Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

najiskrenije,mislim da nemamo vise sta da trazimo.

kroz toliko toga smo prosli a ipak nista nismo uradili.

icon_da.gif

desavale su se neke stvari koje i nisu bile bas prijatne...

molim samo ljude koji su nas gotivili da nas ne teraju da se ponovo sastavimo ALI STVARNO VAS MOLIM!!!

zavrsicemo novu verziju lake-a i zavrsicemo hladne noci,ako se ripper slaze da ta pesma ostane u stormu,izbacicemo ih na temu,i stoga molim modove da ostave jos malko ovu temu da zivi.

 

R.I.P.

STORMAGEDDON

 

jos jednom molim ljude da ne ostavljaju postove sa sadrzajem moljenja nas da se sastavimo,shvatio sam da stormageddon ne moze biti ono sto je pre bio!!!!

ae ljubim vas sve,a posebno Ewigkeit koja je bila tu da pljuje po nama u svako doba dana i noci.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvaljujem se stormageddonu,mom prvom pravom bendu koji me je na neki nacin uzdigao i uvukao me u prelepi svet muzicara!!!

ne znam sta bih radio da nije bilo storma!!!!

ostace mi u veoma lepom secanju!!!

pozdrav vucku i medi(oni su jedini bili 100 posto u ovome)

i manji (koji je isto dosta bio posvecen bendu i kod koga smo snimali)

I marku(koji je stalno imao menstrualne tegobe pa nije mogao dolaziti na probe)

i ripperu koji je jebao majkine majke na gitari(sada je jos bolji)

 

I meda i vucko su pakleni muzicari i ovom prilikom naglasavam da je milan jedan od retkih pametnih bassadzija!!!LJUBIM TE ZVERI BESNA!!!!!

Iako se bend razisao,mi smo ostali ortaci i idemo na pivce!!!!!

u jazz riff!!!!!!

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad but true...Life goes on...

 

Veliki je problem bio shto nikako nismo imali normalan vokal koji bi se posvetio bendu...to je po meni glavni problem...Mislim chak i da je moj prijateljski odnos narushen sa Manjom zbog nekih stvari u bendu,to jest verovatno zbog mog sviranja ili kako vec...zelim samo reci da sam imao najbolje namere sa bendom,ali vokal...nikako nismo mogli da utanachimo...Hvala svima na svemu,bilo je zadovoljstvo raditi sa vama...pozdrav!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shtaaaaaaaaaaaaaa

e ovo je nemoguce!

Jedini bend u koji sam na neki nacin verovao i koji je imao neku perspektivu se razisao no.gifno.gifno.gif

Misl`m koji shit

Vi ko da niste shvatali kakvu ste priliku ispustili

POzZ from Claymore your biiggest prog fan~!

icon_rockdevil.gifevotigana.gif

e covek ovo je stvarno neumesno!!!

molim te skloni se negde i nemoj vise da postojis!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

o necaci moji..... sad.gif nisam tu dve (ili tri..?!??!) nedelje, a vi odma' u kurast... icon_cry.gif

bas mi je zao sto je uopste moralo da se desi, ali jbg, nije da nije prirodan sled situacije....

 

elem. raspodela imovine.

matiji jos uvek ne znam da li sam keva ili tetka ili oba...?!?!? matijo, prosvetli me!! icon_mrgreen.gif

vucku, osmom necaku i medi ostajem tetka jer su mi bili najverniji necaci. icon_smile.gif ljubi vas tetka!!

manja i marko.. ako hocete da i vama budem tetka.. E NE MOZE!!!! salim se.. pivopije.gif pozdravljam i vas!!! icon_mrgreen.gif

 

vidimo se vec..negde...nekada.... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toje to boli me patkasa stormom zavrseno...

 

 

 

Ali nebrini tese verni fanovispremaju se nove autorske samojim novimbendom kojice se jako uskoro sklopiti...

 

 

 

Nemojte tugovati jer covece kad je Acid rain prestao da radi shvatio sam da nista nije nemoguce...

 

Uzgred sa mnom i sa vuckom gitaruce najverovatnije svirati jedan bivsi clan acid raina koga se retko ko seca jer je svirao jos uprvoj postavi...paklen gitarista i radi u maric music...

 

Potom novi bubnjar najverovatnije dusan iz lisinskog mislim da on ide s tobom na udaraljke Matija...a i ima ceo svoj set bubnjeva sto nam olaksava pravljenje svirki...

 

Za pevaca nije sigurno,ali jedan nam je covek pao na pamet (ne znate ga ostali)...

 

 

 

Novi bend nece imati klavijaturistu(sto je skoro sigurno) ili 2 gitaristu...

 

Poz svima...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...