Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

Sta mislite o ovom mladom bendu:

 

Djiga - Bubnjevi

Pera - Vokal i solo gitara

Zoki - Gitara

Gera - Bass

 

Osim obrada Metallice radimo i autorske stvari koje su, bez lazne skromnosti, veoma dobre! Cucete na svirkama koje slede!

 

pivopije.gif

 

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma kod Underdeath-a je sve "bez lazne skromnosti" icon_smile.gificon_smile.gif

Ajde da imate vec jednom i neku samostalnu svirku, muka mi je vise od Demo Maratona - da mi svi prilaze i traze kartu da bi glasali za Underdeath... Ukljucujuci i Miku Perica... :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vas gledao josh kad ste u Vrscu svirali i svi smo se slozili, da ste vi i Paprichice bili najjachi. Btw.svaka vam chast za Creeping death, to stvarno nisam ochekivao...(inache moja omiljena pesma od Metallice) pivopije.gif

A te vashe autorske stvari, u kom su fazonu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Autorske Stvari su na foru Heavy,Thrash Metal...

cucete sami pa vi procenite dal su dobre!!!autori stvari nikad ne mogu biti Totalno zadovoljni bez da publika kaze da je dobra stvar.....uglavnom sam bar ja(pera)uvek kao pa dobro nije lose posto vecinu rifova ja pisem dok su Djiga i Zoki

brate kako je dobar Rif Jebe Kevu.......Kao sto rekoh Cucete pa bih volleo da cujem i vase misljenje!!!ko god bude cuo ima ovaj POST tako da sve mozete ovde da izjavite.!!!!!!na prvoj sledecoj svirci cemo svirati autorske stvari.......a i bilo je vreme da krenemo sa njima!!!

 

POZz

Share this post


Link to post
Share on other sites

na prvoj sledecoj svirci cemo svirati autorske stvari.......a i bilo je vreme da krenemo sa njima!!!

 

POZz

Zivo me interesuju , jedva cekam da ih cujem, treba da imamo sto vise autorskih bendova icon_da.gif !

 

I mene su malo pocele da gushe obrade (osim ako su neke koje se ne sviraju cesto a pritom su icon_rockdevil.gificon_wink.gif ). Mi imamo tek 2 autorske (josh u izradi) ali cim se zavrshi ovo takmichenje u filozofu valjda cemo im posvetiti max paznju!

 

 

uzdravlje pivopije.gif !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Ja Smisljam Bubanj koji Djiga Obradi ,Bass koji gera ne menja,i bio sam skroman ali sve ja smislim od rifova za gitaru i bass pa cak i bubanj pa sve to uskladimo u studiu.....

Zoki Smislja Tekstove koje Djiga malo Promeni da budu ANTI HRISCANSKI ali nema veze....mi imamo 8 stvari od toga su 3 uradjene do kraja...a ponekad i ja dodam neku REC u tekstu ako nije dobar KEY WORD..Znate vec kako ide sve to..ja i zoki zavrsimo celu stvar i onda Djiga i Gera izmene neke delove dodaju Breakove i to je to imamo TRASH PESMU......Hvala na svakoj vasoj Podrsci

Pozz!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...imamo TRASH PESMU...

Jel imamo TRASH ili THRASH PESMU??? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

dobro je da si me pomenuo, vec sam se zabrinuo!!! icon_smile.gif

 

otkud ti znas da ja nista ne menjam? nikad me ni ne gledas kad sviram! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

zajebavam se, perke!

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav celoj ekipi....svirali smo sa vama pun kurac puta i smuchili ste mi se vetj icon_mrgreen.gif ali dobro svirate ......nisam chuo vashe stvari ali izgleda da tjemo uskoro opet svirati zajedno pa tju tada chuti......

Share this post


Link to post
Share on other sites

gotova je i druga svar "Voice Of Silence"... ko dodje na svirku u Batochini imace priliku da je cuje, kao i "Dream"! icon_da.gificon_wink.gif

E idemo i mi sa vama.....hehehe ja tju chuti vashe pesme......a kako ih Pera peva?Na Jaymz-ov fazon ili riche ili kako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E idemo i mi sa vama.....hehehe ja tju chuti vashe pesme......a kako ih Pera peva?Na Jaymz-ov fazon ili riche ili kako?

Ma Seru Pera uopste ni ne peva!!!hahaha icon_smile.gif

GERO ODAKLE TI IDEJA DA CEMO SVIRATI U BATOCINI OBE PESME???????

ma pevam Nesto Slicno!!!!

Sad Smo jos Bolji Spustili Smo Stim Na Dis icon_da.gif !!!!sad je keva!!!

E stim mi se smucio pukeface.gif

Sad Izvlacim sve ko slavuj!!! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do jaja cucemo to...Ja bih na vasem mestu bolje uvezbao ono sto ste svirali pre toga ....u ovom slucaju metallica-u...pa tek onda na autorske ....I da malo je glupo da jedna osoba osmislja sve...Sta je on kao genije pa zna da svira i bubnjeve i bass i sve...mislim daj...zasta sluze ostali muzicari...To sve treba da bude zajednicko valjda...nema veze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Zli 0bucjar

shta fali?

pa ne mnogo toga osim shto se ispadalo iz ritma kod ovakvih stvari

E:---0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0...

zajebana tehnika icon_smile.gif

 

shalim se naravno, ovo je dobronamerna kritika

poradite na tim glupostima

Share this post


Link to post
Share on other sites

shta fali?

pa ne mnogo toga osim shto se ispadalo iz ritma kod ovakvih stvari

E:---0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0...

zajebana tehnika icon_smile.gif

 

shalim se naravno, ovo je dobronamerna kritika

poradite na tim glupostima

ne znam kada si ih slusao, ali sada nema takvih problema!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do jaja cucemo to...Ja bih na vasem mestu bolje uvezbao ono sto ste svirali pre toga ....u ovom slucaju metallica-u...pa tek onda na autorske ....I da malo je glupo da jedna osoba osmislja sve...Sta je on kao genije pa zna da svira i bubnjeve i bass i sve...mislim daj...zasta sluze ostali muzicari...To sve treba da bude zajednicko valjda...nema veze...

Bole Ne seri majke ti!!!!!!Dave Mustaine iz Megadeth-a Takodje radi pesme sam!!!!!ustalom niko nije savrsen i vi(PAPPRICICE)imate ispade tako da ono.........i kako mozes ista da kazes za autorske stvari kad ih nisi ni cuo!!!

Sta Fali Nasem Sviranju Metallice????da ne sviramo Dobro Ne Bi Pobedili Na

Demo Masters-u..........JOS NESTO NE JASNO????Mogao si Jednostavno da kazes kao ZLI OBUCAR"Gresite tu,tu,tu i tu,poradite na tim sitnicama itd"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...