Jump to content

Bjecki Djecki


gruban

Recommended Posts

Ma,.. nema leba od MILF-ova..

Sta ja to citam??? Nema me par sati, i na sve strane amaterizam izbija... ccc... MILF je KVLT! MILF Hunter je jedini idol kojeg ja imam. Mozda nema leba od Milfova, ali ima svega drugoga pivopije.gif

 

@ Soul Reaper - Amatercino odvratna, pise se JENNA JAMESON! I jos uvek nisam siguran da li ona ili Sylvia Saint. To je kao pitanje Dream Theater ili Queensryche... Stoga odgovor je Traci Lords (iliti IRON MAIDEN! icon_rockdevil.gif).

 

@ Tzak - nije da ja nju nisam prepoznao, znam vrlo dobro kako izgleda, nego mi maloletnica skretala paznju, pa mi poremetila nisanske sprave... sledeci put necu biti toliko naivan, kao ni Zec.

 

SVE ZA DRUGA!

 

EDIT: Svab - The Skeleton Key je solidan. Dakle, negde u rangu sa Godfather-om... Nije da je bolji.................. ali nije ni gori!

 

RAT!

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ Tzak - nije da ja nju nisam prepoznao, znam vrlo dobro kako izgleda, nego mi maloletnica skretala paznju, pa mi poremetila nisanske sprave... sledeci put necu biti toliko naivan, kao ni Zec.

 

 

Pa zar mislis da je ona tu bila slucajno? Uz to i ona je arhitektica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene svi vec vide tamo samo mi pojasni detalje!

ne kontam pitanje... icon_confused.gif

 

sjedamo na bus rano ujutro 5. i vracamo se na svirku...

ne znam stA je tu nejasno

 

Sta ja to citam??? Nema me par sati, i na sve strane amaterizam izbija... ccc... MILF je KVLT! MILF Hunter je jedini idol kojeg ja imam. Mozda nema leba od Milfova, ali ima svega drugoga

LADNA SUPA=LADAN ZNOJ

Edited by jigsaw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, Apeirone, od kada ti nosis sociva? icon_confused.gif

Kakva sociva????????????

 

EDIT: posto ce sad neka nistarija da ovo citira i napise: "pa znas, ona sociva, u oci sto se stavljaju". Da bih to izbegao, reci cu - ne nosim sociva, nikad nisam, i nikad necu.

 

orangelistening.gif

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jigsaw, ja sam isto preponosna... Ponos i dika! icon_da.gif

 

A evo i da zakitimo celu stvar dostojnim ordenom... icon_cool.gif

 

user posted image

 

 

Zlamna medalja!!

BLAGODARIM!!!

 

pozdravio bih sve koji su glasali, sve fanove, Huga i Hugolinu i vas u studiju i reziji!!

 

thank you dark continent!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...