Jump to content

Ljute Papričice


Recommended Posts

zato shto smarate sa nekim svojim internim stvarima u koje ja nisam i ne zelim da budem upucjen (tipa: shta se deshava u vashem odeljenju, ko je od koga dobio korpu...itd)

 

mislim ne morate da prichate O NAMA

ali ne znam zashto ochekujesh da se mi prikljuchujemo u prichu sa kojom nemamo veze i to na forumu koji je posvecjen nashem bendu

 

malo je glupo, zar ne?

Pazi brate,mi smaramo o svom odeljenju na temi koja je predvidjena za to,zato smo je i otvorili...a lepo,postoje i teme o samim papprichicama na kojima bi se mozda i pricalo o bendu kada bi ste se vi pojavili i rekli nam nesto tipa sta se radi,sta se sprema,kada ce neka svirka i tako...kontas ba? icon_mrgreen.gif

 

ako nisi primetio tako je i bilo na pocetku,pretezno se pricalo o tome kako je bilo u Filozofu,koje nam se pesme svidjaju neke kritike i predlozi a sada posto vas nema...stvari stoje kako stoje...

 

Aj,srecno veceras pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pooblika=shit cool.gif

Nije publika bila shit ,nego je bila daleko od bine.....to je zato shto je ispred bine bio prostor za mixetu pa onda ograda.E taj deo gde je ograda nije bio natkriven pa je tu padala kisha tako da je publika bila dosta nazad a mikrofon za publiq bio je na bini....jebi ga....valjda je bilo ok....thanx svima....

Share this post


Link to post
Share on other sites

dolazim ja.... i ja... i mozda moja drugarica... i ja... i jedan moj drug...i ja... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ma danas sam zalepila plakat na ulazu moje shkole icon_wink.gif i svi se dogovaraju da dodju!! jupiiiiiii biggrin.gif

 

ja ako budem imala s kim da dodjem, videcete me u prvim redovima... ima da ispraznim fijoku sa tangama i pobacam na sve! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...