Jump to content

Bjecki Djecki


gruban

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lamky... Ako mene pitash tebi tri majice!!!

 

 

One for R

 

Two for U

 

Three for M

 

 

icon_cool.gif

Kakvo brilijantno razmisljanje! Apsolutni respect! pivopije.gif

 

@ Aurora - pa znas kako, nekad tange, nekad brushalteri, nekad Bjecki majice... ne treba biti predvidiv po tom pitanju icon_biggrin.gif

 

A sto se Bjeckih tice, dobro je rekao Najstariji - PRODAJA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se Bjeckih tice, dobro je rekao Najstariji - PRODAJA!

E pa zato Ajsha i kaze sa majicama pazljivo!!

 

Mislim da suva elita, jednocifrenog broja oko 5, koja gravitira oko Bjeckih Djeckih, treba da ima BjDj majice!

 

To bi po meni dodatno stabilizovalo neprikosnovenost i sveprisutni underground duh ove stvari!!

 

 

Mrtva sam ozbiljna. icon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je to dole u cosku Jigsaw sklupcan nakon gledanja nekog kvaliteta od japanskog filma?

 

 

A majice - receno je! Ajsha bi trebala biti alfa ovoga benda, jer izgleda da jos jedino nju nije ponela prica o slavi i prodaji... Ovi ostali, sve lazno!

 

I posle kaze zasto ih nema na Krv Prod... gde staviti ovakav bend, kad polako izdaje sve za sta se ja borim godinama...

 

Pre neki dan mi je Invictus predlozio da objavimo neki singl Interfectora za Krv. Naravno da sam mu rekao da to ne dolazi u obzir. Nema veze sto ja sviram u tom bendu, neke stvari su svete i ne sme biti skrnavljenja!

 

RAT!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesil ti jebeni luđak.Šta ti meni koji kurac daješ. ŠVABO ovo je najveći znoj ikad .Takeši Mikee je Dejvid Kronenberg na stotu i Anatomy of hell zajedno. BizitaQ je bolest nemos ovo dat ,,normalnom`` covjeku kad si rekao da je pritisak nisam mislio da je ovoliki.Ovo je Sudar i Goli ručak na azijski način .Gori u Paklu budalo jedna i nek tamo puštaju Azijsku kinematografiju 24h a ti ne mogo da sklopis oko ko u Paklenoj Pomoranđi .Pati !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...