Jump to content

Hatred


*nitro*

Recommended Posts

Hvala ljudi... Drago mi je sto ima dosta ljudi koji podrzavaju demo bendove, tako da uzdravlje za njih pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

Sto se tice autorskih prava to bi trebalo da se sredi do sledece nedelje pa ce onda biti gotov i nas site sa demo pesmama (live) i sa textovima.

 

Aggressivci sviramo zajedno na hitu u Bavanishtu. icon_biggrin.gificon_rockdevil.gif

Posalji mi repertoar Dane da ne preklapamo pesme od metallice kojim slucajem icon_biggrin.gif

 

 

 

Hvala jos jednom za ovu temu pa da se vidjamo na svirkama jos cesce

pivopije.gificon_rockdevil.gifmusik19.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"...Born like a blank paper - empty,

And dawn of life brought me senses and voices.

The tales… The truth of the elders… The wise men…

The war... The death…

Love and hatred are wasted…

They made of me a man of salvation…" pivopije.gif

icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice autorskih prava to bi trebalo da se sredi do sledece nedelje pa ce onda biti gotov i nas site sa demo pesmama (live) i sa textovima.

 

Aggressivci sviramo zajedno na hitu u Bavanishtu. icon_biggrin.gificon_rockdevil.gif

Posalji mi repertoar Dane da ne preklapamo pesme od metallice kojim slucajem icon_biggrin.gif

 

 

 

Hvala jos jednom za ovu temu pa da se vidjamo na svirkama jos cesce

pivopije.gificon_rockdevil.gifmusik19.gif

opa, hatred sajt, jedva cekam da vidim i to pivopije.gif !

 

Stvarno? Hehe meni Sale jos rekao da ce gledati da nas ne stavi isto vece, no nema veze, naprotiv bash mi je drago!!! Chast je deliti binu s vama pivopije.gif . Poslacu ti repertoar sutra, kad se dogovorim sa ostalima...

 

 

Ziveli pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, care, mislila sam malo da iskuliram shutke icon_uhoh.gif ali ajde idemo da ih rasturimo icon_rockdevil.gif

 

 

"gistro"

ccc,ove dveee hooliganke samo bi da nabadaju neshto/nekog ( icon_spava.gifevotigana.gif )sachuvaj bozhe...

khm,dakle,da se vratim na temu,nisam imala prilike da chujem hatred al' zamalo ,onda kad su svirali sa messiah,kazhuuuuu ovdeeee( ph34r.gif ) da ste dobri ,nema veze,neki drugi put musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niste bili losi sinoc, mislim da ste napravili odlicnu atmosferu - medju 40 ljudi icon_smile.gif Mislim da vam je frka u nekim brzim delovima pesama ali uglavnom se lepo snalazite - primetih da pevac (gitarista) ne moze nikako da ubode solo kako treba... bez zle namere, naravno samo dajem svoje misljenje...

 

pivopije.gif

 

EDIT: E da, primetio sam da vam je zvuk koji ste namestili sasvim dobar za metallicu ali da autorske stvari ipak zasluzuju malo drugaciji karakter icon_da.gif

Edited by bojan j.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niste bili losi sinoc, mislim da ste napravili odlicnu atmosferu - medju 40 ljudi  icon_smile.gif  Mislim da vam je frka u nekim brzim delovima pesama ali uglavnom se lepo snalazite - primetih da pevac (gitarista) ne moze nikako da ubode solo kako treba... bez zle namere, naravno samo dajem svoje misljenje...

 

pivopije.gif

 

EDIT: E da, primetio sam da vam je zvuk koji ste namestili sasvim dobar za metallicu ali da autorske stvari ipak zasluzuju malo drugaciji karakter  icon_da.gif

U sinoc sam svirao prve tri pesme sa losim kablom pa sam morao da sutiram procesor po malo kad bi prekinulo. To se culo bas na solou iz mastera. Inace dobar deo mojih soloa u nekim delovima je nepravilan jer ih skidam po sluhu.

Slazem se sa tobom za zvuk ali trenutno na Zoomovima (verujem da si upoznat sa njima icon_mrgreen.gif ) ne mozemo bas mnogo bolje da izvucemo.

Sve u svemu svirka je bila skroz iskrena sa sve onom prikolicom its icon_smile.gif

 

aj pa da sviramo opet zajedno pivopije.gif

Edited by immohatred

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sinoc sam svirao prve tri pesme sa losim kablom pa sam morao da sutiram procesor po malo kad bi prekinulo. To se culo bas na solou iz mastera.

E da, sad kad si pomenuo setio sam se... Mislim da si morao da ga odsviras na klinu valjda? Bas sam se istripovao "sto sad ovo" ali sam video da si imao problema sa procom ili cime vec....

Boli vas dupe, barem je basket bio do jaja icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...