Jump to content

Bjecki Djecki


gruban

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

09.11.2005.

 

Krepala Suada s trećeg a Enterprajsa još nema

 

Juće je krepala Suada.Nako.Samo bila i krepala.Moram reć da je svima u haustoru drago pa i meni.Ćudno je što ona nije baš stara pa da krepe od jednom.Ona je garant imala neku bolešćugu.Ja mislim da je to mogla bit neka ptičja gripa.Jedini problem je što Suada nije ptica.Al je koza pa je možda krepala od kozje gripe.A jes vala bila nekakva još ofirnija u zadnje vrijeme.Ja sam vama več rekla da je ona pravo ružna samo je bila postala još ružnija. Mi smo skontali da je ona krepala tako što je došo Hazim i lupo joj na vrata i govorio:Kurvooooooooo otvoriiiiiiiii.a ona nije otvorila al to se ćesto dešava.Al obično ona otvori poslje jedno 15 minuta.Al sad nije.Pa je Hazimu puko film i on je njoj razvalio vrata.Pa je našo krepanu.Ne znam jel se sjebo al je zvao hitnu.Hazim je sjedio kod Suade u stanu i pio kafu.Jer su vrata bila razvaljena došlo je još nekih komšija pa su svi pili zajedno.Sve se čulo šta se dešava gore jer su mnogi od njih seljaci pa se puno dernjaju.Poslje 3-4 sata je došla hitna i odnjeli su Suada i rekli Hazimu da je ona sad krepana.Meni se čini da je njemu bilo svedno.Ne znam šta će sad bit.Sad valjda hitna treba skontat otkud to da je Suada krepala nako ničim izazvana.Mene vala zaboli.

Samo da javim da u Visokom nema ni piramide ni Enterprajsa nego jedno bezvezno brdo bolje da kažem brdo govana.Sad se mogu nadat samo u onaj svoj komonikator da ću se čut s rajom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja noći...

A ja Slobe... (rum 13 = aaa aaa a aaa a aaa)

 

A ja zemlje ladne...

 

 

Hair balls, praktichno nove...

 

user posted image

 

Osecam se kao da je traktor prepun lama preshao preko mene... icon_rockdevil.gif LAAAAM!

 

Veliki pozdrav mojoj ultimate BL_ama ekipi... pivopije.gif

 

A ja Mizara..

A ja Mizerije..

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gif

 

svi znamo da je taj radiator sam pao, a ja sam se sticajem okolnosti nasao kraj njega!!!

 

Lazzz, ako nisi dobio EVICTION NOTICE dolazimo i sutra!

 

za kraj pitanje:

KOLIKO JE GRADJEVINACA POTREBNO DA SE RE-INSTALLira RADIATOR?! ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja slobe intu itrniti and bijond:

 

a-a a-a-aaaaaaaaa-aaaaaaaaaaaaaaaaaa--AAAAAAAAAAAAAA-a-AAAAA-AAA-a-aaaa-AAAAAA, tro je ljubaaaaaaaaav toooooose voliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii[fadeout]

 

BOL!!

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja slobe intu itrniti and bijond:

 

a-a a-a-aaaaaaaaa-aaaaaaaaaaaaaaaaaa--AAAAAAAAAAAAAA-a-AAAAA-AAA-a-aaaa-AAAAAA, tro je ljubaaaaaaaaav toooooose voliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii[fadeout]

 

BOL!!

 

user posted image

user posted imageuser posted imageuser posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...