Jump to content

Hatred


*nitro*

Recommended Posts

e to jos ne znam, ali bices obavesten. verovatno oko 20h pocinje, a sto se tice karata, pokusacu standardno da provucem ljude preko caleta ili da maznem visak karata ako budu delili na faxu icon_smile.gif

pivopije.gif

Pa ima do toga vise od mesec dana pa cemo se dogovoriti vec. Verovatno ce nas ici nekoliko icon_mrgreen.gif

 

@StRatO - Doci ce neka bagra sa vise tamo pa cu mozda svratiti sa njima

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde neka mi se neko iz vasheg benda u toku sutrashnjeg dana javi moramo nesto ozbiljno da popricamo, jer ne zelim da nikome ostajem duzan za istinu o tome kako smo "nagovorili" vanju da vas odjebe...

 

jako sam besan zbog takvih reci, i ne zelim da to vishe ikada cujem jer vanja je odrastao covek, i mislim da moze da sam odlucuje o tome sa kim ce svirati i da li ce... niko iz retlheda njega nije ubedjivao da vas napusti, naprotiv, ja sam rekao da sto se mene tice meni sto ne smeta....

 

ovo sam morao ovde da napishem da svi vide, jer necu da zbog nepromisljenosti nekih ljudi i njihovog losheg tripa moja persona ispashta i da misle da sam ja ovo i da sam ja ono...

 

nije lepo, samo to ocu da kazem... icon_da.gif

 

uzdravlje! pivopije.gif

 

p.s. inace, valjda je dovoljan bio IRONICHNO SARKASTICHAN post vanje na ovoj temi, da svima bude jasno da prica koja kruzi po metal vodama ovih dana ne pije vodu...

 

pozdrav! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde neka mi se neko iz vasheg benda u toku sutrashnjeg dana javi moramo nesto ozbiljno da popricamo, jer ne zelim da nikome ostajem duzan za istinu o tome kako smo "nagovorili" vanju da vas odjebe...

 

jako sam besan zbog takvih reci, i ne zelim da to vishe ikada cujem jer vanja je odrastao covek, i mislim da moze da sam odlucuje o tome sa kim ce svirati i da li ce... niko iz retlheda njega nije ubedjivao da vas napusti, naprotiv, ja sam rekao da sto se mene tice meni sto ne smeta....

 

ovo sam morao ovde da napishem da svi vide, jer necu da zbog nepromisljenosti nekih ljudi i njihovog losheg tripa moja persona ispashta i da misle da sam ja ovo i da sam ja ono...

 

nije lepo, samo to ocu da kazem...  icon_da.gif

 

uzdravlje!  pivopije.gif

 

p.s. inace, valjda je dovoljan bio IRONICHNO SARKASTICHAN post vanje na ovoj temi, da svima bude jasno da prica koja kruzi po metal vodama ovih dana ne pije vodu...

 

pozdrav!  pivopije.gif

Matori nema nikakve potrebe da ti objasnjavas bilo sta nama, jer mi nismo shirili bilo kakve price protiv tebe i tvog benda, mi smo samo hteli da imamo basistu u bendu, jer je NAZALOST neophodan! Tako da samo opusteno, bilo pa proslo, niko se ni na koga neljuti, a to sta drugi pricaju o tebi to ces vec morati da vidis sa njima!

Podrav! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzi me da chitam. Kako se gera uklopio? da li cete ga zasdrzati?

Super. Za demo masters samo. Ima Gera vec svoj bend a jos jedan bi mu bio visak icon_mrgreen.gif

 

@Mustain - Kao prvo nije nas "odjebo" vec je lepo rekao da ne moze da svira u dva benda a da sa vama svira duze i da ste vi njegov bend. Ja stvarno ne vidim razlog zasto bi se pricalo vise o ovim stvarima. Ljudi svasta misle i reci se izoblice kada ih treca usta prepricavaju. Nema sta da se prepiremo mi izmedju sebe jer bar mi znamo sta je tu bilo. Vanja je bio sa nama prilicno dugo pa i on moze da ti kaze da mi ne pricamo o drugim bendovima jer imamo svoj i o njemu dosta za pricati. Sutra treba opet da putujemo zajedno a danas se raspravljamo o ovakvim glupostima icon_rolleyes.gif

 

Aj uzdravlje kolega pa se vidimo veceras na svirci icon_mrgreen.gifpivopije.gif

Pozdravi bend orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to, totalna glupost... naravno sve je ok, a ono "odjebo" sam stavio kao preuvelicavanje odlaska jer sam stvarno mislio da imate misljenje da je on to vama stvarno uradio, i cuo sam takve price, ne bih dzabe ni pisao to na vashoj temi, nisam hteo nista lose da kazem, a kamoli da se posvadjamo ili slicno, stoga sada mi je drago da je sve u redu i uzdravlje!

 

vidimo se icon_wink.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to, totalna glupost... naravno sve je ok, a ono "odjebo" sam stavio kao preuvelicavanje odlaska jer sam stvarno mislio da imate misljenje da je on to vama stvarno uradio, i cuo sam takve price, ne bih dzabe ni pisao to na vashoj temi, nisam hteo nista lose da kazem, a kamoli da se posvadjamo ili slicno, stoga sada mi je drago da je sve u redu i uzdravlje!

 

vidimo se icon_wink.gif

 

pivopije.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...