Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da, tako je. slusaj JD-a. mi nemamo pojma. icon_uhoh.gif

 

okej, sutra otvaramo temu za antiviruse na sve&svasta forumu pa cemo da razmenimo iskustva...

 

--------------

 

deus ex. mnogo jaka igra. jako zarazna.

 

e, a kad smo se vec raspricalo o kradji muzike na soil temi, sto neko ne bi postavio torrente za spotove / albume ovde, pa da skine ko 'oce.

 

@natasa: ja ne moram, nadam se pivopije.gificon_redface.gif

Edited by [MechanicalAnimaL]

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='23. 3. 2006, 03:11']

e, a kad smo se vec raspricalo o kradji muzike na soil temi, sto neko ne bi postavio torrente za spotove / albume ovde, pa da skine ko 'oce.

 

@natasa: ja nemoram, nadam se pivopije.gificon_redface.gif

ma daću ti sve njihove albume i spotove, samo daj rw.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

konacno i ja preslusah kako treba famozni soil. prvi album je fenomenalan, najvise mi se dopada pesma Unreal, dok mi se drugi album manje dopada jer ima vise emo vokala, ali ne mogu da kazem da je sranje.

 

bilo kako bilo, mushroomhead mi je ipak naj bend koji sam cuo od nove godine (pored minstry-a i clawfinger-a). icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. album?

 

Scars je drugi... prvi je Throttle Junkies, ili ako hoces da budes bas troo, onda je prvi El Chupacabra, a Scars je onda tek treci... mhihi.gif

uf, boli me dupe da budem tr00 icon_smile.gif

 

Unreal je pesma koja treba da te navuče na bend, i ja sam se na nju prvo primila, ali daleko od toga da je najbolja... To vidiš kad detaljno odslušaš Redefine i Scars. Najbolje pesme:

My own

Suffering

Obsession

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

icon_redface.gif

izvinjavam se... mislio sam da sam stavio link...

 

http://www.hdpvidz.com/cgi/getfile?action=...43B4207EC096F99

 

klasika...

 

EDIT: svidza mi se spot... mada soil da izbaci spot sa 5minutnim snimkom lika kako kenja na cucavcu u KST-u, ja bih svrsavao... mhihi.gif

Edited by niking

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 year later...

Leleeeeee, sad videh na myspaceu, tj. preslusah SOIL obradu Rusty Cage!!! Koja glupost, pokvarise mi pesmu...sunce im jebem...bar da je nesto originalno i kreativno nego bre totalni promasaj...

 

Ja mislila da su obrade starih hitova popularne samo u ovim house pop sranjima...a ono ispade opsta jagma...qq

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leleeeeee, sad videh na myspaceu, tj. preslusah SOIL obradu Rusty Cage!!! Koja glupost, pokvarise mi pesmu...sunce im jebem...bar da je nesto originalno i kreativno nego bre totalni promasaj...

 

Ja mislila da su obrade starih hitova popularne samo u ovim house pop sranjima...a ono ispade opsta jagma...qq

Veoma losa obrada,em sto kopiraju Down muzicki a i ovaj vacpe pokusava da bude Anselmo 2,ali mu ne ide :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...