Jump to content

Hatred


*nitro*

Recommended Posts

Ma važi! Kakve veze ima moj komp sa ovom stranom:

 

Sorry, Unable to process request at this time -- error 999.

 

 

Unfortunately, we are unable to process your request at this time. We apologize for the inconvenience. Please try again later.

 

Return to Yahoo!

 

Please check the URL for proper spelling and capitalization. If you're having trouble locating a destination on Yahoo!, try visiting the Yahoo! home page or look through a list of Yahoo!'s online services. Also, you may find what you're looking for if you try searching below.

 

A? no.gif Ajde molim te ako te ne mrzi da mi pošalješ na [email protected] barem "Picture on the wall"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja josh nisam video da radi.....jel ima neka fora pri pristupanju sajta?!

Ja sam neke pesme chuo live i do jaja su....ako ne uspem da skinem jebi ga Mladene moratju da te iscimam da mi narezhesh.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala...trudio sam se da bude sto bolje za sto krace vreme icon_mrgreen.gif

Ma yahoo nesto zeza, cesto im se preoptereti server.

Ajde pa da snimimo nesto konkretno skoro, ovo su uglavnom live snimci i mnogo mator demo. Gde je ta 2003 icon_smile.gif

 

pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam saznao o cemu se radi. Kada neciji besplatan sajt predje dozvoljenu kvotu skidanja (pesama u ovom slucaju) sajt postane nedostupan na sat vremena i onda se ta kvota opet puni iz pocetka (sve iz pocetka). Jbg nema se para za posten sajt a pesme je skidalo danas vec 44 posetioca.

Ako nek se siri samo pa da pevamo zajedno na svirkama icon_mrgreen.gif

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam saznao o cemu se radi. Kada neciji besplatan sajt predje dozvoljenu kvotu skidanja (pesama u ovom slucaju) sajt postane nedostupan na sat vremena i onda se ta kvota opet puni iz pocetka (sve iz pocetka). Jbg nema se para za posten sajt a pesme je skidalo danas vec 44 posetioca.

Ako nek se siri samo pa da pevamo zajedno na svirkama icon_mrgreen.gif

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

pivopije.gif

icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvini mladjo sto nisam bio danas na probi ovih agresivaca, ali sam se vec dogovorio sa ovima za fudbal pre neki dan, i nisam mogao da ih ispalim...

 

cuo sam se ja sa danetom i rekao mi je da mi sviramo 35, a vi nesto vise minuta... no.gif nije fer ali nema veze... mislim, ako mi ulazimo sa kintom isto koliko i vi, onda i mi treba da sviramo isto koliko i vi, zar ne? ali nema veze, dosta je i ovih 35 minuta...

 

samo nisam ga shvatio za plakate... jer svaki clan benda po 100 kinti ili ceo bend 100 kinti? icon_confused.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a meni si rekao da imash chas iz mate icon_smile.gif !?

Recheno je zashto mi imamo malo duzi repertoar, a shto se tiche kinte, ako bude ikakve zarade, dobicjete isto koliko i svi, mada naravno, ne sviramo zbog para icon_uhoh.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvini mladjo sto nisam bio danas na probi ovih agresivaca, ali sam se vec dogovorio sa ovima za fudbal pre neki dan, i nisam mogao da ih ispalim...

 

cuo sam se ja sa danetom i rekao mi je da mi sviramo 35, a vi nesto vise minuta... no.gif nije fer ali nema veze... mislim, ako mi ulazimo sa kintom isto koliko i vi, onda i mi treba da sviramo isto koliko i vi, zar ne? ali nema veze, dosta je i ovih 35 minuta...

 

samo nisam ga shvatio za plakate... jer svaki clan benda po 100 kinti ili ceo bend 100 kinti? icon_confused.gif

 

pivopije.gif

Slusaj gero ne morate nikakve pare da dajete. Upali ste neplanirano i bend koji je trebao da svira je potvrdio ipak da ce da svira. Da vas ne bih ispalio rekao sam vam da cete svirati i sviracete. Svirate krace jer se ova svirka planira jos od aprila a vi ste upali pre nedelju dana u kombinaciju.

Nemoj da mi pricas sta je fer a sta nije jer nije uopste lako da se organizuje gomila ljudi a da pri tome neki ne dolaze na dogovore koje vise puta zakazujemo i pomeramo zbog njih. Nisi ti morao da dodjes ali je verovatno mogao neko od vas 4-ice. Uostalom mi koji organizujemo najveci deo ove svirke sviramo poslednji kako bi izbegli raspravu oko redosleda sviranja.

Dodjite samo u SKC u 7 na tonsku 04.06. i to je to...

 

Uostalom otkud ti znas sa koliko mi kinte ulazimo u sve ovo i koliko smo se mi iscimali da organizujemo sve ovo?

Edited by immohatred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo moram reći da sam se malo smorio što ne nastavljam da sviram sa vama...

E bre sharkey koliko si nas prozivao ranije a sad ti se svira sa nama icon_smile.gif

Jel toliko dobro bilo na probi...ne sviras svaki dan metallicu sa tri gitare a? icon_rockdevil.gif

 

Bilo je super musik19.gif

Edited by immohatred

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej bre mladjo, sta se ljutis? nista ja lose nisam rekao? ja nisam imao cas iz mate nego zoki! djiga je imao koncert na kolarcu, a perke nije mogao da dodje! sta ja mogu... javili ste mi kasno za taj dogovor! sta ja mogu, sto se nisu ugovorili termini? nije nama frka za lovu...

 

daj, necemo sad valjda da se svadjamo preko foruma... stvarno nisam nista lose mislio... izvini ako je tako zvucalo!

 

pozdrav pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...