Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

Kad ce vasa neka samostalna svirka, nikako nisam stigao da vas vidim i cujem na demo mastersima.

Krenuli smo da spremamo repertoar od oko 30-ak pesmica, sto obrada sto autorskih, pa kad to zavrsimo bice svirkica... Najverovatnije u kuglasu za pocetak, a posle cemo da vidimo...

 

Mada mozda i ranije nesto organizujemo, ako se dogovorimo sa jos nekim bendom i ako budemo imali vremena ::smajlikojisviraistudira::

 

pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam vishe za autorske nego za bilo shta drugo...

 

 

Ahh sad pustih stare ploche bijelog dugmeta,ahhh sjecanja me vratishe u moju Bosnu koja je bolja od diznilenda icon_smile.gif

 

 

Mada ima jedan chudan deo:

 

 

Smrde rijechi,

Smrde rijechi,

Rukav invalida na vjetru...

 

 

A ja mislim da te rijechi nisu oprale noge icon_cool.gificon_mrgreen.gif

 

 

Ej bre pesma ce se zvati METAL REVOLUCIJA,ko vas sta pita...poenta pesme je o tome koliko je tesko ovo sto svi bandovi kvalitetni danas rade i o tome kako su pale sve vrednosti i kako i pored svih sranja koja su nas zakachila mi i dalje rokamo i metalishemo...E zato sve to ide uz taj naziv,u smislu nadamo se da ce metal trijumfovati uz nashu pomoc,jednom icon_razz.gificon_cool.gif

 

 

 

P.S. Nemoj da mi neko kaze kao da je ovo manovar fora,jer nije...Jebem ih u americhki show biznis icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

... a onda je pored ruzicastog slona koji je jeo visnje na drvetu tresnje (koje je, jelte, poneo od kuce) proletela pegla na paru sa sve siljcima na donjoj strani (ne zezam se, to je avangarda!) i rekla....bojler.

 

 

pa mislim stvarno!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

yeah,right,a sto si se ti toliko promudio icon_smile.gificon_mrgreen.gificon_razz.gificon_biggrin.gif

 

 

Vidis jebote sta su ti basisti kad puste kurac u promet,odma kanalizacija otpushi saobracaj u naselju brace Jerkovic

Salim se bre malo, ovo je jednostavno jace od mene... Snimi tu revoluciju, pa da cujemo... Samo ce morati da stane u red... Na sledecoj probici zavrsavamo ove dve zapocete i instormental, a posle cemo uraditi jednu od Stimpijevih pesmica (posto su odavno gotove, sa sve textom, samo treba malo da se potrudimo oko aranzmancica)... pa onda radimo dalje pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifmusik19.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh...pa da...mada jbg...Verujem Matiji vise nago medi za sada,mislim Meda mora da vezba kompoziciju,nema on toliko iskustva sa tim,josh uvek,mislim extra su mu ideje,ali nije to meni toliko slushljivo sto uradi,a pritom i ne radi to josh uvek kako treba...mora prvo da napishe milion stvari,koje su SHIT I PO,pa tek onda da se izrodi nesto sto bi se eventualno stavilo na album...tako da ono...jbg svi smo to proshli,jbt kad se setim svojih prvih kompozicija imam osecaj da bi sa njima mogao da zaradim samo u knezu i to bi ljudi mislili dok bacaju novce da je to neka jeftina kopija i obrada gangbangersa pa ti vidi shta je to nekada bilo icon_uhoh.gifpukeface.gifph34r.gifwallbash.gifmhihi.gificon_cool.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh...pa da...mada jbg...Verujem Matiji vise nago medi za sada,mislim Meda mora da vezba kompoziciju,nema on toliko iskustva sa tim,josh uvek,mislim extra su mu ideje,ali nije to meni toliko slushljivo sto uradi,a pritom i ne radi to josh uvek kako treba...mora prvo da napishe milion stvari,koje su SHIT I PO,pa tek onda da se izrodi nesto sto bi se eventualno stavilo na album...tako da ono...jbg svi smo to proshli,jbt kad se setim svojih prvih kompozicija imam osecaj da bi sa njima mogao da zaradim samo u knezu i to bi ljudi mislili dok bacaju novce da je to neka jeftina kopija i obrada gangbangersa pa ti vidi shta je to nekada bilo icon_uhoh.gifpukeface.gifph34r.gifwallbash.gifmhihi.gificon_cool.gifpivopije.gif

Au bre Ripperu pricas k'o da imas 184 i po godine.... icon_smile.gificon_smile.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh...pa da...mada jbg...Verujem Matiji vise nago medi za sada,mislim Meda mora da vezba kompoziciju,nema on toliko iskustva sa tim,josh uvek,mislim extra su mu ideje,ali nije to meni toliko slushljivo sto uradi,a pritom i ne radi to josh uvek kako treba...mora prvo da napishe milion stvari,koje su SHIT I PO,pa tek onda da se izrodi nesto sto bi se eventualno stavilo na album...tako da ono...jbg svi smo to proshli,jbt kad se setim svojih prvih kompozicija imam osecaj da bi sa njima mogao da zaradim samo u knezu i to bi ljudi mislili dok bacaju novce da je to neka jeftina kopija i obrada gangbangersa pa ti vidi shta je to nekada bilo icon_uhoh.gifpukeface.gifph34r.gifwallbash.gifmhihi.gificon_cool.gifpivopije.gif

Na ovaj post cu samo odgovoriti kao sto obicno voli da odgovori Nesa iz BC-a.

 

Ne seri. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma pushi ga purgeru icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif eh medo mdo...voli tebe Uki tuki,ali brate mili stvarno ti je ona pesma-neobicna,mislim nema celine,pravljena je-neobichno,da sam na tvom mestu ja bi to doradio...mislim kazem ti to sve prijateljski i pokazaces mi koje hvatove sviras,posto mi se nesto ne uklapa,ali to cemo na probi...

 

 

Inache ne serem...Jbt sta sis e odma uvredio koji kurac,ja ti kazem kako jeste iz najboljih namera da bi bio sto bolji,a ti odma brate NE SERI i te munje,pusti to dushmanima,ja ti kazem samo u cilju da bi ti bio sto bolji kompozitor,ali ne vredi to ti je jebena gitaristichka sujeta no.gif

 

 

Brate samo kazem kako jeste,prvu autorsku sam uradio u HM fazonu pre 4 godine,pa logichno je da za 4 godine budesh naslushaniji i bolji i kompozitor i muzichar i steknes neka iskustva...mislim...prosto jednostavno,nemoj se vredjati medo bezveze,jbt polako...samo morash da znas koje su tvoje mane u sviranju,jer ako si njih svestan lakshe ces ih ispraviti,a ako ih nisi svestan,oticices u boziju mater,zajedno sa Nekima koji su svirali F dur skalu kao pesmu u celini,zna se na koga mislim,da ne budem direktan,vazna je poenta... icon_cool.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Nemoj da se ljutish,jer ko se ljuti,uvalim mu...rachun za telefon icon_cool.gifmhihi.gif

 

 

C-ya fallows pivopije.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imamo pun kurac repertoara samo treba sve to navezbati.

 

 

 

Ovo su samo neke pesme koje cemo raditi od autorskih-

 

1.In-storm-mental

2.Lake of Dying tears

3.Progonjen

4.Siomphony of frost and Flame

5.'Ladne noci

6.Ova nova riperova sto je zove Metal Revolucija icon_smile.gif

7.Moja nova sto bi reko riper da mu nije slusljiva (Nisam ja pravio narodnjak pa da ti bude slusljiva)

8.Matijina neka ustekana progresiva

 

 

Mislim da je to zasad bice jos puno...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eto vidis da se slazemo,ma nisam rekao da nije slushljiva vole,vec da nije za tekst,lepo je sve mi pickamo keca u pesmi i tako to,samo shto de cesh tu tekst,jebote...nije to za to...trust me i jbt koji kurac vec 2 instrumentala i vec 2 balade,auu...moraju sada da se rade prangijachine,nema vishe sentimentalnih pichkica sa baladama,to je kraj mora sada da se bude matcho icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Pa ono eto bice sve to na svom mestu uskoro pa ono izbacimo nove pesme,to se sve lepo snimi pa se izbaci na sajt i eto...moracemo nekako da budzimo produkciju itd,ali o tome vec u drugom serijalu kviza,zelite li da postanete milioner icon_uhoh.gif

 

yeah right pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato shto to niko pre nas nije uradio,mada videcemo jos kako cemo i shta cemo...sve u svemu bitno je da se uradi muzika i tekstovi,a to shta ce gde da izadje i da li cemo prvo izbaciti pesme na srpskom ili na engleskom,to je vec irelevantno,mada fakat je da ako oces ovde uspeti pishi na srpskom,mislim da bi demeter mnogo vishe uradio sa albumom da su pesme na srpskom...jbg...moje mishljenje,mada i ovako ih poshtujem,iako nisam ja za taj pravac icon_surprised.gif ,smara me to iskreno,ali veoma poshtujem,e sad samo da se svi sklopimo i napravimo sve kako treba i prangijanje po sred chela icon_biggrin.gificon_da.gificon_wink.gificon_cool.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vise ne znam dal tekstove na srpskom ili na engleskom da pisem jer da bi se probio ovde trebalo bi pisati na srpskom al ovde i da se probijes nista ti ne vredi jer je procenat ljudi koji te slusa bukvalno patetican,

dok u innostranstvu jos uvek ima sanse za nas ali problem je kako se probiti u inostranstvu ako niko za tebe ne zna ni u rodjenoj zemlji..................................

 

 

 

 

 

LJUDI STA VI MISLITE JA NEMAM POJMA-

 

 

SRPSKI/ENGLESKI ko je za a ko protiv...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...