Jump to content

Bjecki Djecki


gruban

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne Laki.1400 postova na Bjecki Djecki.

Nocna straza razocarenje.Sto?

Mogao bih referat sastaviti zasto i sta mi nije svidelo, ali nemam snage sada, nestalo ruma u kuci icon_biggrin.gif

 

Ukratko, mrtva trka izmedju ruskog filma i tvog sira iz Prijedora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego vidim da malo previse pricate o bendu,majice i to,stvarno treba biti umjeren!

 

@jigsaw

uz tvoje filmove o zivotu samuraja nije mi potrebna sauna,znoj je sveprisutan!

samo sto to nije bas obicni znoj,sto bi rek'o Apeiron:"Takvu vrstu znoja nisam ni znao da imam u sebi",taj znoj je pregadan,ukljucuje i glavobolju,eventualno zubobolju!ponekad i laksu prehladu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E deda, deda... Omatorio si ti cim nisi reagovao na onu Kylie! no.gifno.gif

Deda... omatorio... te dve reci ponistavaju jedna drugu, i ostaje samo MLADOST!

 

Nisam reagovao ovde, ali mi je sad wallpaper zato, mislis da sam naivan? icon_biggrin.gif

 

AGF festa! Operacija: Trulex-krava ce da bude sprovedena u sili i slavi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

8. 12. festa AGF-a u INDEX-u. Organizuje savez studenata AGF, ko se ne pojavi nece vidjeti zasto ja pricam da su arhitektice vrh, stoga.........

Ajme, na šta će to ličiti?! Koliko će samo kolutova naprijed tu biti napravljeno? laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas mi je spao dio mEndjuse icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

 

ali moram sa vam podjeliti diktat iz engleskog jezika koji sam danas nasao, a pripada ucenici 3. razreda med. skole....UZIVAJTE:

 

I don’t do much exercise. I go ten pin boling oans a week. I am not very god at it. You nead special shoes. I’v got my on bool. I ysualy go on thusday evenings. Can animals talk? We now thet pereths and some ather birds can imithet saunds. Dr. Patterson use to tich coco sine languages with children’s picture books. Coco’s feveures story wos the thre kittens and she used to look at it when she wos on her on and sine to her self. Every year coco hed a brithday party. Six month later a friend thrnd ap with some kitans. Coco wonted one. She (nesto) love thet she pict up withaut a tale. She even chose the kitens name, she looked after ball lake after beby and spent (nesto) clining him and playing games.

Edited by jigsaw

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad te nije briga, a u onim hladnim beogradskim nocima....

...bila je zanimljiva na pojedinim zenskim osobama...

 

EDIT: A ovaj preview majice mi se ne svidja. Tj. ne valja to sto nigde ne pise puno ime benda. Ne zelim da mi je poklonite ovakvu.

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Apeiron - nisi zasluzio majicu...izbojkotovao si sajt, na KP jos nema BjDj....

A tako cemo igrati, a?

 

Hmmm, mogao bih posetiti ALTAR OF METAL i predloziti ukidanje ove teme... Bice wiped out u roku od pola sata mrred.gif

 

Razmisli malo onda... svi ovi meseci truda da odu u nistavilo...

 

Dakle, poklanjate mi jednu, ili dve majice (kad mi se jedna istrosi)?

 

 

orangelistening.gif

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...