaj , cuj nas uzivo , ipak taj radio prenos ne moze da se poredi sa onim uzivo.....(ni po kvalitetu zvuka , ni po cemu) uvek je to jedna potpuno druga prica...Otkud znas , mozda skacemo ko ludi na bini i lomimo sve oko sebe dok sviramo icon_smile.gif hehehehe ..Svakako znam da kada mi sviramo uvek bude extra dobra atmosfera , tipa svi pevaju skacu zezaju se....Svakako ne smorimo ljude....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah skromnosti icon_wink.gificon_smile.gif

 

ma super su paprike uzivo, atmosfera, ovo, ono.......radio je skroooooooooz druga prica.................pogotovo kad te ne nameste lepo....

 

definitivno treba da ih cujes live..................mada je opste poznato da je stex (aka zli obucar aka gitarista) jedan mrtvac..............svira pepperse, a ponasa se kao adam jones icon_smile.gif

 

cmok derpe icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledajuci tebe kako im sviras.....u brate ne mogu da opisem osecaj.....Ali je extra smesno bilo svakako , oni se tamo krive nesto sve a ti samo stojis i malkice kada si video da tamo lude na sceni ti kao klimas glavu icon_smile.gif HAHHAHAHAHAHAHHA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Zli 0bucjar
Gledajuci tebe kako im sviras.....u brate ne mogu da opisem osecaj.....Ali je extra smesno bilo svakako , oni se tamo krive nesto sve a ti samo stojis i malkice kada si video da tamo lude na sceni ti kao klimas glavu icon_smile.gif HAHHAHAHAHAHAHHA

ti da cjutish, od 8 pesama koje je trebalo spremiti ti bi u najboljem sluchaju spremio 3

i to da te usere evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da , ma i da nisi svirao nista ne bi falilo jer stvarno nisam cuo nista sta ti sviras....a i nisam toliko slusao njihove pesme tj. nisam nikako tako da ono to bi mi bio problem jedino ...ne problem tehnicke prirode...

Share this post


Link to post
Share on other sites

au, kol'ko dugo ja nisam bio ovde... icon_smile.gif

 

e, blago vama svirate na petak 13-ti. mogu samo da zamislim shta sve mozhe da vam se desi... josh ako se ova kisha nastavi

 

bwahahahahahaha bash sam zlica

 

shalim se naravno, uzhivajte

 

a shto se tiche atmosfere, zaista radio ne prenosi ni 5% onoga shto se vidi uzhivo. cvaaaka chasta papriikama, jer su jedan od retkih amaterskih bendova koji sada mogu da naprave extra atmosferu (valjda je svima vishe dosta maidena i metallice) icon_smile.gif

 

cheerzzzzzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...