Jump to content

Hatred


*nitro*

Recommended Posts

Ahah! Ko je Gera,dođavola! Baš ga je mrzelo da sklopi pesmu malo bolje! icon_smile.gif E imam ja tu i tamo neke thrash ispade u *.gp4 formatu,pa ako hoćeš,uz moj blagoslov i odobravanje,da iščupaš neku temu,frljni mi tvoju mail adresu na PP i dobićeš ih sutra jer sad idem da knjavam! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahah! Ko je Gera,dođavola! Baš ga je mrzelo da sklopi pesmu malo bolje! icon_smile.gif E imam ja tu i tamo neke thrash ispade u *.gp4 formatu,pa ako hoćeš,uz moj blagoslov i odobravanje,da iščupaš neku temu,frljni mi tvoju mail adresu na PP i dobićeš ih sutra jer sad idem da knjavam! pivopije.gif

Vecina nasih pesama je pocelo kao ispad u gp4. icon_mrgreen.gif

[email protected]

Gera ti je Jamez Doofy Negrootin i bassista Underdeath-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='13. 5. 2005, 22:58'] Ladno Hatred na mysongbook laugh.gif

 

svaka cast pivopije.gifmusik19.gificon_biggrin.gif !!!

 

Kakva autorska prava icon_confused.gif ????

Pa ona jedna jedina autorska prava...da niko ne moze da nam krade pesme icon_mrgreen.gif ako iko to ikad pozeli icon_rolleyes.gif

 

Taj tab je star koliko i ta pesma i samo jedan riff je tacan tamo icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Postovacu ja tamo ispravku malu na tu pesmu posto mislim da znam kako bi trebalo da ide mada nisam skroz siguran... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej, bre sta me vi tu nesto samo spominjete??? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

nemate pojma pre koliko sam uradio taj tab... ono... godinu i po? otkud znam...

 

znam samo da sam imao staru verziju gp-a i da sam mogao da radim samo do 24 ona sranja... takta ili sta god da je to... cele note ili ne znam...

 

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al uvek mozemo da organizujemo neku probu icon_mrgreen.gif ako nista bar zbog explorera pa onda neka dodju Dane,Gera i ko jos hoce.

Da sviramo Metallicu jel te? musik19.gificon_rockdevil.gif

ajde kad budete imali slobodnog vremena za tu jam-session probu icon_smile.gif iscimajte me pa da se malo zajebavamo icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej, bre sta me vi tu nesto samo spominjete??? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

nemate pojma pre koliko sam uradio taj tab... ono... godinu i po? otkud znam...

 

znam samo da sam imao staru verziju gp-a i da sam mogao da radim samo do 24 ona sranja... takta ili sta god da je to... cele note ili ne znam...

 

poz! pivopije.gif

Takta...

 

Znam ja za to... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh! O'ladio sam se! Sad stavi u potpis (ozbiljno): Sharkey debil (LOL). wallbash.gifpivopije.gif

Pogledaj na mysong book jos jednu nasu pesmu. malo je budjavo u gp4 formatu al otprilike... probaj da skines gigiceve deonice za nedelju ako hoces dase zezamo icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo sta cemo, najverovatnije, da sviramo na svirci u skc-u:

 

- Ride The Lightning

- Hit The Lights

- Phantom Lord

- Escape

- Leper Messiah

- ...And Justice For All

- Through The Never

- Holier Than Thou

 

eto, nadam se da je OK?

 

sad jos samo da ih uvezbamo, ali dobro, imamo jos mesec dana...

 

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

DA ZNAS DA JE icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

u trenutku sam se zbunila...pomislila sam da mi se mesaju stanice icon_smile.gif

a onda skapiram da je to deo pesme icon_surprised.gif

 

cini mi se da je vokal Hatred-a bio nesto losiji nego inace, ili je to do prenosa na radiju icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

u trenutku sam se zbunila...pomislila sam da mi se mesaju stanice icon_smile.gif

a onda skapiram da je to deo pesme  icon_surprised.gif

 

cini mi se da je vokal Hatred-a bio nesto losiji nego inace, ili je to do prenosa na radiju  icon_confused.gif

malo je vokal bio sjebaniji nego obicno!!!a i prenos je uvek mutan preko 202jke!!!ili je mozda moj radio Prso icon_confused.gif

i jos nesto ne znam!! zasto ovi iz 202jke vode te bendove kao sto su DUH PREDAKA ONI ZASLUZUJU SAMO JEDNO banned.sml.gif !!! biggrin.gif

postoje pravila za svirku rulez.gif !!!!

svi OK bendovi i onda DUH PREDAKA icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

ako su svi ok onda svi!!!!ne moze to tako no.gif

Edited by *Pera*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...