Jump to content

Aoora


Vangelis

Recommended Posts

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Band News Update:

  1. Novi Bubnjar - bend AoorA je trenutno u fazi potrage za novim bubnjarem. Ne, vi ljudi koji se radujete tudjoj nesretji, nismo ni u kakvoj frci, netje nam se raspasti bend, i sl. Jednostavno se JA penjem za jedno mesto u hijerarhiji, tako da cu biti drugi od preostala 2 starosedeoca. Ali ne josh. Ugl, audicije su otvorene. Svi koji su zainteresovani mogu da se jave na user Mega_Deda, ovde na YuM-u, ili meni; pa cemo se dogovoriti. Ime novog chlana benda bitje objavljeno uskoro.
  2. Predstojetje svirke - Svi vetj znaju, al ajde OPETH da ponovimo - sledetji nastup je u SKC-u, 08.12.2006. godine. Vishe informacija potrazite na podforumu 'Koncerti, oqpljanja & mental info' pod slichnoimenovanom temom.

Cheerz, Josip :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusavam demo natenane, Vangelis na momente zvuci kao zadrigli kamiondzija iz Ajove :) :) tj. vrlo prisutan, sirok i grub glas, sto pada za vasu mjuzu super... Ima kul melodicnih delova koji mi se dopadaju, al' imam i nekih zamerki, mislim pretpostavljam da ste sve snimali zivo, tj. i bubnjeve... Jel vam imao bubnjar klik dok ste snimali? I kao da ima nekih gresaka u gitarama, odnosno neki delovi deluju skroz fals. Ne znam dal' je to samo moj mozak. :)

 

Inace brzi ste, besni ste, dobri ste, al' moze i bolje :da:

 

E i da, zasto ja imam 8 pesama na disku a stoji na unutrasnjoj strani samo 4?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, inace, definitivno smo ostali bez bubnjara. Ko je voljan da svira sa nama, poseduje odredjeno iskustvo da moze da isprati rad u bendu, da mu ne predstavljaju problem dolasci na probe utorkom u vecernjim terminima (znaci neko sa teritorije novog sada ili eventualno malo sire), neka mi posalje pp.

 

Znaci planira se ozbiljan autorski rad, u opticaju je 10 pesama, uskoro dolazi jos, telo benda je ostalo isto, samo sto smo ostali bez nogu...

 

Hvala Zoltanu na dosadasnjoj saradnji, mozda se desi da imamo jos jednu svirku negde u januaru, sa njim na bubnjevima, ali to je malo verovatno, verovatno je saradnja raskinuta for good...

 

Toliko za sada, u narednom periodu se bacamo na snimanje nekih ideja posto smo vec sputani u aktivnom sviranju, tako da u narednim mesecima mozete ocekivati nove aurine pesme.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...