Jump to content

Domaća HC scena


*Travis*

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cisto da podsetim (copy-paste sa forum.eyesburnmusic.com)

user posted image

SHCP records vam predstavlja jos jedan dobar koncert zakazan za subotu 8.april. Mesto zbivanja je Dom omladine, a pocetak je u 22h. Apelujemo na posetioce da ovo prihvate krajnje ozbiljno kako ne bi propustili neki od bendova. Vrata ce se otvoriti u 21:30h, a prvi bend ce nastupiti u 22h tacno!

Bendovi koji ce nastuliti :

 

CROWFISH - bugarski pop-punk bend. Vec smo ih slusali pre par meseci na "this is just a punk-rock show festu", i sudeci po komentarima mnogobrojne publike dobro su prosli. Ovaj koncert je u sklopu njihove evropske turneje i pored beograda nastupice i u Nishu, Senti i Subotici. Za vise informacija o bendu : www.crowfish.de .

 

GROUND ZERO - novosadski hardcorepunk bend. Agresivnost, energicnost i haoticnost su odlike ovoga benda. Vecina nas ih je vec i slusala, u pitanju je shvedska skola sa velikim uticajem metala. Za vise informacija : www.groundzerohc.com .

 

NOTHING LEFT - Melodicni mosh-metal bend. Sta vise reci?! Za sve ljubitelje novijeg zvuka, definitivno poslastica. Jako- jako perspektivan i kvalitetan bend!!! Fazon : Unearth, Heaven shall burn, As i lay dying, Shadows fall itd...

 

LINGA - Noviji hardcorepunk bend. Uticaji ovoga benda su : Ensign, Stretch arm strong, Comeback kid itd...Ovaj koncert im je prvi koncert, stoga im treba pruziti maksimalnu podrsku.

 

 

SUBOTA 8.APRIL - DOM OMLADINE - TACNO U 22h - KARTA : 200 DINARA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apelujemo na posetioce da ovo prihvate krajnje ozbiljno kako ne bi propustili neki od bendova. Vrata ce se otvoriti u 21:30h, a prvi bend ce nastupiti u 22h tacno!

Haha, ovo mi je takoooo poznato icon_smile.gif

Tako su rekli i za ovaj HCMC festival da dođemo rano i pokupimo diskove pa smo ga popušili icon_smile.gif

 

Mislim da ću doći na ovu svirku icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako gresim, kazem ti bio sam sinoc na svirci, bendovi se drze zajedno i na bini, i van nje pevaju jedni drugim na pesmama, prave shutke jedni drugim na pesmama, cak se drze zajedno nasi i bugarski bendovi. stvarno bilo lepo videti.

 

sta je ud?

 

P.S. ne vredjaj nu metal

 

Pricam o metal sceni.

 

 

P.S. NU je gay

Share this post


Link to post
Share on other sites

user posted image

 

Od ponedeljka 26og marta počinje sa emitovanjem SHCP playlista na tv metropolisu. Emisija traje sat vremena i emituje se ponedeljkom u ponoć. U ovoj listi će se naći spotovi od samog nastanka ovog muzičkog žanra do dana današnjeg.Znači, očekuje vas puno dobre muzike i zabave.

Što se tiče spotova, prvih par nedelja će se emitovati samo spotovi iz baza tv metropolisa a nakon toga će krenuti emitovanje spotova koji će biti uneti u bazu od strane SHCP recordsa kao i drugih ljudi, koji su spremni da pomognu. Tako da očekujemo vašu saradnju i molimo vas da ukoliko imate pojedine video zapise koji mogu da se prikazuju na televiziji, da nas kontaktirate kako bi i njih ubacili u bazu i puštali.

Naravno možete se slobodno osećati da uputite pojedine sugestije, ili grubo rečeno "muzičke želje" na naš mejl, a mi ćemo se truditi da vam izadjemo u susret. Ukoliko imate bend i snimali ste spotove, takodje nas kontaktirajte.

Redovno ćemo vam na ovoj stranici ostavljati listu pesama koja će se puštati u narednoj emisiji. I bitno je da se napomene da će se domaći spotovi puštati u velikoj meri, jer ipak nam je svima cilj da se oni malo pročuju i da se ljudi upute u celu domaću scenu.

 

 

Ponedeljak 27. april :

1.Discord - forgotten

2.Discharge - State violence state control

3.Deadline - last night

4.Warzone - the sound of revolution

5.100 demons - repeat process

6.Black flag - tv party

7.Blitz - new age

8.Fugazi - break

9.Agnostic front - anthem

10.Discipline - running riot

11.RKL - coming home

12.Lagwagon - razorburn

13.Good riddance - step

14.Shaht- tironanija

15.Prljavi dripci - rodjen da bacam smece

16.AFi- the leaving song part 2

17.Sepultura & Jello Biafra - Holiday in cambodia

18.Bad religion - infected

19.59 times the pain - can't change me

20.Osmi putnik 2 - Zombi

 

opet copy-paste, samo sa malim zakasnjenjem...

 

EDIT: NU je keva mrred.gif

Edited by niking

Share this post


Link to post
Share on other sites

u stvari, sad sam pogleda i da, ima na SHCP sajtu ona slicica koju sam ja postavio i kao neki linki i to se klikce i ono radi user posted image

 

ima, ali ja kradem s drugih mesta (da si pazljivo citala moje postove videla bi...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ljudi...ovako evo sad sam tek ovaj deo foruma provalio...

uglavnom.stavljacu stalno na www.serbianhardcorepunk.com liste pesama koje ce se pustati ponedeljkom uvece...

 

a sto se tice koncerata...za diskove sam se izvinuo- jebiga , kad zivimo u zemlji u kojoj ne postoji valjani zakon za promovisanje izdavackih muzickih kuca...u kojoj ne mozes da primis 200 diskova (koliko je poslato) zato sto oni misle da je to neka piraterija..uzas...

a sto se tice pocinjanja koncerata - svi certovi na cijim plakatima pise SHCP records pocinju tacno na vrame koje je istaknuto na forumima i netu uopste (ili na tv-u),...na plakatu se uvek pise ranije vreme- vreme kad se otvarajau vrata...ali ako napisem na netu da ce cert poceti u 22:15h - tacno tada ce poceti...(hcmc je poceo tacno kada je bilo napisano u 21h)...

 

poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, svaka čast za počinjanje. Ja ne pamtim da sam otišla na neku metal svirku a da nije kasnila minimum sat vremena icon_mad.gif

 

Mislim da je bolje da nama metalcima ( icon_smile.gif ) Marko ovde baca informacije o svirkama, emisijama i ostalim stvarima, kad ih ima naravno, da ne bi svaki dan proveravali HC sajt...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je bolje da nama metalcima ( icon_smile.gif ) Marko ovde baca informacije o svirkama, emisijama i ostalim stvarima, kad ih ima naravno, da ne bi svaki dan proveravali HC sajt...

a ne,ne,ne icon_smile.gif

 

poenta je u celom tripu hc-a i panka da se malo iscimas, tragas, angazujes...a ne sve na gotovo da dobijes icon_wink.gif

 

i ljudi nemojte nikome od ovih likova da objasnjavate da li hc valja ili ne..da li je atmosfera,ekipa, ljudi itd na hc koncertima dobra ili losa...

pustite te ljude, neka misle sta god zele...vi uzivajte u svemu ovome... jer muzika i postoji da bi ispunila coveka, a ne da bi se covek nervirao zbog nje i drugih koji je slusaju... izvucite najpozitivnije iz Metala, hardcore-a, panka, hiphopa, rocka, santisha, regea, dram'n'bass-a... nikad nemojte da slusate samo jednu ziku, uvek slusajte sve ...jer svaka muzika nosi u sebi neku lepotu, i nesto sto moze da vas ispunjava...samo je pitanje da li cete je pronaci ili ne...a ocete ako budete tragali! a ako ne budete, i ako ga je nadjete-niste vi nista pametniji od drugih, vec ste samo uskraceni za jedno uzivanje....

Edited by markoSHCP

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ne,ne,ne icon_smile.gif

 

poenta je u celom tripu hc-a i panka da se malo iscimas, tragas, angazujes...a ne sve na gotovo da dobijes icon_wink.gif

Poenta je da imam dosta posla i nema kad da istrazujem, a volim da odem na punk/hc svirku. Sasvim je uputno da zbog ljudi kao sto sam ja slobodno na sto vise mesta oglasite svirke i docice vise ljudi. Takodje je uputno da se to sve malo vise propagira i medju metalcima, jer su oni lencuge da odu i na metal koncerte, a kamo li na HC .. ali vredi probati. Da malo obogate pogled na muziku.

 

Ja se nazalost ne druzim nisakim iz hardcore sveta pa informaciej o svirkama do mene retko stizu, a kao sto rekoh, jako volim to da cujem.

 

Bio sam na Tibiji i Nosebleeedu i bilo je do jaja ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, ja sam lenja, ja bi ipak na gotovo sve icon_cool.gif

niking, ti ćeš nam sve na gotovo ovde morati...

marko je nešto pesnički nastrojen... icon_smile.gif ok, ok, niko nikog ne pljuje nego se radi o tome da su HC svirke strašno jeftine i pristupačne i ne kasne i atmosfera je dojajna a metal svirke su totalna suprotnost nažalost icon_sad.gif . niko se ne svađa, samo pravimo paralelu, što nije u redu nije i kraj... ja bi najradije htela da odem na may result i heretcal guilt i platim 200 kinti i super se privedem al ne može, zato što su većina metal organizatora bezobrazni pa ti nabiju cenu i do 600 din za domaću svirku no.gif .

nek ide život more.... musik19.gifmusik20.gificon_cool.gifalkos.gif

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Poenta je da imam dosta posla i nema kad da istrazujem, a volim da odem na punk/hc svirku. Sasvim je uputno da zbog ljudi kao sto sam ja slobodno na sto vise mesta oglasite svirke i docice vise ljudi. Takodje je uputno da se to sve malo vise propagira i medju metalcima, jer su oni lencuge da odu i na metal koncerte, a kamo li na HC .. ali vredi probati. Da malo obogate pogled na muziku.

 

Ja se nazalost ne druzim nisakim iz hardcore sveta pa informaciej o svirkama do mene retko stizu, a kao sto rekoh, jako volim to da cujem.

 

Upravo to. Čika Soli je opet rekao poentu icon_da.gif

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma naravno...bre...obavestavacu vas ja uvek...uvek ja po netu okacim najave svuda...pa po skolama i po gradu plakate itd...

valja to,valja...

 

a sto se tice metal svirki , glupo je malo praviti uopste paralelu...

ja iskreno nikad u zivotu ne bi isao da slusam may result...a pogotovu za te pare...

ali zato kad god je svirao azazel, dead before dying, sacramental blood...au...tu sam uvek bio...icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...