Jump to content

Nightfall


Acid Rain

Recommended Posts

Antologija,Dargoron i Alhemia sviraju 5-og u Livingroom-u na Hitu 202. No dobro mozda vi sami svirate na hitu 3-eg :pivopije:

Onda je sigurno pomereno od onda kad su mi rekli za tu svirq.. jer znam da sam bio u fazonu "koji smor tri dana posle Nove godine, bicu shlogiran"

Ovo je daleko bolja varijanta... :) fala na dobrim vestima, a taman i da chujem Antologiju.. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda je sigurno pomereno od onda kad su mi rekli za tu svirq.. jer znam da sam bio u fazonu "koji smor tri dana posle Nove godine, bicu shlogiran"

Ovo je daleko bolja varijanta... :) fala na dobrim vestima, a taman i da chujem Antologiju.. :pivopije:

 

Ima svirka 3.eg ...To je kao festival mali pa ima vise razlicitih datuma..Vidimo se tamo tad ! ;):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc je bilo lepo... atmosfera dobra.. svirao nam je Djiga umesto Andreja a pre nas je zaredjao josh dva benda (Jet I Ekipa + ) i onda je bio mrtav kad je svirao sa nama pa smo ispali na Sanitarijumu kao konji... horror show :) ali je bilo dobro zezanje.. I hvala Djigi shto je uopshte svirao sa nama...

 

Sledeca svirka Smedrevo za Novu Godinu a onda 202 Fest u living room-u 3eg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc je bilo lepo... atmosfera dobra.. svirao nam je Djiga umesto Andreja a pre nas je zaredjao josh dva benda (Jet I Ekipa + ) i onda je bio mrtav kad je svirao sa nama pa smo ispali na Sanitarijumu kao konji... horror show :) ali je bilo dobro zezanje.. I hvala Djigi shto je uopshte svirao sa nama...

 

Sledeca svirka Smedrevo za Novu Godinu a onda 202 Fest u living room-u 3eg...

Super ste bili momci....kao i uvek..... :rockdevil:

a Djiga je car!!!! :mhihi:

Pozdrav

 

P.S.

Max, vrati mi kapicu.... :twisted:

:mhihi:

Edited by St. Ilia Stormbringer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo zhelim da svima pozhelim dobar provod vecheras i zahvalim se svima koji su bili uz nas u protekloj godini.. ova 2007. je malo je reci bila uspeshna za nas ali se nadamo da cemo u sledecoj godini napraviti bar nekoliko koraka napred.. veliki pozdrav od benda i SRECNA NOVA GODINA!!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немојте, молим вас, проклету Опсесију!

Обрада јесте сјајно испала, и било је занимљиво у почетку, али поред толико добрих ауторских ствари нема потребе за тим...

Видимо се :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...