Jump to content

Hatred


*nitro*

Recommended Posts

Bila vam je strava svirka! Super ste skinuli Slayer! Sve pohvale! Jedino mi je krivo sto ste svirali poslednji i sto nije bilo vise ljudi. Ko nije cuo ovu svirku, ne zna sta je propustio! icon_da.gif

 

 

icon_rockdevil.gif

Hvala icon_mrgreen.gif

Pa jbg i meni je malo krivo sto nas ostavise za kraj ali ko zna zasto je to dobro icon_da.gif . Svi koji su ostali juce su napravili paklenu atmosferu i meni je bilo extra musik19.gificon_rockdevil.gif

 

Aj pa da bude jos ovakvih svirki pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono sto sam cuo je bilo extra, samo mi je zao sto sam morao da odem pre nego sto ste zavrsili... icon_cry.gifpivopije.gif jedino... malo vam je vise prstao zvuk... onako, odbijao se extra i bas je bio praskav... mladjo, tebi sve pohvale za pevanje... svaka cast... bas imas muda kad pevas! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono sto sam cuo je bilo extra, samo mi je zao sto sam morao da odem pre nego sto ste zavrsili... icon_cry.gifpivopije.gif jedino... malo vam je vise prstao zvuk... onako, odbijao se extra i bas je bio praskav... mladjo, tebi sve pohvale za pevanje... svaka cast... bas imas muda kad pevas! pivopije.gif

pivopije.gif

Pa nije mnogo ljudi ostalo pa se zvuk dosta odbijao. Steta posto sam bas sredjivao zvuk pred svirku i smanjivao visoke. U studiju se cuje extra. Hvala za pevanje al je moglo i bolje da sam imao sa cim da zalijem alkos.gificon_mrgreen.gif

 

@ Dane - pivopije.gif Pogledajte sto pre za onu opremu, ja sam vec poceo da se raspitujem za prostor. Bice super to ako odradimo icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono sto sam cuo je bilo extra, samo mi je zao sto sam morao da odem pre nego sto ste zavrsili... icon_cry.gifpivopije.gif jedino... malo vam je vise prstao zvuk... onako, odbijao se extra i bas je bio praskav... mladjo, tebi sve pohvale za pevanje... svaka cast... bas imas muda kad pevas! pivopije.gif

JEBENI TONCI icon_mad.gificon_evil.gifmad.gif

 

icon_smile.gificon_da.gificon_smile.gif

 

Kazi da nije tako???

Share this post


Link to post
Share on other sites

E momci otpichili ste extra!

 

Prva pesma (vasha valjda) je mnogooooo dobra!

 

Lepo sam se proveo i stvarno sam uzivao kad ste svirali (u protivnom ne bi skakao sa bine i peglao se ko debil).

 

Samo tako nastavite!!!!

 

poz i ziveli pivopije.gif

Hvala matori!!!! pivopije.gif

 

 

I da se zahvalim svima koji su ostali i nadam se da ste uzivali, pa se vidimo, nadam se uskoro!

Poz pivopije.gificon_rockdevil.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E momci otpichili ste extra!

 

Prva pesma (vasha valjda) je mnogooooo dobra!

 

Lepo sam se proveo i stvarno sam uzivao kad ste svirali (u protivnom ne bi skakao sa bine i peglao se ko debil).

 

Samo tako nastavite!!!!

 

poz i ziveli pivopije.gif

pivopije.gif

Pesma jeste nasa i zove se The Outcast. Imas na nasem sajtu demo snimak uzivo sa 202ke orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

josh ako budete svirali i Dyer's Eve...Davide ima da IZDAHNESH icon_smile.gif . Bogami ako playlist bude neshto ovako :

 

whiplash

angel of death

raining blood

the outcast

dyer's eve

fight fire with fire

 

...ima da izbije krvoprolicje mrred.gifbiggrin.gif

zaboravio si blackened,damage inc.,battery...to su thrashine musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, zavijena u crno, sa tvoje desne strane, u prvom redu... tesko bi me promasio icon_smile.gif

I ajde vise izbacite taj demo, postajem nestrpljiva icon_mrgreen.gif

Evo zamajavamo se sa novim pesmama pa nemamo vremena. Mozda ipak sacekamo da odradimo ceo materijal za album pa da tek onda snimamo icon_mrgreen.gif

 

Hmm...premotavam film al mi je nesto mutno icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...