Jump to content

Bjecki Djecki


gruban

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nego kako mozs biti u BUM-BUMu za valentinovo (ustvari za 1. srpski) i otici prije nego sto su 2 zene dobile nagradu za najduzi poljubac?

starac, sta se desava?!?

Ja sam otisao kod Rode sa jos dvije cure, a poznate su Rodine avanture, pa sam tako nesto mogao ocekivati i van BUM BUM-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam otisao kod Rode sa jos dvije cure, a poznate su Rodine avanture, pa sam tako nesto mogao ocekivati i van BUM BUM-a.

Roda i avantura ne mogu u istu recenicu!!

 

Srecom, pa sam ja bio sam sa rumom to vece, i bojkotovao taj stan. Uvek sam se divio samom sebi koliko sam otporan na pritiske icon_wink.gif

 

A ovaj Lazar starac.... kakvo pitanje za Charon... naivno, naivno. Najavi u prodavnicama oko sebe da za period petak, subota, nedelja (5.3. je nedelja) nabave petostruku dozu ruma koju inace imaju u ponudi.

 

Da se lepo ispostuje kraj jedne ere mog zivota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidi sa Invictusom gdje je nabavio onu heklanu jebacku majicu za onaj koncert u Onazisu onomad

 

mada se tvoj tapiserija ni u kom slucaju ne moze porediti sa stanovitim dlakavim bojlerom pukeface.gif koji je probijao iz onog veza icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

mislim da je vrijeme da ti Azal najzad obznanite svijetu svoju vezu icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gif

 

you have to come out!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...