Jump to content

Ljute Papričice


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A mogu i devojke u prvim redovima da skinu gornji deo i brus icon_smile.gif Sve u zavisnosti od kolicine samopouzdanja koje imaju... icon_smile.gif

Pomerace se zli...ali ne daleko od procesora sa obzirom koliko ga koristi....

 

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravicemo loodilo...Samo jos moramo da smislimo kakav ce nam biti scenski nastup ...mora da bude nesto extra....

Jebi ga trazhio sam prave charape ali sve su male.......ima li neko od vas devojaka da mi pozajmi neke hulahopke? icon_mrgreen.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

HHAHAH kako nece icon_smile.gif Zivim ne bas tako blizu donjeg grada a svake godine cujem muziku sa beer festa do kuce icon_smile.gif ...Tako da nema sanse da nas neko ne cuje icon_smile.gif hhhahah ...Nek se ribe skidaju, i treba da bude sexy atmosfera... icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јел зна неко од вам нешто више о оном симболу који користе? Нашао сам на неком јеврејском сајту као ,,симболз оф хејт" и све нацистички симболи и симболи разних скинс удружења, и ту је био и знак који којисте рхцп.... м??

 

Иначе су једна од нај'ачих група које постоје.... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

eeeeeeeee evo i mene posle 10000 godina na ovom ozloglashenom sajtu icon_smile.gif hehehe

 

jbt koliko se stvari promenilo od kada nisam bio ovde... i dajte ljudi smanjite malo te slichice chitavu je8enu vechnost mi se uchitavate... josh uvek nisam dobio bangavi ADSL...

 

l&m, ne bih ja dolazio ovde osim da nemam neki poseban razlog... a imam! preliminarna verzija sajta je postavljena i u punom je pogonu.

dosta sadrzhaja za sada nedostaje, ali bih voleo sve one koje imaju zhivce da se nakache - da malo shvrljaju i da mi shalju utiske... najvishe me interesuju oni tehnichke prirode: znachi brzina uchitavanja, problem sa izgledom stranica, i posebno fontovi... ako neko ima problema sa istima OBAVEZNO mi recite da okachim iste u daunloads sekciju sajta.

sajt je testiran na 2-3 razlichite rezolucije monitora pod mozilla firefox-om. ponashao se kako je trebalo.

kao shto rek'o bilo kakve nepravilnosti vezane za rad sajta obavezno mi javite! na dnu prve strane imate moj e-mail i verovatno nema svrhe da mi pishete ovde kritike & komentare jer ko zna kada tju sledetji put dotji ovde icon_smile.gif

 

za dizajn sajta smo odgovorni max i ja, a webmastering je moj posao.

99,9% tje sajt biti u potpunoj operativi sa svim sadrzhajima do beer festa.

ja se izvinjavam shto nije moglo da bude gotovo ranije, ali nervoza i posao svashta uchine od choveka... savet: klonite se frizhidera sa sladoledima...

 

btw. koleginice pa nema te da se javish da te chastim sladoledom... c-c-c-c-c-c-c-c.... "potpuno si me razocharala" icon_smile.gif hehehe (mala shala)

 

eto toliko (samo icon_smile.gif )

ocheqjem komentare na e-mail

 

poz' 3MAJ

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='12. 8. 2005, 11:02'] znachi dolazish? icon_razz.gif

naravno da dolazim!!! tako neshto se ne propushta!!! skratila sam putovanje zbog toga- umesto 22-og vratjam se u bg 19-og kako bih mogla da vidim i chujem paprichice... icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...