Jump to content

Hatred


*nitro*

Recommended Posts

Sta svirate u petak? Jel' imate vise od pola sata?

 

Podsetnik za NEKE clanove benda ( :ph34r: ) da je u Domu toplo i da se ne treba oblaciti previse! ..Kad bolje razmislim, svi to lepo uzmite u obzir... :mhihi::wub:

:pivopije::muzicar:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podsetnik za NEKE clanove benda ( :ph34r: ) da je u Domu toplo i da se ne treba oblaciti previse! ..Kad bolje razmislim, svi to lepo uzmite u obzir... :mhihi::wub:

:pivopije::muzicar:

 

Pa to jedino onda mogu ja da se razgolitim :razz::red:

Ali moracu da te razocaram... :mrtav:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to jedino onda mogu ja da se razgolitim :razz::red:

Ali moracu da te razocaram... :mrtav:;)

Narcisu :razz: Ti se svejedno neces videti od bubnjeva, tako da me bas briga za tebe :razz:

@ostali clanovi: :wub:

 

'tred!!! (Од оног 'тлер ако неко није скапирао. :))

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je vreme da prinesete neku zrtvu (devicu, npr.) bogovima metala da najzad svirate u neko normalno vreme :no:

Greota je bila sto ste svirali prvi, jbg...

I po hiljaditi put: DIVINE MISTAKE JE SAVRSENSTVOOOO!!! :rockdevil:

 

Hvala Filipu za kratke rukave (bio je bRezobrazan kad ste otisli :no: ), ostali standardno lepi ;)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh, kako mi je krivo sto sam zakasnila na picture on the wall juce... jbg! inace je ostatak bio super! ;)

 

p.s.1 - nekad mi se cini da ljudi ne kapiraju vasu muziku, jer svi stoje ko kipovi i samo blenu sto me uzasno nervira... a mene je vise blam da se gubim sama u prvim redovima, pa posle kruze neke price... smesno.

p.s.2 - kad cete bre da snimite divine mistake na demo? stvarno bi bio red! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je vreme da prinesete neku zrtvu (devicu, npr.) bogovima metala da najzad svirate u neko normalno vreme :no: ...

mislim da se taj "god" naziva JET! :) btw, danas smo u pancevu svirali poslednji, cisto da napomenem! :)

 

eh, kako mi je krivo sto sam zakasnila na picture on the wall juce... jbg! inace je ostatak bio super! ;)

 

p.s.1 - nekad mi se cini da ljudi ne kapiraju vasu muziku, jer svi stoje ko kipovi i samo blenu sto me uzasno nervira... a mene je vise blam da se gubim sama u prvim redovima, pa posle kruze neke price... smesno.

p.s.2 - kad cete bre da snimite divine mistake na demo? stvarno bi bio red! ;)

i ja imam neki taj trip! :cry: jebi ga, ipak smo malo zatvorenija muzika, ne bas za svakoga, i ne bas za svako raspolozenje!

 

a divine cemo da snimimo cim se filip nakani, posto on misli da to ne moze da se snimi na gajbi, a ja mislim da ipak moze!

 

PS: sharkey je danas u pancevu svirao picture on the wall sa nama! hvala, sharkey!!! :):pivopije::rockdevil:

 

ROKASH SHARKI!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...