Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa nerviram Se!!!!ne radi se o tome koliko sam ja dobar nego Koliko smo mo Dobri!!!naravno da branim Stav Benda!!!lepo i korektno je mogao da kaze a ne NEMATE POJMA NAJGORI STE!!!ma nema Veze Zajebi!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj, koji ti je!

oni to pricaju za stari underdeath! cek samo da cuju na D#, sa boljim vokalom, boljim zvukom i novim basistom ( icon_smile.gif )!

Ma Kazem zaboravi!!!! Malo sam Pukao!!!

cale mi je idalje u Bolnici i Nerviram se do jaja

Sorry!!! sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ne sviramo Dobro Ne Bi Pobedili Na

Demo Masters-u..........JOS NESTO NE JASNO????Mogao si Jednostavno da kazes kao ZLI OBUCAR"Gresite tu,tu,tu i tu,poradite na tim sitnicama itd"

Gore sam objasnio moj stav o tome ...Da tribute bend treba da skroz usavrsi ono sto svira ako ce da pocne da pravi nesto autorsko , nesto slicno tome sto je svirao.....Da skroz udje u tu muziku koju oce da svira....Ali nema veze...Metallicu svirate korektno....Ali ima tu mesta za napredak....Sta oces da kazes da svirate metallicu najbolje moguce da ne moze nista da se poboljsa ??? Ma daj molim te...Koliko vi to dugo svirate uopste...Ma kako ocete , cucu vase stvari veoma uskoro tako da ono ....nemoj ti da se mnogo cimas ....I nigde nisam poredio moj bend sa tvojim....Uvek sam vas gotivio tako da ono...Ma boli me kurac...s kime se ja raspravljam...Iskreno se nadam da ce te stvari biti dobre....Umesto sto toliko seres mogao bi da napises neki tekst jedne od tih pesama ovde...ako oces naravno...I jel sam negde rekao da su vam autorske stvari sranje ? Nisam , zato ne seri ! I nauci da pises lepo po ovom forumu biggrin.gif Mislim postovi su ti nebuloza... Aj pozdrav sada nadam se da nece biti dalje rasprave...posto ne vidim zasto bi je i bilo....ja sam ti lepo nesto napisao a ti seres... musik19.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

edit : p.s. zli je strucnjak za metallicu , dugo je svirao i zna puno o tome...Mislim na sviranje i sve...Zna mnogo pesama da svira....

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde bole iskuliraj, nema svadje! ima svuda mesta za napredak, i kod nas i kod vas, i kod svih ostalih, normalno! pa cak i sama metallica gresi ko blesava na koncertima! kirk pajser! icon_smile.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate naravno !! Ali kada ne bi bilo ovakog zezanja teme bi bile dosadne icon_smile.gif

I ne vuci me za nos za Kirka ...bio sam na koncertu ... Hhahahahha kako je covek smesan(jadan i sta vec), kada ostane sam da solira nesto , kako je jadno zvucalo , znaci probao je neku pesmu od hendrixa da svira...strasno... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ccc... kako se vi cimate, strashno! icon_smile.gif

 

pa Papprichice i vi ste pobedili, a po meni iskreno, Kaoar je bio za cd! Brate, oni likovi ne da sviraju nego, bruka icon_rockdevil.gif ali, vi ste popularni, i Papprichice, a i Metallica i Peppersi zmedju ostalog, pa naravno da ce ljudi da glasaju za vas kad ste svirali njihove omiljene pesme icon_biggrin.gif

Ne mislim ja da ste loshi, stavise, super ste ali naravno, poradite na kvaliteti i na autorskim stvarima icon_da.gif

 

@Bole- choveche, polako icon_smile.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ *Pera* - brate ne znam koliko ti je godina ali ovde se totalno nezrelo ponasash icon_smile.gif ... Nema potrebe da se nervirash i da nasedas na svakve gluposti. Nisam dovoljno puta chuo Underdeath da bih mogao da kazem sta treba da poprave ali naravno ako je neko primetio da ispadate iz ritma, obratite paznju na to i usavrshite se icon_da.gif . Ako je neki bend pobedio na turniru u filozofu ne (mora da) znaci da je najbolji ili mnogo dobar i slichno...

 

Lepo je to sto imas ideja i sto stvaras ali ja nikako ne podrzavam ideju da jedan chovek stvara sve i da ceo bend maltene od njega zavisi no.gif

 

pozdrav pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto bi iko skidao neki bend savrsheno?

pa da bi zvucao kao metallica ili bilo koji drugi veliki bend treba da svirash i svirash...

Zato samo napred sa autorskim radom i potrudite se da to bude uvezbano perfektno i da nema ispadanja i bice do jaja... musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ *Pera* - brate ne znam koliko ti je godina ali ovde se totalno nezrelo ponasash icon_smile.gif ... Nema potrebe da se nervirash i da nasedas na svakve gluposti. Nisam dovoljno puta chuo Underdeath da bih mogao da kazem sta treba da poprave ali naravno ako je neko primetio da ispadate iz ritma, obratite paznju na to i usavrshite se icon_da.gif . Ako je neki bend pobedio na turniru u filozofu ne (mora da) znaci da je najbolji ili mnogo dobar i slichno...

 

Lepo je to sto imas ideja i sto stvaras ali ja nikako ne podrzavam ideju da jedan chovek stvara sve i da ceo bend maltene od njega zavisi no.gif

 

pozdrav pivopije.gif

Vi ljudi kao da ne citate nista!!???ja sam rekao da ja smislim celu stvar pa podelim svima iz benda i onda oni menjaju kako oni hoce!!!!

A ja koliko vidim Na celom POST-u samo je bole cuo ispadanje!!! icon_mrgreen.gif

Sto se tice pobede na Demo Masters-u tu si upravu.....to ni mora da znaci da smo WOW....ali O.K je sve to....Ovaj post je zato i otvoren za kritike i pohvale tako da...ono... biggrin.gif

 

icon_rockdevil.gif

pozz pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

smislimo, normalno... on lepo zamisli riffove (uglavnom on - *Pera*), i onda mi svi ostali sednemo, uklopimo pesmu, i zamislimo svoje deonice... to ti je sva filozofija!

 

poz! pivopije.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako nakon sto se zavrsila ona rasprava ajde da i ja nesto napisem red je....

Sto se tice sviranja metallica daleko da smo savrseni ili nesto slicno......Ali trudimo se, na svakoj svirci pruzimo maksimum, sto u sviranju sto u energicnosti nastupa.

Mislim da ni jedan bend ne treba da bude savrsen u sviranju obrada jer to nema nekog preteranog smisla.Ok to je jedan vid uvezbavanja ali mislim da tu perfekcija nije presudna.

Evo posvetili smo se autorskom radu, pesme ce biti predstavljene publici u sto skorijem roku jer se planiraju neke svirke (obavesticemo vas o tome).

Potrudicemo se da te stvari zvuce sto bolje mogu jer je to bitnija stvar.

 

puno pozdrava od Djige i ostale kompanije (Underdeath-a)

 

icon_rockdevil.gifph34r.gificon_rockdevil.gif

Edited by invisible kid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Harvester Of Sorrow

Throught The Never

Creeping Death

For Whom The Bell Tolls

Escape

Master Of Puppets

Lepper Messiah

Seek And Destroy

The Four Horsmen

Enter Sandman

i imamo Ceo KILL\Ride MEDLEY

(Ride The Lighting,No Remorse,Hit The Lights,Horsmen,PHANTOM LORD)a videcemo da te pesme u zagradi zapravo bar neke da obradimo do kraja!!!!to ce verovatno biti Hit The Lights ili Phantom Lord!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo se provedite vecheras! icon_biggrin.gif

valjda ce doci oko 50-ak ljudi.. icon_smile.gificon_smile.gif Batocina je malo mesto...

 

dobro bre cepidlako icon_smile.gif

ja sam genije! i ti to vrlo dobro znas! icon_smile.giflaugh.giflaugh.gif

 

P.S. Imate dobar repertoar obrada (mada ja ni ne znam neke pesme icon_uhoh.gif ) ali imam jedan predlog- sto ne nauchite Sabbra Cadabra... to je pesma od Sabbath-a ali je obradila Metallica i to mi se svidja icon_da.gif ok zvuchi, pesma je laka a i imacete jos vise fanova mhihi.gifmhihi.gif mislim...probajte icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedino escape, messiah i through the never nisu zauzeti! jel biste mogli da skinete josh 3-4 pesme a da nisu od ovih:

 

Four Horsemen

Seek & Destroy

Whiplash

Motorbreath

 

Creeping Death

For Whom The Bell Tolls

Fade To Black

Call of Ktulu

 

Master of Puppets

Battery

 

Harvester of Sorrow

Blackened

One

 

Enter Sandman

Sad But True

Unforgiven

Wherever I May Roam

Nothing Else Matters

 

Fuel

 

Die, Die my darling

Last Caress

 

dakle ove boldirane pesme su zauzete i njih nikako ne biste mogli! e sad ako hocete/mozete da skinete jos 3-4 (sta znam imate - hit the lights, phantom lord, sanitarium,holier then thou - shta znam vash izbor...)

u pitanju je sam pocetak jula , ako mislite da mozete do tad da uradite - do jaja icon_rockdevil.gif !

 

E da, javite mi samo shto pre, da znamo da li da racunamo na vas pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hocemo najverovatnije... skinucemo mi pesme, ne brinite... najverovatnije skidamo hit the lights, ride the lightning, phantom lord, metal militia... bice, ne znam!

 

poz! pivopije.gif

 

uzgred, upravo smo se vratili iz batochine, i svirka je bila raspad, to jest, nije bilo lose, ali bilo je i mnogo, mnogo boljih, i moglo je da bude mnogo, mnogo bolje... sve u svemu zezanje je bilo extra! pozdrav za ljute papricite i broken stings! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...