Jump to content

...a Play


DramatisPersonae

Recommended Posts

E covek, a po cemu si ti zakljucio da sam ja iz Beograda?! icon_smile.gif

Doduse ni u NSu nema mnogo drveca u centru, ali naslo bi se koje...

ili onda na most slobode, onako na najvisi deo pillara da se vidi sa svih zgrada.

Kad smo vec kod smrada Novi sad isti smrad ko Beograd icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shta vi tu meni dza bu, kurac palac, Novi Sad smrad, kad ja tamo u vash BG a ono medjutim, ne srmdi grad toliko koliko ljudi u njemu! Ulice uvek prenatrpane, ljudi gaze, kola trube, salecu te iza svakog coshka, kradu te na ulicama, machici i kuchici kaku po parku, imate loshe pljeskavice, drsko i buchno...

Ma Novi Sad je premija za vas, iako je istina da ima puno Madjara, al' ne mari, nisam neki nacionalista...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao sta kenjas... grad kao grad, skoro su svi isti... isti ljusi, isti mentalitet, ista bagra kupuje leba ujutru u pekari. Zato ne kenjaj. Samo svako od nas voli mesto u kome odrasta i to je to.

 

Jebalo vas smrdi ovo, guzva ono...

A tek za kucice i sl ne seri, svakih sam malo u NS-u imam neko drustvo kod kojeg blejim svaki 2 vikend, zato ne laj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekonstrukcija:Objekat X napisao pesmu Objekat Y rekla da je uspelo.....=kresanje=>Ona se posle razocarala i htela da ga obesi,Ali objekat x to svata kao perverznu stranu sado mazo igre i trazi jos smrdljivije prirodne uslove od njegove sobe........to be continijujed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...