Jump to content

Aoora


Vangelis

Recommended Posts

Bend iz Novog Sada koji ste imali prilike da gledate i slusate na mnogobrojnim (haha) svirkama u Novom Sadu i Lazarevcu.

Osnovan u aprilu 2005 godine u Novom Sadu. Prvobitni clanovi postave: Mladen Lukic (Gitara, prateci vokali), Zoltan Simon (Bubnjevi), Novelja Korac (Bas), Svetozar Miucin (Gitara, Vokal).

Bend je dosta vremena posvetio eksperimentisanju sa pevacima iz razloga sto nije bio pronadjen adekvatan i voljan vokal za izvodjenje pesama ovog tipa.

Novelja Korac ubrzo odlazi u Anguish Sublime da preuzme ulogu basiste, a u Aooru dolazi Josip Opacic. Kad je ekipa shvatila da je malo teze naci pevaca, ulogu je preuzeo Svetozar Miucin koji je batalio gitaru, a na mesto ritam gitariste dolazi Ognjen Popovic. Postava je furala 9 meseci, odrzane su 3 svirke, napravljeno je 9 autorskih pesama (zahvaljujuci Svetozaru, Novelji i, pre svega, Mladenu). Posle odlaska Ognjena Popovica iz benda, na mesto drugog gitariste ponovo staje Svetozar Miucin a na mesto vokala dolazi Uros Maric.

 

Dakle, trenutna postava glasi

Mladen Lukic - Lead Gitara (Restless)

Svetozar Miucin - Ritam Gitara, Prateci Vokali (Hrizantema, Restless)

Uros Maric - Vokal (Lovebite)

Josip Opacic - Bas Gitara (Hangover, Sexy Christmas)

Zoltan Simon - Bubanj (Svartgren, Hrizantema)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa ovako:

tom bendy sam ja zakazala svirku zajedno sa FLUSHOM ali posto je mladen degenerik mene isprozivao bas na yumu flusohvci se istripovali da je svirka otkazana a svetozar mi preti da ce da me bije(hahha devojcica ce MENE da bije) jer je malo poremecen.toliko o clanovima.ne znam kako zvuce

 

 

http://s69.photobucket.com/albums/i44/Vastag/

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ovako:

tom bendy sam ja zakazala svirku zajedno sa FLUSHOM ali posto je mladen degenerik mene isprozivao bas na yumu flusohvci se istripovali da je svirka otkazana a svetozar mi preti da ce da me bije(hahha devojcica ce MENE da bije) jer je malo poremecen.toliko o clanovima.ne znam kako zvuce

 

 

http://s69.photobucket.com/albums/i44/Vastag/

1. Nemoj ziveti u zabludi

2. Nemoj spamovati

3. I dalje sam u fazonu da ti lomim noge

4. Moderator nek izbrise zadnja 3 posta

Share this post


Link to post
Share on other sites

@uros: hrizantema ne postoji vec 8 (slovima: osam) meseci, da si ti meni ziv i zdrav. Izbrkao si trenutne i bivse bendove bez ikakve naznake. ako ces kucati bendove i projekte, onda bar pitaj ljude gde sve sviraju i sta zele da napises i nemoj lupati.

@dray: lol? samo ti dodji u ns, imas zakazan razgovor u pabu koji se zove Shelly's icon_wink.gif... e da, pise ti u profilu mushki pol, znaci ipak se nisam prevario... e djavole jedan mrred.gif

Edited by Whistle911

Share this post


Link to post
Share on other sites

@uros: hrizantema ne postoji vec 8 (slovima: osam) meseci, da si ti meni ziv i zdrav. Izbrkao si trenutne i bivse bendove bez ikakve naznake. ako ces kucati bendove i projekte, onda bar pitaj ljude gde sve sviraju i sta zele da napises i nemoj lupati.

E mentolu icon_smile.gif Znam, ovo je cisto radi reda, a koliko znam Deda je dao apsolutno odobrenje za ovakav post, al nije frka editovacu ga pa ce pisati EX iza svakog imena sa bivsim bendovima...ti stvarno mislis da sam ja to pisao samo sa svojim znanjem? Ziv mi bio icon_smile.gif

 

@Draza: Drazo faco, bice veselo, kao i uvek! icon_smile.gif Veliki pozdrav za bracu pijanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh da, postoje snimci....

Snimljena je emisija na K9 [Live Shot] sa 5 pesama,

od kojih su 3 sredjene u MP3 format za rasturanje,

a to su

 

AoorA - Cycles Of Life

AoorA - Aura

AoorA - A Weekend In A Bottle

 

koje ce uskoro biti okacene negde, moram pricati sa

pickama sa ADSL-om [Mladen+Cvele].

Ko hoce da kupi emisiju na DVD-u, cena je 50 din. icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...