Jump to content

Hatred


*nitro*

Recommended Posts

u trenutku sam se zbunila...pomislila sam da mi se mesaju stanice icon_smile.gif

a onda skapiram da je to deo pesme icon_surprised.gif

 

cini mi se da je vokal Hatred-a bio nesto losiji nego inace, ili je to do prenosa na radiju icon_confused.gif

Posto smo jos uvek bez gitariste svirali smo malo sa Laletom iz Magme, a creeping death je svirao sa nama Jeki (bubnjar Magme) i to mu je bila prva svirka na gitari. icon_wink.gificon_wink.gif Sve je bilo dogovoreno tamo na licu mesta bez ikakve probe musik19.gifmusik19.gif . Krajnje neobicno iskustvo musik20.gif

 

Svirka je bila vise kao neki jam i svi smo pevali po malo pa je mozda zato losije zvucalo icon_mrgreen.gif

 

Sve u svemu tamo je bila ludnica icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo sta cemo, najverovatnije, da sviramo na svirci u skc-u:

 

- Ride The Lightning

- Hit The Lights

- Phantom Lord

- Escape

- Leper Messiah

- ...And Justice For All

- Through The Never

- Holier Than Thou

 

eto, nadam se da je OK?

 

sad jos samo da ih uvezbamo, ali dobro, imamo jos mesec dana...

 

poz! pivopije.gif

Super. Ajde da napravimo neki dogovor krajem nedelje. Recite kad vam odgovara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Šarki seronja ne zna da svira i još se trpa ovom Hatredu da im bude ritmadžija! laugh.gifzuba.gif

 

Riknjaja mi je output jack na Xploreru ali da se srediti,evo,sutra! icon_biggrin.gif . E a kad bi mogla neka proba pre nedelje... Stravično mi se svira. E,da! Skinuo sam ovu stvar sa mysongbook-a i imam je u prstima. Mnogo vam je jak onaj "tralala" riff! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Šarki seronja ne zna da svira i još se trpa ovom Hatredu da im bude ritmadžija! laugh.gifzuba.gif

 

Riknjaja mi je output jack na Xploreru ali da se srediti,evo,sutra! icon_biggrin.gif . E a kad bi mogla neka proba pre nedelje... Stravično mi se svira. E,da! Skinuo sam ovu stvar sa mysongbook-a i imam je u prstima. Mnogo vam je jak onaj "tralala" riff! icon_rockdevil.gif

Obrati paznju na p.m. mutiranja iznad taktova zato sto se ne cuju bas najbolje u tom rifu u GP4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne... nego zbog mutiranja i toga onaj "tralala" riff ne zvuci bas tako... a i one militjeve deonice na bassu... ne znam... mozda se na svirci ne cuje kako treba...

 

pivopije.gif

NAdam se da cu kupiti neku dobru pedalu uskoro pa da ce se cuti lepo.

Obrati paznju samo i videces da je isto. To je jedan od mojih omiljenih rifova a izvalio sam ga kod milica dok sam ga cekao da vecera ili tako nesto... icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

đoMla obratio sam pažnju na sve i skinuo sam stvar od prvog do poslednjeg taTKa ( to se zove TAKT,Gero icon_smile.gif ). Brate,ne da vam je stvar nego strašno! Čista gimnastika icon_smile.gif THRASH 'TILL DEATH! A vidim da i dalje gajiš ovog Jacksona: icon_da.gif

THRASH 'TILL DEATH!

icon_rockdevil.gif

Aj pa da je sviramo u nedelju.

 

 

Taj Jackson je sviro skoro pola te svirke u Leskovcu. icon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeeeeeeee...gotove slike iz Leskovac...aj mi narezi na neki disk sve slike (sa oba aparata).

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

hehe narezacu ti pa cu ti dati u nedelju na probi ili ranije ako se vidimo (ne znam kad je onaj dogovor sa underdeathom?). narezacu ti i 1 album metlice koji SIGURNO nemash icon_da.gifmrred.gif !

 

David umire na Whiplash-u icon_smile.gif :user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji album Metallice koji on sigurno nema? Sigurno ga ni JA nemam! Reži! icon_biggrin.gif E,ajde da se dogovorimo mi Paviljonci za tu nedelju gde će da se nađemo da idemo zajedno na probu pošto ja ne smem sam u taj Surčin! icon_smile.gif Sad ozbiljno: Ne znam gde je taj studijoi a i zašto da se sam vučem u 601cu? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj album mozda ima ukupno 3 coveka ovde, videcete icon_da.gif ...

pa ajde sharkey, gera i ja (dane) da se nadjemo u nedelju na stanici kod merkatora u recimo 9.30? moozemo i sa milicem da se dogovorimo posto on zna gde je a i on nam je komshija icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

NEKA DODJE OBAVEZNO BAR NEKO IZ UNDERDEATHA I AGGRESSIVE SILENCE-a POSTO CEMO SE TAMO DOGOVORITI ZA SVIRKU POSLE PROBE.

ONAJ BEND CE IPAK SVIRATI TAKO DA CE DA BUDE BAS MNOGO METALLIKE TO VECE.JA CU IM SVIRATI KAO ISPOMOC. PONESITE REPERTOARE SVI. DOGOVARACEMO SE OKO REDOSLEDA SVIRANJA I PLAKATA I SVEGA...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...